Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Hogyan? Hát robottal!

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

harzol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem szeretnék hozzászólásokat azok hangneme miatt törölni.
    Nyugodtan töröld őket! Az enyémet is, ha nem találod ideillőnek. Felvettem a kesztyűt, pedig nem kellett volna. Bocs!

Hozzászólás

Vannak olyan kereskedőrobotok, amik élesben tartósan havi 8% fölött hoznak? Vagy itt már akkora a kockázat, hogy becsúszik a mínuszos időszak is?

Hozzászólás

Van egy stratégiám, dolgozom egy programíróval rajta. Ott akadtunk el, hogy a belépés időpontját nem tudjuk biztosra úgy meghatározni, hogy 70-80 %-ban eltaláljuk a trend irányát. Ismer valaki olyan előjelző rendszert, aminek ilyesmi a találati aránya?

Hozzászólás

zvidovics eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Nekem nincs pénzügyi egyetemi végzettségem, de azt tudom, hogy az ember elálmosodik, az ember éhes lesz, míg a robot nem. Ezen egyszerű okból kifolyólag indítottam egy szoftveres kereskedést is a sajátom mellett. Ez nem száll el, nem gondolja, hogy most már nagyot is kockáztathat, nem mondja, hogy de meg kell fordulnia a trendnek, nem befolyásolja a FED elnökének nyilatkozata, sem az amerikai elnök szenátus előtti ömlengése, sem pedig a ruszkik gázcsap elfordításának riasztó képe.

A szoftver matematikai alapokon kereskedik. Köt, ha úgy látja jónak, s elad, ha azt tartja célszerűnek. Akár egy napig, akár fél percig ül a pozícióban, dönt. Mert be van állítva. És nem akar még többet kihozni belőle, mert nem ideges. És nem is kapzsi. Meg nem is öntelt, vagy sikerorientált. "Csak" dolgozik. Nyitástól zárásig.
          szia érdekes dolgot irsz . Halottam vagy 50 féle robotrol , de olyat még nem aminek a DD=0 lenne . Mindegyik veszitett és veszteni is fog még .
          Én is probálkoztam vele ( el is voltam telve mint állat ) robot + manual emelkedö számla , hü de jó .Csak hogy lásd nem a levegöbe beszélek itt 1 kép ( ez demó ) Bocs az ocsmány minöségért .Aztán lehullott a rozsaszin köd Itfx nem engedett akkor zárni mikor akartam ( csak néha ötödszörre ), nem engedett akkor nyitni mikor akartam. És mikor FED BESZÉDKOR NEM KAPCSOLTAM KI MAJDNEM LE IS NULLÁZTA A SZÁMLÁM A ROBOT .Na ennyit a befolyásolásról . 2x100 $ omba került ez az iskola .
          Persze vannak viszonylag jók is .
          Szóval csak óvatosan az EA kkal, kívánom minnél elöbb láss tisztábban .
          Csatolt fájlok

Hozzászólás

Köszönöm, de nem manuálisan kereskedem, mert magam is tapasztaltam, hogy máshol zár, mint ahogy én szerettem volna. Ezért "robotolok" szorgosan, nagyon elégedett vagyok. Nem tudom, mi a DD=0, de azt hiszem, ha a nyereséget időnként kiveszem, akkor túl nagyot nem (mindet biztosan nem) bukhatok.

Hozzászólás

Már csak pár nap és kipróbálok egy nagyobb kockázatú robotot. Ehhez magasabb hozamelvárás is tartozik. Remélem, meg tudja csinálni a havi 6-8 %-ot. Mivel 3 hónap alatt kerestem 1000 USD-t, nem sajnálom rátenni. Majd írom, mik a tapasztalataim.

Hozzászólás

Sajnálom, hogy ilyen pofozkodás volt itt, mert én éppen azért jöttem ide, hogy a forexrobotokkal kapcsolatban érdeklődjek olyanoktól, akik élesben használnak ilyet.

Kb. fél éve kezdtem oktatóanyagból tanulni a tőzsdét, belvágtam brókercégnél, brókeren keresztül swingelni (főként DAX-ot kötöttem), de tegnap csúnyán elvéreztek a short pozijaim, és tkp. lenullázódott a számlám.

Most arra gondoltam, hogy a maradék lével egy miniszámlát nyitok (pl. 300 €-val) és megpróbálok ráültetni egy robotot. Ehhez az elképzelésemhez szeretném kérni a fórumtársak véleményét, tanácsát, javaslatát.

Előre is köszönöm.

