Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Forex robotok

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

Otthon van valaki forex stratégia leprogramozásában?

Hozzászólás

Nufy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Otthon van valaki forex stratégia leprogramozásában?
      Igen, otthon
      GG http://www.facebook.com/devizablog

Hozzászólás

devizablog.hu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Igen, otthon
        És egy működőképes stratégiáért cserébe leprogramoznád a stratégiát?

Hozzászólás

És egy működőképes stratégiáért cserébe leprogramoznád a stratégiát?
          Bocs, de ilyen konstrukcióban nem vállalom.

Ha elmondom neked hogy hogyan kell a füvet levágni, akkor ezért cserébe nálam levágod ?

Hozzászólás

devizablog.hu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Bocs, de ilyen konstrukcióban nem vállalom.

Ha elmondom neked hogy hogyan kell a füvet levágni, akkor ezért cserébe nálam levágod ?
            Egy stratégia programozását mennyiért vállalod? Két beépített indikátor szükséges hozzá, és kb 6db set fájlba állítható dologról lenne szó. Véleményem szerint egy közepesen bonyolult stratégia.

Hozzászólás

Egy stratégia programozását mennyiért vállalod? Két beépített indikátor szükséges hozzá, és kb 6db set fájlba állítható dologról lenne szó. Véleményem szerint egy közepesen bonyolult stratégia.
              Szia!

Folytassuk a további megbeszélést emailben.

Írj erre a címre : gg(kukac)devizablog.hu

üdv

GG

Hozzászólás

Nem fog működni a stratégiád, kidobott pénz lesz amit fizetsz programozónak.

De ha mindenáron ezt szeretnéd legalább versenyeztesd őket, óriási eltérések lesznek az árakban ugyanazon munka elvégzésénél.

Hozzászólás

Kedves Archenius jutottál valamire a robottal kapcsolatban?

Hozzászólás

Rassah eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Kedves Archenius jutottál valamire a robottal kapcsolatban?
                    Te reklámozod mindenféle netes fórumon, miért nem raksz fel te valami hiteles eredményt? Én több időt nem kívánok szánni rá.
                    Látogasd meg a Forex Klub weboldalát, kövess Facebookon, Youtubeon!

Hozzászólás

Megtaláltam.

Hozzászólás

Ja! Megtaláltam, csak azt felejtettem el beírni, hogy a forexrobotok használatával kapcsolatos felhasználói tapasztalatok érdekelnének.

Fél éve kezdtem el oktatóanyagból tanulni a forexet, de mivel nem bíztam magamban, brókercégen keresztül, telefonos megbízással (tanácskéréssel) kereskedtem, leginkább DAX-on.
                        Tegnap elég csúnyán elintéztem a számlámat, ezért arra gondoltam, hogy a maradék lével indítok egy 300€-s számlát pl. Alfatrédernél, mert ott van ilyen kisösszegű lehetőség és ráültetek egy skalpoló-robotot.

Mi a véleményetek erről az elképzelésről? Nagyon nagy marhaság, vagy kellő tapasztalattal itt is meg lehet találni a normális működés módját?

A segítő véleményeket előre is megköszönöm.

Hozzászólás

Üdvözlök mindenkit,engem nagyon foglalkoztat,és érdekel a forex robot programozása.Valaki tudna ajánlani nekem valami olvasmányt,tanulmányt erről a témáról?
                          Azt megköszönném,további szép napot.

Hozzászólás

Rassah eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Üdvözlök mindenkit,engem nagyon foglalkoztat,és érdekel a forex robot programozása.Valaki tudna ajánlani nekem valami olvasmányt,tanulmányt erről a témáról?
                            Azt megköszönném,további szép napot.
                            Kezd az MQ4 programnyelvvel.
                            Látogasd meg a Forex Klub weboldalát, kövess Facebookon, Youtubeon!

Hozzászólás

Archenius köszönöm az információt, utána nézek ennek a programnyelvnek.
                              A robotnak van jó tesztje,csak a weboldalán található,de megfogadom a tanácsodat.

Hozzászólás

Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Nem fog működni a stratégiád, kidobott pénz lesz amit fizetsz programozónak.

De ha mindenáron ezt szeretnéd legalább versenyeztesd őket, óriási eltérések lesznek az árakban ugyanazon munka elvégzésénél.
                                Kicsit megkésve reagálok, úgy-hogy bocsi mindenkinek.
                                Szóval a stratégiám jól működik, viszont mivel azt akarom, hogy jobban működjön legalább 80%-os találati eredménnyel, ezért tovább elemzem, finomítom majd utána megkeresek egy programozót.

Hozzászólás

Working...
                                X