Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Robotos kereskedés

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Robotos kereskedés

Sziasztok!

Van valakinek jól bevált robotos stratégiája?
    Csatlakoztam egy robothoz egy brókercégnél, március óta 70%ot hozott, de elgondolkodtam, hogy ha van ilyen robot, akkor lehet, hogy van olyan robot, ami nagyobb kockázatvállalással nagyobb hasznot termelne, mert ez a robot nem dolgozik nagy bejelentésekkor illetve daytrad-el!
    Ez is szép hozam, biztonságos, de gondoltam hátha van valakinek más ötlete is?!!

greg0923 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

Csatlakoztam egy robothoz egy brókercégnél, március óta 70%ot hozott, de elgondolkodtam, hogy ha van ilyen robot, akkor lehet, hogy van olyan robot, ami nagyobb kockázatvállalással nagyobb hasznot termelne, mert ez a robot nem dolgozik nagy bejelentésekkor illetve daytrad-el!
    Ez is szép hozam, biztonságos, de gondoltam hátha van valakinek más ötlete is?!!
    Ez itten egy reklám akar lenni? Nagyon zsengécske

Hozzászólás

greg0923 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Sziasztok!

Miért nem használod inkább az agyad, majd vállalsz nagyobb kockázatot manuálisan? Figyelni, tanulni, tapasztalni, kivárni, türelmesnek lenni - ezek már nem mennek?

Hozzászólás

Working...
      X