Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

ZuluTrade egy uj lehetoseg?

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• ZuluTrade egy uj lehetoseg?

Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com
    Olvastam errol a cegrol, de egyelore nem sikerult velemenyt alkotnom, mert vegyesek az erzeseim
    Talan majd a Ti segitsegetekkel tobbre megyek!

ßƴßɍᶙɱƴ

zulutrade.com
    18
    Nem, semmi esetre sem!
    44,44%
    8
    Magam hozom a donteseimet, de a segitseg jol jonne.
    38,89%
    7
    Talan, ha eleg meggyozoek az elert eredmenyei?
    16,67%
    3
    Igen, minden tovabbi nelkul.
    0,00%
    0

Gondolod, hogy a szavazatok ebben segítenek?
    Mindegy, hogy te vagy a másik kezeli a pénzed vagy hoz döntést. A lényeg, hogy ez a te pénzed és te rád lesz leginkább hatással a nyereség vagy a veszteség. Ha a nyereségben és veszteségben egyformán osztozkodtok, akkor nagy valószínűséggel jól fogják csinálni, ha a megfelelő tudás és munka megvan.
    Például nézd meg a svájci frank hiteleseket. A bankok nem adtak volna később hitelt, hogyha például 40%-os árfolyam-emelkedésből a felét, azaz 20%-át nekik kéne állniuk. Pedig így lett volna korrekt. Én úgy gondolom, hogy ilyen kockázatviselés mellett érdemes csak végekre bízni a döntésünket és vele a pénzünk sorsát. És ha jól csinálják, akkor megérdemlik a nyereség felét is.
    Kapcsolataink újraértékelésével is több pénzünk marad: www.egyuttmukodes.egyrejobb.com

Hozzászólás

Több éves tapasztalattal rendelkezem a zulutardel kapcsolatban.Az álltalam elért eredmények több mint evi 150 %os profit mindössze 18% os DRD vel.Bárkinek bármijen kérdése van a rendszerrel kapcsolatban ajánlom figyelmébe a www.zulutrader.hu weboldalt, vagy további informacióval tudok szolgálni az info@zulutrader.hu mailcimen.

Hozzászólás

próbálom kihámozni de nem tudom mit jelenthet az hogy mondjuk 20% draw down vagy pl hogy a legrosszabb esetben csinált 150%-os draw downt , ez számokban mit jelenthet tehát mondjuk ha 0,1 lottal játszott és elért 150% DD-t akkor mennyi tartalék kell a számlámon hogy ne nullázza le ?

Hozzászólás

Eltelt pár év. Megosztanátok a tapasztalatotokat, ha használtátok?

Hozzászólás

Nem egyszerű eset, de kétségtelen, hogy nagyon értékes a szolgáltatás, amit nyújtanak. Praktikusan hozzáférhetővé teszik több ezer szignálszolgáltató eredményét, és eszközöket, amikkel lehet őket szűrni.

Én egyenlőre demóban használom és 3 hét után +14%-ban
            Utoljára szerkesztve a következő által: fxakos; 2014-10-09, 06:16. Oka: jav

Hozzászólás

A www.zulutrader.hu mar nalam be se jon. Tapasztalatokra kivancsi lettem volna. Van itt valaki, aki esetleg mint szignalvevokent hasznalja?
              http://www.tradersnight.hu Előadások videói itt érhetőek el!

Hozzászólás

Traders Night eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                A www.zulutrader.hu mar nalam be se jon. Tapasztalatokra kivancsi lettem volna. Van itt valaki, aki esetleg mint szignalvevokent hasznalja?
                Még a "pálya/ámokfutásom" elején nézegettem a legjobbak kötéslitáit.
                A friss, egy hétre visszamenően átnézett listák korrektnek tűntek.
                Több zöld, mint piros csík, egyenletes hozamgörbe.
                A baj a régebbi dátumokkal volt. Azokban 99% volt a nyerő és csak elvétve akadt vesztő. Itt már kilógott a lóláb, de persze rá lehet fogni arra, hogy az atombiztos rendszer épp most kezd sajnos lehervadni....., de nem ez volt a helyzet.
                Figyelmesen tovább követve a supermaneket észre lehetett venni, ahogy a kicsit régebbi lezárt vesztő kötések eltűntek a listából, ezzel növelve a zöld csíkok számát
                Ezt 4 évvel ezelőtt tapasztaltam. Azóta nem vagyok hajlandó ilyenre időt pazarolni.
                Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

Értem, köszi a választ!
                  http://www.tradersnight.hu Előadások videói itt érhetőek el!

Hozzászólás

kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Figyelmesen tovább követve a supermaneket észre lehetett venni, ahogy a kicsit régebbi lezárt vesztő kötések eltűntek a listából, ezzel növelve a zöld csíkok számát
                    Na ezt nem is értem. A Zulu eltünteti a menők régi vesztes kötéseit? Hát ez azért túl gyerekes lenne. Van a zuluban nehézség, de nem ez. Nekik sem érdekük hülyét csinálni magukból

Régóta figyelem a rendszerüket, de ilyesmivel nem találkoztam. Amúgy szerintem a rakás social trading cég* közül a legjobb.

Hozzászólás

Working...
                    X