Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Forex robotok

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

Eladó a :Leo trade,Megadroid,Million dollars pip,akár külön,de inkább együtt eladóak,várjuk a jelentkezőket.A 3 legkorektebbül teljesítő robot,
    ár:40.000huf,lehet valamennyit alkudni is

Hozzászólás

ricsmond20 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Eladó a :Leo trade,Megadroid,Million dollars pip,akár külön,de inkább együtt eladóak,várjuk a jelentkezőket.A 3 legkorektebbül teljesítő robot,
      Szia
      4 azaz négy ezer forintot adok az összesért. Ha áll az alku, küldj egy privátot.Köszi.
      willow

Hozzászólás

én 40 azaz 40 Ftot!

Hozzászólás

ricsmond20 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Ha jól működik akkor miért adod el?
          Elvileg jóval a többszörösét kellene hoznia, mint 40e ft. Vagy nem?
          Ez is csak erősít, hogy az ilyen robotok egy kalap .... .

Hozzászólás

Miért van az, hogy feltelepítettem több helyre az MT4-es programot, ráraktam egy robotot. A 3 programot ugyan úgy raktam fel kettőt a gépemre, egyet pedig egy VPS szerverre. Mind a hárommal megcsinálom ugyan azt a backtestet mégis különbözik. A beállítások, devizapár, időintervallum és bróker ugyan az. Ezért nem értem, hogy miért különböznek. Van ahol mínuszos, van ahol pluszos. Valaki tud valami megoldást rá, hogy miért lehet ez? Előre is köszi!

Hozzászólás

Nufy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Miért van az, hogy feltelepítettem több helyre az MT4-es programot, ráraktam egy robotot. A 3 programot ugyan úgy raktam fel kettőt a gépemre, egyet pedig egy VPS szerverre. Mind a hárommal megcsinálom ugyan azt a backtestet mégis különbözik. A beállítások, devizapár, időintervallum és bróker ugyan az. Ezért nem értem, hogy miért különböznek. Van ahol mínuszos, van ahol pluszos. Valaki tud valami megoldást rá, hogy miért lehet ez? Előre is köszi!
              Milyen adatokon backtestelsz? A telepítés előtti bizonyos időintervallumban a bróker saját historyjából kapod az adatokat, ha korábbiakon tesztelsz, ahhoz gondolom letöltötted a metaquotes közös historyját (bár van olyan bróker, aki ebből is ad sajátot). Telepítés után már az is számíthat, hogy melyik példány mikor futott, hiszen futás közben online kapja folyamatosan a tickdatát. És az adatokban levő néhány apró különbség elég is lehet.

(Személyes megjegyzés: az egész backtestnek egy alapteszten túl kezdek egyre kisebb jelentőséget tulajdonítani. Volt, hogy robotot toltam két hónapig demón, aztán ugyanazon a két hónapon végigtoltam a backtestet, és tök más eredmények jöttek ki. Egyszerűen kicsit máshol, kicsit máshogy teljesülnek a megbízásaid, mint a backtestben, és ez épp elég... A demó már egy picit közelebb van az éleshez, de az is távol van a tökéletestől.)

Hozzászólás

PierP eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                (Személyes megjegyzés: az egész backtestnek egy alapteszten túl kezdek egyre kisebb jelentőséget tulajdonítani. Volt, hogy robotot toltam két hónapig demón, aztán ugyanazon a két hónapon végigtoltam a backtestet, és tök más eredmények jöttek ki. Egyszerűen kicsit máshol, kicsit máshogy teljesülnek a megbízásaid, mint a backtestben, és ez épp elég... A demó már egy picit közelebb van az éleshez, de az is távol van a tökéletestől.)
                Nyilván a backteszt nem helyettesíti sem a forward tesztet, sem a kis összegű éles tesztet, de nem is ez a célja, hanem hogy képet kapjál egy stratégia működőképességéről, hatékonyságáról. Forward, kis összegű éles tesztnél meg az a cél, hogy ellenőrizzed hogy a stratégia tényleg azt csinálja e, mint a backteszten (forward teszt kötéseit össze lehet hasonlítani ugyanazon időszak backtesztjável) MT4 backtesztje egyébként teljesen alkalmatlan bármire is, mivel MT4 nem tárol tick adatokat, így egy BAR belsejében látható mozgást csak szimulálja. Ezen kívül ASK adatokról sincs semmi információd.

Hozzászólás

Az Említett robotok ,ha valakinek kell 15-20.000 hufos áron eladóak.

Hozzászólás

hello willow ,
                    ha esetleg 10000huft tudsz érteni adni akkor ok,de azért 4000huf ne is haragudj,de ilyen robotokért,minimum 10.000

Hozzászólás

Még egy kicsit várunk, és te fizetsz, hogy megvegyük a robotokat

Hozzászólás

Rassah eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Üdvözlök mindenkit,engem nagyon foglalkoztat,és érdekel a forex robot programozása.Valaki tudna ajánlani nekem valami olvasmányt,tanulmányt erről a témáról?
                        Azt megköszönném,további szép napot.
                        érdemes myrmeleon blogját tanulmányozni, ő fordította a kézikönyvet magyarra.

Hozzászólás

Sziasztok!

Azt szertném megtudni min érdemes a kereskedést elkezdeni MT4-en vagy Deal Book 360-on és, ha MT4 akkor melyik, a mostani álláspont szerint az a kereskedő robot amelyik a legüzembiztosabb? Melyik lenne a kettő közül az a platforma amelyik támogatja? Még kezdő vagyok, most egyelőre a demó számla érdekelne hogy lássam sikeres lehet e. Ha tud valaki bármi jelenleg aktuális infót azt köszönöm előre is.

Üdv.: Laca

Hozzászólás

MagnusLaca eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Sziasztok!

Azt szertném megtudni min érdemes a kereskedést elkezdeni MT4-en vagy Deal Book 360-on és, ha MT4 akkor melyik, a mostani álláspont szerint az a kereskedő robot amelyik a legüzembiztosabb? Melyik lenne a kettő közül az a platforma amelyik támogatja? Még kezdő vagyok, most egyelőre a demó számla érdekelne hogy lássam sikeres lehet e. Ha tud valaki bármi jelenleg aktuális infót azt köszönöm előre is.

Üdv.: Laca
                            Laca!

Úgy tűnik, most neked teljesen mindegy melyiken kezded, melyik robotot kapcsolod rá. Demon meg végképp.

Aktuális infóként annyit mondanék, hogy te épp a pénz és tőkepiacokra próbálsz kimerészkedni, ami mögött van némi közgazdaságtan. Ha érted a piac működését, alapvető fogalmakat, összefüggéseket, ráérnél akkor platformot választani még a demóhoz is.

Az mt4 egyébként egyszerűbb, több broker használja, kisebb tőkével is lehet majd éles számlát nyitni, könnyebben programozható, több robot kapcsolható rá.

A dealbook bizonyos tekintetben profibb, de nehezebb programozni, robotozni vele.

De a robotokat egyelőre felejtsd el, amíg nem érted, hogy hogyan működik, mik az előnyei-hátrányai az ilyen kereskedésnek.

Jó tanulást az elkövetkező évekre.

Hozzászólás

http://www.myfxbook.com/members/fore...hedge-1/437506

http://www.myfxbook.com/members/fore...hedge-2/437507

Hozzászólás

A link elég valóban.

Kár lenne minden további betű. Ezek a teljesítmények nagyon rosszak. Érdemes lenne ismerkedni kicsit a chartokkal is néha, a született robotíróknak.

Remélem nem a tied.

Hozzászólás

Working...
                                X