Hozzászólás

Sziasztok! Én csak annyit fűznék hozzá a témához, hogy több mint 2 éve használok saját illetve más által készített robotot, de olyan nem létezik hogy a kereskedő azt csinál amit akar a meg robot kötöget szépen és csak gyarapodik a számla. Minden robotot figyelni kell és ellenőrizni, nézni a piacot, hogy milyen nap várható esetleg durvább hírek, bejelentések előtt lekapcsolni. A robot annyiba segít hogy megnyomja a gombot gondolkodás nélkül...
                  http://widgets.myfxbook.com/widgets/320872/mini.jpg

Hozzászólás

SRP eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Sajnálom, hogy ilyen pofozkodás volt itt, mert én éppen azért jöttem ide, hogy a forexrobotokkal kapcsolatban érdeklődjek olyanoktól, akik élesben használnak ilyet.

Kb. fél éve kezdtem oktatóanyagból tanulni a tőzsdét, belvágtam brókercégnél, brókeren keresztül swingelni (főként DAX-ot kötöttem), de tegnap csúnyán elvéreztek a short pozijaim, és tkp. lenullázódott a számlám.

Most arra gondoltam, hogy a maradék lével egy miniszámlát nyitok (pl. 300 €-val) és megpróbálok ráültetni egy robotot. Ehhez az elképzelésemhez szeretném kérni a fórumtársak véleményét, tanácsát, javaslatát.

Előre is köszönöm.
                    szia
                    300 euroval teljesen felesleges belevágnod ha csak nem azt akarod tesztelni hogy éles számlán hogy köt a robot.

Hozzászólás

SRP eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Előre is köszönöm.
                      Ha 300 euro a maradék pénzed szerintem értelmesebb dologra kellene elköltened.
                      Nem fog megsokszorozódni egy robottal, ellenben lefeleződni többször egymás után igen...
                      Azt írod kb. lenullázódott a számlád pár dax short miatt. Javaslom tanuld meg a kockázatkezelést, addig ne kereskedj.
                      Tessék például a Riskát használni, nem kézzel kötögetni!
                      Demózni kell egy kezdőnek, ezerszer elmondtam én is és mások is...
                      Nem szégyen az!

Hozzászólás

Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Ha 300 euro a maradék pénzed szerintem értelmesebb dologra kellene elköltened.
                        Nem fog megsokszorozódni egy robottal, ellenben lefeleződni többször egymás után igen...
                        Azt írod kb. lenullázódott a számlád pár dax short miatt. Javaslom tanuld meg a kockázatkezelést, addig ne kereskedj.
                        Tessék például a Riskát használni, nem kézzel kötögetni!
                        Demózni kell egy kezdőnek, ezerszer elmondtam én is és mások is...
                        Nem szégyen az!
                        Semmi értelme a demózásnak az is kidobott pénz ha azt nézed hogy azt az időt hasznos dolgokra is fordíthatnád

Hozzászólás

Top-Fx eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Semmi értelme a demózásnak az is kidobott pénz ha azt nézed hogy azt az időt hasznos dolgokra is fordíthatnád
                          Ez kicsit erős volt!

Lassan 17 órája egy egyhónapos demószámlával jaszkarizol bele minden topicba, érdemi mondanivaló nélkül, hátha észrevesz valaki.
                          Most ezzel a hátad mögött leszólod a demószámlákat. Ez elég fura....

Hozzászólás

aSzabe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Ez kicsit erős volt!

Lassan 17 órája egy egyhónapos demószámlával jaszkarizol bele minden topicba, érdemi mondanivaló nélkül, hátha észrevesz valaki.
                            Most ezzel a hátad mögött leszólod a demószámlákat. Ez elég fura....
                            1.Azon a demon egy robot fut én azon nem kereskedem. Nem mindegyik topicba szóltam bele hanem amelyek érdekeltek. És mi az hogy leszólom a demoszámlákat? Ha demozni akarsz csináld én annyit mondtam semmi értelme sose fogsz olyan eredményeket elérni mint éles számlán. Mindenkinek meg kell tanulnia veszteni és azt csak élesen tudod meg milyen.

Hozzászólás

Top-Fx eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Én kérek elnézést,de ez volt a legmarhább kijelentés bármely fórumon,legalábbis mióta a témával foglalkozom./kb 4 év éles,1 év demo/

Hozzászólás

tapci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Én kérek elnézést,de ez volt a legmarhább kijelentés bármely fórumon,legalábbis mióta a témával foglalkozom./kb 4 év éles,1 év demo/
                                Akkor elnézést kérek hogy ilyeneket írtam, kb 4 év éles és 1 év demo

Hozzászólás

Working...
                                X