Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Forex robotok

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

itgel eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Letölthető ingyenes forrex robot részletes leírással:
    http://forexrobotmindenkinek.blogspot.com/
    Megnéztem az oldalt, és a rajta található robotot én nem merném éles számlán futtatni. Inkább a robot vásárlást ajánlom mindenkinek, és abból is csakis a jókat. Régebben én is próbálkoztam demó számlán olyan robotokkal ami ingyenes, de valahogy egyik se váltotta be a hozzá fűzött reményeket, és kivétel nélkül mindig veszteséges volt hosszútávon. Ha valaki robotozásra adja a fejét bátran tudom neki ajánlani a Wall Street-et, vagy a Megadroidot. Ezzel a kombinációval az előző hónapot 9,81% pluszban zártam. Esetleg még a Leo Tradert is tudnám ajánlani, de az elmúlt 1,5 hónapban nagyon gyatrán szerepelt.
    Ha valakinek kellene segítség a robotok beüzemelésében, akkor szívesen segítek ha ír privát üzenetet.

Hozzászólás

Nufy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Megnéztem az oldalt, és a rajta található robotot én nem merném éles számlán futtatni. Inkább a robot vásárlást ajánlom mindenkinek, és abból is csakis a jókat. Régebben én is próbálkoztam demó számlán olyan robotokkal ami ingyenes, de valahogy egyik se váltotta be a hozzá fűzött reményeket, és kivétel nélkül mindig veszteséges volt hosszútávon. Ha valaki robotozásra adja a fejét bátran tudom neki ajánlani a Wall Street-et, vagy a Megadroidot. Ezzel a kombinációval az előző hónapot 9,81% pluszban zártam. Esetleg még a Leo Tradert is tudnám ajánlani, de az elmúlt 1,5 hónapban nagyon gyatrán szerepelt.
      Ha valakinek kellene segítség a robotok beüzemelésében, akkor szívesen segítek ha ír privát üzenetet.
      Egyet ertek azzal, hogy nem minden robotot szabad eles szamlan elinditani, de hidd el nekem, hogy a teljesen ingyenes es par szaz dollaros robot kozt nem biztos, hogy van szamotteveo kulonbseg. A kulonbseg a ketto kozt annyi, hogy az egyiket fizetett programozok keszitik, mig a masikat tozsdehez erto programozok, esetleg programozashoz erto tozsdezok. Persze egy par soros szkript soha nem lesz olyan teljesitmenyu mint egy tobb eve fejlesztett EA, de egyes helyzetekben lehet hasonlo, masokban gyengebb es megint masokban erosebb... Jomagam is kiprobaltam nehanyat, es ugy dontottem, hogy inkabb magam irom meg a sajatjaimat, de ennek inkabb az az oka, hogy szeretem PONTOSAN tudni, hogy mikor mit es miert tesz a robot.En csak ugy bizom benne ;-)

Hozzászólás

itgel eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Letölthető ingyenes forrex robot részletes leírással:
        http://forexrobotmindenkinek.blogspot.com/
        barabasi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Egyet ertek azzal, hogy nem minden robotot szabad eles szamlan elinditani, de hidd el nekem, hogy a teljesen ingyenes es par szaz dollaros robot kozt nem biztos, hogy van szamotteveo kulonbseg. A kulonbseg a ketto kozt annyi, hogy az egyiket fizetett programozok keszitik, mig a masikat tozsdehez erto programozok, esetleg programozashoz erto tozsdezok. Persze egy par soros szkript soha nem lesz olyan teljesitmenyu mint egy tobb eve fejlesztett EA, de egyes helyzetekben lehet hasonlo, masokban gyengebb es megint masokban erosebb... Jomagam is kiprobaltam nehanyat, es ugy dontottem, hogy inkabb magam irom meg a sajatjaimat, de ennek inkabb az az oka, hogy szeretem PONTOSAN tudni, hogy mikor mit es miert tesz a robot.En csak ugy bizom benne ;-)
        Teljes métékben igazad van. Csak sajnos nekem nincs elég tapasztalatom a statégiákban, illetve a robotok programozásában, ezért használok megírt robotot. Az ingyenes robotokra visszatérve. Biztos vannak jól működő robotok is, de egyenlőre én még nem találkoztam ilyennel sajnos. De reménykedem egyszer összefutok majd ilyennel.

Hozzászólás

barabasi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          szeretem PONTOSAN tudni, hogy mikor mit es miert tesz a robot.
          Ez a lényeg! Ha nem tudja az ember, akkor bármi megtörténhet. :-)

Hozzászólás

Lehetséges, hogy külömbség van az eredmények között, ha demon reális időben futtatom a robotot vagy teszt módban, de ugyan arra az időszakra állítottam a tesztet is amin a demóban futott.
            Egy hét rendes demoban sokkal többet keresett, mint tesztelésnél.

Hozzászólás

Újabb robot programozás videó került fel a blogra, így már 3 db videó található ebben a témában.
              Akit a robot programozás nem érdekel, de a meta stratégia teszterének a használata igen, az is találhat hasznos infót a videóban.

http://www.devizablog.hu/2012/02/29/...ogramozas-iii/
              GG http://www.facebook.com/devizablog

Hozzászólás

Sziasztok!

Következő a problémám: Újra raktam az MT4-em amit használok. Ezután WS robotommal tesztet akartam csinálni. F2, majd betöltöttem a múltbeli adatokat, és kihagyott pár hónapot.
                Ez miért van, hogy lehet kiküszöbölni? Már volt nekem hasonló, de akkor se tudtam a megoldást. Valaki találkozott már ilyennel?

