Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Hogyan? Hát robottal!

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Hogyan? Hát robottal!

Ha már buktál, vagy még reszket a kezed, ne kockáztass nagyot! A saját kereskedés mellett (nincs hozzá fogható adrenalinbomba) indíts automatikus kereskedő robotot a számládon! Jó érzés ám ránézni reggel az e-mailben küldött pozitív elszámolásra.
    Tudom, hogy a haverok éjszakáztak (és nyertek vagy buktak, mindegy), én meg kialudtam magam és friss aggyal és nyugodt lélekkel tudok munkába menni. Aztán olyan nap is van, hogy nem érek rá internetezni, de akkor is kereskedik a robot nagyon nagy tőkebiztonsággal. (jó zsidó felfogás: sűrű fillér)

Keresztárfolyamokon szoftverrel

Nekem nincs pénzügyi egyetemi végzettségem, de azt tudom, hogy az ember elálmosodik, az ember éhes lesz, míg a robot nem. Ezen egyszerű okból kifolyólag indítottam egy szoftveres kereskedést is a sajátom mellett. Ez nem száll el, nem gondolja, hogy most már nagyot is kockáztathat, nem mondja, hogy de meg kell fordulnia a trendnek, nem befolyásolja a FED elnökének nyilatkozata, sem az amerikai elnök szenátus előtti ömlengése, sem pedig a ruszkik gázcsap elfordításának riasztó képe.

A szoftver matematikai alapokon kereskedik. Köt, ha úgy látja jónak, s elad, ha azt tartja célszerűnek. Akár egy napig, akár fél percig ül a pozícióban, dönt. Mert be van állítva. És nem akar még többet kihozni belőle, mert nem ideges. És nem is kapzsi. Meg nem is öntelt, vagy sikerorientált. "Csak" dolgozik. Nyitástól zárásig.

Hozzászólás

Ilyet irhatna bárki. Valami konkrét dolog? Kép? Ha meg nem sértelek. Akkor lehet több GRÁL is létezik egyszerre mert 1-2 topikban is megtalálták már.

Hozzászólás

Holi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Ilyet irhatna bárki. Valami konkrét dolog? Kép? Ha meg nem sértelek. Akkor lehet több GRÁL is létezik egyszerre mert 1-2 topikban is megtalálták már.
        Jah ez megint reklám szagú. Asszem előre meg is szerkesztem a prédikációs hozzászólásom, főleg hogy automatizált kereskedésben, egyik haver otthon van, főleg, hogy programozó. És nem egy leányálom ahogy már most a tag rosszul leírja. Úgyhogy készüljetek ti is oltani ezerrel

Hozzászólás

Érdekelne engem ez a szoftveres kereskedés, kérlek írj bővebben róla.
          Köszönet
          Toma

Hozzászólás

zvidovics eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Nekem nincs pénzügyi egyetemi végzettségem, de azt tudom, hogy az ember elálmosodik, az ember éhes lesz, míg a robot nem. Ezen egyszerű okból kifolyólag indítottam egy szoftveres kereskedést is a sajátom mellett. Ez nem száll el, nem gondolja, hogy most már nagyot is kockáztathat, nem mondja, hogy de meg kell fordulnia a trendnek, nem befolyásolja a FED elnökének nyilatkozata, sem az amerikai elnök szenátus előtti ömlengése, sem pedig a ruszkik gázcsap elfordításának riasztó képe.

A szoftver matematikai alapokon kereskedik. Köt, ha úgy látja jónak, s elad, ha azt tartja célszerűnek. Akár egy napig, akár fél percig ül a pozícióban, dönt. Mert be van állítva. És nem akar még többet kihozni belőle, mert nem ideges. És nem is kapzsi. Meg nem is öntelt, vagy sikerorientált. "Csak" dolgozik. Nyitástól zárásig.
            Légy szíves, fejezd be a reklámozást!!!
            Látogasd meg a Forex Klub weboldalát, kövess Facebookon, Youtubeon!

Hozzászólás

A hozzászólásokat átmozgattam ide. Kérlek máshol ne ajánlgasd a robotot, mert a fórum nem erre szolgál.

