Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Forex robotok

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

Nufy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

Tudom már egyik topicba már kérdeztem, de ott nem kaptam rá választ, ezért itt is felteszem. Remélem itt lesz valaki aki tud segíteni.
    Kérdésem az lenne, hogy MT4-ben elindítom a stratégia tesztet, de nem teszteli le csak az elmúlt 3 hónapot. Hogyan tudom azt beállítani, hogy hosszabb időintervallumba is teszteljen. Pl 2005-óta egy M15-ös charton?
    Válaszokat előre is köszönöm!
    Ui.: Ha beállítom, hogy 2005- óta a mai napig tesztelje, akkor se teszteli csak az utolsó 3 hónapot, de van mikor csak az utolsó 2-t.
    Van egyáltalán múltbéli adatod a kívánt időszakról?
    F2, és megnézed a kívánt pár M15 felbontású gyertyájánál melyik a legrégebbi. Ha külön nem töltötted le, akkor az MT4 csak kb 3 hónapot tölt le automatikusan. Megtalálod a Download gombot is, ami a Metaquotes szerveréről letölt régebbi adatokat. Ezek viszont sokszor hibásak, hiányosak.
    Látogasd meg a Forex Klub weboldalát, kövess Facebookon, Youtubeon!

Hozzászólás

Hibátlan választ kaptam. Köszönöm szépen!
      Sikeres kereskedésekben gazdag boldog új évet kívánok!

Hozzászólás

Sziasztok én még uj vaogyok itt szeretném kipróbálni a forex robotokat ez idaig a blessing 3 at tesztelem rendkívül inpozáns eredménnyel. szeretném kiprobálni más egyéb robotokat is de megvallom öszintén nem igazán szeretnék fizetni értük ha lehetséges aki már megvette és teszteli eltudna nekem küldeni párat?sokat hallottam a WallStreetForexRobot-ról valaki eltudná nekem küldeni? Örök hálám volna
        Az emailom - levike1981@citromail.hu

Hozzászólás

etnevel eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Sziasztok én még uj vaogyok itt szeretném kipróbálni a forex robotokat ez idaig a blessing 3 at tesztelem rendkívül inpozáns eredménnyel. szeretném kiprobálni más egyéb robotokat is de megvallom öszintén nem igazán szeretnék fizetni értük ha lehetséges aki már megvette és teszteli eltudna nekem küldeni párat?sokat hallottam a WallStreetForexRobot-ról valaki eltudná nekem küldeni? Örök hálám volna
          Az emailom - levike1981@citromail.hu
          Viccelsz?! Pénzt szeretnél keresni, de kockáztatni nem akarsz? Vagy azt várod, hogy valaki aki hajlandó volt fizetni érte, majd ingyen átadja neked?

Hozzászólás

archenius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Van egyáltalán múltbéli adatod a kívánt időszakról?
            F2, és megnézed a kívánt pár M15 felbontású gyertyájánál melyik a legrégebbi. Ha külön nem töltötted le, akkor az MT4 csak kb 3 hónapot tölt le automatikusan. Megtalálod a Download gombot is, ami a Metaquotes szerveréről letölt régebbi adatokat. Ezek viszont sokszor hibásak, hiányosak.
            Sajnos tapasztalom, hogy letöltöm eddigi adatokat. (M1-esen keresztül töltöm le) De kihagy pár hónapot. Ráadásul a közelmúltbelik közül. Pont ami kellene és érdekes lehet. Esetleg valahogy máskép, vagy máshonnan le tudom az adatokat tölteni?

Ui.: Megéri megvenni a robotokat. Én a WallStreet-et, a Megadroid, Leo Trader Prot ajánlom nyugott szívvel, illetve most keresgélek még jó robotokat. Ha valaki tud mondani olyanokat ami neki bevált az írja meg a nevét nekem. Köszi.

Hozzászólás

Újabb robotos kérdéssel fordulok felétek. Reményeim szerint választ is kapok.
              A kérdés a következő lenne: VPS szerveren futtatom a Megadroid, és a wallstreet robotot. A héten EUR/USD páron kereskedet nekem a két robot összesen 2-t. Visszanéztem a hét eseményeit Backtest-el, viszont ott 4-et dobot ki nekem ugyan azzal a beállítással. Valaki tud nekem erre értelmes magyarázatot adno, hogy mi a probléma ilyenkor?
              Előre is köszi

Hozzászólás

Megadroid vs Apollo Money Maker

Szia,

Tapasztalataim szerint a Megadroid, hasonlóan mint a többi robot minden brókernél, de még számlánként is máshogy kereskedik. Mert egy fajta (broker) környezetben fejlesztették a robotot, mert más a brokerek robot általi telítettsége, mert más a kötési sebesség minden brókernél.... stb. Ezek az érthetőbb magyarázatok.

Én azt ajánlom, hogy a MD-t csak ECN számlán futtasd, mert ez a legbiztonságosabb, ellenkező esetben nagyon nagyot is lehet vele bukni, függetlenül attól, hogy egy jó robot! Én láttam már olyant, hogy a Megadroid - nem mondok brókert - az adott brókernél nem tudta lezárni éjjel a kötéseket és elszállt a számla... Szerencsére nem nálam..., de sajnáltam a barátomat...

