Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Automatizált kereskedés

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Automatizált kereskedés

Sziasztok!

Egy ideje már okosodom a fórumot olvasgatva, mert nagyon foglalkoztat a pénzkeresés tőzsdei oldala. Ám ami a leginkább szemet szúrt az nem más, mint az automata kereskedés.
    Láttam páran már írtak erről egy-két sort, de sajnos nem többet. Mivel egyetemistaként gyakran találom magam idő hiányában ezért a tőzsdézés ezen ágában keresem a lehetőséget. Szeretném ha az okosak és a tapasztaltak megosztanák az érdeklődőkkel az ilyen irányú tudásukat.

Amivel most leginkább szemezek az nem más mint az fxcm forex system selector (fss) akármicsodája ahol különböző back-tesztelt stratégiájú programokat lehet kiválogatni és ráuszítani a tőkénkre.
    Éltem is a demo-számla lehetőségével és pár napos játszadozás után a listájuk legtetején lévő, valahány hónapos időszakra a legtöbbet profitáló progira esett e választásom.
    Két-három hét alatt 2000 USD -ról felkúszott 4500 -ra.
    Namár most mennyire valószínű, hogy igazi pénzzel is ugyan ez történt volna?

Várom a válaszokat és megjegyzéseket.

backtestet soha ne nézz. csak forward, élő számla eredményeket nézz. ha valamelyik bejön, akkor gondolod ki is próbálhatod saját magad cracked verzióval, indo-investasi.com -on fenn van szinte az összes robot, legújabb verzióval.

( de vigyázz, nagyon kevés jó robot van, és sajnos sok a csaló )

Hozzászólás

Van már egy igen hasonló téma itt a fórumon: http://forum.tozsde.hu/technikai-ele...ereskedes.html

Hozzászólás

Bocs, akkor ezt benéztem. Átmegyek oda.

Hozzászólás

Nem gond. A két téma kicsit más irányból közelíti a dolgot.

Csak azért írtam, mert talán ott is találsz érdekes olvasnivalót.

Hozzászólás

Nem nyitunk új témákat devizapárok elemzéséhez? (pl. GBP/USD, EUR/USD stb.)
            Ha már sokan készítenek saját maguk számára elemzéseket egy-két devizapárra, miért nem osztjuk meg itt egymással azokat?
            Így lehetne tanulni és ötleteket meríteni egymástól...
            Madi - http://sites.google.com/site/maditozsde/

Hozzászólás

Working...
            X