Hozzászólás

Ok, nem reklámozok. Nem is ajánlgatom. De akkor miről beszéljek, mikor nem értek a stratégiákhoz, meg a tuti receptekhez, és azt sem látom előre, milyen trendek alakulnak. :-)
                És szerintem nem vagyok egyedül zöldfülű. A profik írásaiból alig értek valamit. De nem baj, csak ne csesszetek le azért, mert kezdőként örülök a nyereségemnek! Aztán had kóstoljam meg a kereskedés ízét, lehet, hogy önállóan is fogok trédelni. Vagy nem?

Hozzászólás

Ok, nem reklámozok. Nem is ajánlgatom. De akkor miről beszéljek, mikor nem értek a stratégiákhoz, meg a tuti receptekhez, és azt sem látom előre, milyen trendek alakulnak. :-)
                  És szerintem nem vagyok egyedül zöldfülű. A profik írásaiból alig értek valamit. De nem baj, csak ne csesszetek le azért, mert kezdőként örülök a nyereségemnek! Aztán had kóstoljam meg a kereskedés ízét, lehet, hogy önállóan is fogok trédelni. Vagy nem?

Mennyi ideje működik a robotod az éles számlán?
                  Facebook: https://www.facebook.com/pages/Live-...446651?fref=nf

Hozzászólás

harzol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    A hozzászólásokat átmozgattam ide. Kérlek máshol ne ajánlgasd a robotot, mert a fórum nem erre szolgál.
                    Mozgasd máshova, mert ennek semmi köze a bemutatkozáshoz.
                    Kapcsolataink újraértékelésével is több pénzünk marad: www.egyuttmukodes.egyrejobb.com

Hozzászólás

Az eddigi gyakorlat szerint ide kerülnek az olyan témák, melyek ilyen jellegűek.

(Természetesen bárkinek észrevétele van ilyen ügyekben az jelezheti ezt, de kérlek ne itt tegyétek, hanem vagy privát üzenetben írjátok meg nekem, vagy a moderációs topikban.)

Hozzászólás

sidius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Mennyi ideje működik a robotod az éles számlán?
                        Január óta figyelem, mert nem mertem azonnal pénzt betolni. Élesben egy hónapja, meg tudom mutatni a napi elszámolásban. Szept. 25-étől okt. 19-ig 5%-kal nőtt a kiindulóm. Ez jónak mondható, vagy itt kinevetnek ezzel?

Hozzászólás

Ha jól sejtem, akkor napi 1 alkalommal kereskedett a robot.
                          Lehet hogy 1 hónapig nyereséges, de a következő hónapban nagyobb veszteséggel is zárhat.
                          Ugye egy robot egy stratégiát követ. Mikor mit hogyan csinálja. Ha hosszú ideig nyereséget hoz, akkor jó. De lehet hogy csak egy bizonyos ideig lesz jó, mert utána csak veszteséget termel, mert így megváltozott a piac.
                          Kapcsolataink újraértékelésével is több pénzünk marad: www.egyuttmukodes.egyrejobb.com

Hozzászólás

Január óta figyelem, mert nem mertem azonnal pénzt betolni. Élesben egy hónapja, meg tudom mutatni a napi elszámolásban. Szept. 25-étől okt. 19-ig 5%-kal nőtt a kiindulóm. Ez jónak mondható, vagy itt kinevetnek ezzel?
                            Jól sejtem, hogy ez a Quantum robot szeretne lenni? Te pedig itt próbálsz embereket beszervezni magad alá az MLM rendszerébe?
                            Mert akkor írd ezt, világosan, nem kell itt a körítés!
                            Látogasd meg a Forex Klub weboldalát, kövess Facebookon, Youtubeon!

Hozzászólás

Nem arról van szó, hogy kinevetne bárki is. Ez az 5% nem rossz. Az idő ami nagyon kevés. Ennyi idő alatt semmi sem derül ki, egy robot működéséről. Így hát az 5% nem releváns!

Tudsz prezentáltatni valakivel egy legalább 1-2 éves számlát illetve egy 5-10 éves teszteredményt?
                              Facebook: https://www.facebook.com/pages/Live-...446651?fref=nf

Hozzászólás

Working...
                              X