Az Apollo Money Maker-ről hallottál már? Ez szintén egy jó robot:

- 100% körüli a profit évente
                - a DD kb. 3-10%
                - szakértők állítják be neked a robotot
                - nem kell virtuális szervert bérelned
                - nem kell megvenni a robotot
                - csak az általa termelt nyereség 35%-át kell fizetni a fejlesztők felé
                - van partner program, mások nyereségéből részesedhetsz
                - ingyenes a regisztráció

Nézd meg:

https://www.apollomoneymaker.com/

Az Apollo Money Maker teljesítménye:

http://www.mt4i.com/users/apollo-money-maker/stats

HZ

Nufy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Újabb robotos kérdéssel fordulok felétek. Reményeim szerint választ is kapok.
                A kérdés a következő lenne: VPS szerveren futtatom a Megadroid, és a wallstreet robotot. A héten EUR/USD páron kereskedet nekem a két robot összesen 2-t. Visszanéztem a hét eseményeit Backtest-el, viszont ott 4-et dobot ki nekem ugyan azzal a beállítással. Valaki tud nekem erre értelmes magyarázatot adno, hogy mi a probléma ilyenkor?
                Előre is köszi

Hozzászólás

A Megadroid egy teljesen korrekt kis robot.
                  Csatolt fájlok

Hozzászólás

Amennyiben 2009 június van

Hozzászólás

3-10 % dd-vel reklámozod, miközben nemrég 30 % lebegőből jött vissza?
                      Vicces fiú vagy te

HZFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Szia,

Tapasztalataim szerint a Megadroid, hasonlóan mint a többi robot minden brókernél, de még számlánként is máshogy kereskedik. Mert egy fajta (broker) környezetben fejlesztették a robotot, mert más a brokerek robot általi telítettsége, mert más a kötési sebesség minden brókernél.... stb. Ezek az érthetőbb magyarázatok.

Én azt ajánlom, hogy a MD-t csak ECN számlán futtasd, mert ez a legbiztonságosabb, ellenkező esetben nagyon nagyot is lehet vele bukni, függetlenül attól, hogy egy jó robot! Én láttam már olyant, hogy a Megadroid - nem mondok brókert - az adott brókernél nem tudta lezárni éjjel a kötéseket és elszállt a számla... Szerencsére nem nálam..., de sajnáltam a barátomat...

Az Apollo Money Maker-ről hallottál már? Ez szintén egy jó robot:

- a DD kb. 3-10%

Nézd meg:

HZ

Hozzászólás

Megnéztem az Apollot, de nem nyerte el a tetszésem, viszont a Megadroid, WallStreet illetve a FAP turbóval nagyon meg vagyok elégedve. Minimális kockáztatással 2 hét alatt 10%-al növelték a depómat. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Hozzászólás

"Az Apollo Money Maker-ről hallottál már? Ez szintén egy jó robot:

- a DD kb. 3-10%

Nézd meg:

HZ[/QUOTE
                          ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                          „A Business Software International (röviden: BSI) a Dominikai Köztársaság területén hivatalosan bejegyezett vállalat. A BSI alapítói több mint 15 éve foglalkoznak szoftverfejlesztéssel. Kiemelt ügyfeleik között szerepelnek a világ legnagyobb bankjai, alapkezelői, biztosítói stb.”

„Az egyik legnagyobb szoftverfejlesztő cég a Business Software International (BSI), mely a
                          pénzügyi nagyvállalatok (bankok, alapkezelők, forex brokerek) szoftverbeszállítója.
                          Továbbá 8 éve fejlesztenek egy saját expert advisor-t, azaz egy forex számlamenedzselő
                          rendszert. Ez az Apollo Money Maker (röviden: AMM). Az Apollo Money Maker.”

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                          Ez így kijelentve jól hangzik. Konkrétumokkal, tényekkel tudod bizonyítani vagy ez csak ez általános bizalomerősítő kijelentés? Milyen termékei voltak, vannak konkrétan az AMM mellett? Milyen szoftvereket fejlesztettek? Melyek azok a világ legnagyobb bankjai, alapkezelői, biztosítói, amelyekkel kapcsolatban áll, vagy állt az elmúlt 15 év folyamán?
                          Annak ellenére, hogy a cég 15 éve működik, én a hivatkozott tevékenységre és kapcsolati rendszerre vonatkozólag adatot nem találtam. A BSI oldalán is alapvetően csak az AMM van népszerűsítve.
                          Feltételezem, ha már ennyire reklámozod ezt a terméket, akkor könnyen tudsz válaszolni a feltett kérdéseimre.

Hozzászólás

Egy témához kapcsolódó videó : http://www.devizablog.hu/2012/02/14/...t-programozas/

GG

http://www.facebook.com/devizablog
                            GG http://www.facebook.com/devizablog

Hozzászólás

Letölthető ingyenes forrex robot részletes leírással:
                              http://forexrobotmindenkinek.blogspot.com/

Hozzászólás

Újabb videó készült a témához kapcsolódóan : http://www.devizablog.hu/2012/02/20/...ozas-video-ii/
                                GG http://www.facebook.com/devizablog

Hozzászólás

Working...
                                X