Hozzászólás

Nufy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Sziasztok!

Következő a problémám: Újra raktam az MT4-em amit használok. Ezután WS robotommal tesztet akartam csinálni. F2, majd betöltöttem a múltbeli adatokat, és kihagyott pár hónapot.
                  Ez miért van, hogy lehet kiküszöbölni? Már volt nekem hasonló, de akkor se tudtam a megoldást. Valaki találkozott már ilyennel?
                  Írták már korábban is, hogy a metaquotes history adatai erősen hiányosak. Ha pontosan akarsz tesztelni, akkor ennél jobb forrásból kell adatokat szerezni. Elvileg a legpontosabb akkor lesz a teszted, ha tick adatokat szerzel. Ez MT4-ben marha macerás, de van rá leírás angolul, és ennek alapján magyarul is:
                  http://www.radu.hu/2011/01/pontosabb-adatok-egyszeruen/
                  Az eredeti oldal azóta többször frissült, és nagyon jól áttekinti a lehetőségeket, honnan lehet letölteni, melyik miért jó (az eareview.net amúgyis hasznos oldal robotosoknak) :
                  http://eareview.net/tick-data

Én fentiek közül a dukascopy, forextester és fxdd adatokat teszteltem. Forextester és fxdd csak 1 perces adatokat ad, forextesterből ráadásul hiányoznak a volume adatok, úgyhogy ezekkel sokat nem foglalkoztam. Dukascopy nagyon korrekt tick adatokat ad, csak sajnos marha macerás az egész folyamat, a kapott fájlok gigabájt felettiek, ráadásul minden MT4 újraindítás után scriptet kell futtatni. Az eredmény viszont mindenért kárpótol, a backtestek 99%-os pontosságúak. Ha nem ragaszkodsz a tickdatához, akkor a dukasos adatsorból lehet gyártani olyan history fájlt, amivel 90%-os backtesteket lehet csinálni, én gyakran ezt használom, különösen egzotikus devizapároknál, ahol nem akarom minden timeframe-re legyártani a több gigás tick fájlokat.

Hozzászólás

Ingyenes robotot backtesteltem már elég sokat, de túl sok jót nem láttam tőlük. A korábban emlegetett Blessing az szépen teljesített ugyan backtesten, dehát a grid-martingale robotok általában szépen teljesítenek teszteléskor, sokszor még demón is, aztán élesben derül ki, hogy valójában mennyit érnek. Javasolják a minél kisebb lot-ot (0.01) meg az ECN-t is, csak a kettő nem szokott együtt működni. Ha erre van valakinek okos megoldása, arra kíváncsi lennék én is.

Hozzászólás

A backtesthez esetleg még annyit, hogy ha nem kész robotot akarsz tesztelni, és nem ragaszkodsz az MT4-hez, a Dukas JForex platformja pontos tickdatát ad, nem kell előre csinálni semmit, szükség esetén automatikusan letölti a háttérben, amire szüksége van (persze csak egyszer).

WS robot backtestje egyébként szerintem nem sokat fog mondani, nagyon erősen brókerfüggő a működése.

Hozzászólás

Lenne egy stratégiám. Szeretném leprogramoztatni. Régebben láttam valahol olyat, hogy forex stratégia ingyenes leprogramozása. Viszont most akár hogy keresem a net-en sehogy se találom. Esetleg nem tudtok adni nekem egy linket amin keresztül le tudom valakivel programoztatni?
                        Előre is köszi.

Hozzászólás

Strategiatol fugg. Ha erdekes szamomra akkor szivesen megirom ingyen, ha nem akkor megbeszeljuk az arat. Priviben kuld el LENAGYOLVA a strategiat (hogy a titok resze neked maradjon), ami szamomra fontos: talalati arany, RR es a gerinc.

Hozzászólás

Mercury forex robot

Szijasztok üdvözlök mindenkit,én tesztelgetek egy forex robotot amit nemrég találtam és megvagyok vele elégedve.Ha titeket is érdekelne a robot nézzetek utánna itt :http://forex-metatrader-robot.hu Egyszerű a telepítése is és sok érdekességet leírnak az oldalon a forexröl.

Hozzászólás

Rassah eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Szijasztok üdvözlök mindenkit,én tesztelgetek egy forex robotot amit nemrég találtam és megvagyok vele elégedve.Ha titeket is érdekelne a robot nézzetek utánna itt :http://forex-metatrader-robot.hu Egyszerű a telepítése is és sok érdekességet leírnak az oldalon a forexröl.
                              Robotokat valami jó kis backteszt, vagy forwardteszt eredménnyel lehet jól eladni. Javaslom ilyen gyártását a termékhez. Lehet csak én nem állítottam be jól valamit, de ez így elég rondán fest.
                              Csatolt fájlok
                              Látogasd meg a Forex Klub weboldalát, kövess Facebookon, Youtubeon!

Hozzászólás

üdv

Valószínűleg lehet hogy te állítottal be valamit rosszul.Nálam szebben fest a dolog,ha igy nézett volna ki nekem is,nem írom hogy megvagyok elégedve vele.Szerintem tesztelgesd még egy kicsit.Max ha kérdésed van írj az oldalukon.Ott lehet velük felvenni a kapcsolatot,amúgy segítőkészek voltak.

Hozzászólás

Working...
                                X