Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Wall Street Forex Robot

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Wall Street Forex Robot

Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com
    Sziasztok!

Egy kis segítséget kérek. A problémám a következő:

A WallStreetForexRobot-ot feltelepítettem az FxPro-ra éles számlán, nem nyúltam hozzá a beállításokhoz, és működik.
    Ugyanezt a robotot feltelepítettem a Goldstein Brokers-re is demó számlán, nem nyúltam hozzá a beállításokhoz, és mikor kereskedésbe kezdene akkor az
    Expert fülön ezt az üzenetet kapom. A Napló fülön pedig ez jelenik meg:
    2011.10.24 11:35:07 '5630441': order sell market 0.10 USDCHF sl: 0.00000 tp: 0.00000, illetve
    2011.10.24 11:35:07 '5630441': order sell 0.10 USDCHF opening at 0.00000 sl: 0.00000 tp: 0.00000 failed [Trade is disabled]

A kapcsolat a robothoz és a számlához mindig rendben van, az Expert Advisors gomb zóld.

Előre is köszönöm!

MZsolt eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

Egy kis segítséget kérek. A problémám a következő:

A WallStreetForexRobot-ot feltelepítettem az FxPro-ra éles számlán, nem nyúltam hozzá a beállításokhoz, és működik.
    Ugyanezt a robotot feltelepítettem a Goldstein Brokers-re is demó számlán, nem nyúltam hozzá a beállításokhoz, és mikor kereskedésbe kezdene akkor az
    Expert fülön ezt az üzenetet kapom. A Napló fülön pedig ez jelenik meg:
    2011.10.24 11:35:07 '5630441': order sell market 0.10 USDCHF sl: 0.00000 tp: 0.00000, illetve
    2011.10.24 11:35:07 '5630441': order sell 0.10 USDCHF opening at 0.00000 sl: 0.00000 tp: 0.00000 failed [Trade is disabled]

A kapcsolat a robothoz és a számlához mindig rendben van, az Expert Advisors gomb zóld.

Előre is köszönöm!
    Bocs! A cím vége lemaradt.
    A lényeg: WallStreetForexRobot_v3.9 USDCHF,M15: SELL not taken!!! - High spead...

Hozzászólás

WallStreetForexRobot_v3.9-es robot stratégiatesztjét szeretném megcsinálni, de sajnos csak elég rövid időintervallumba kereskedik a stratégia tesztbe. Hogyan tudom azt elérni, hogy régebbi adatokból is csináljon stratégiatesztet?
      Előre is köszi a válaszokat!

Hozzászólás

sziasztok. érdeklődni szeretnék, hogy vettem egy wall street robotot az egyik viszonteladótól, de nem adta ide a licensz kódot. hol tudnám esetleg ezt megnézni? az eladó eltűnt mint albán szamár a ködben....
        segítségeteket előre is köszönöm.

Hozzászólás

wall street robot - fizetés paypal-lal?

toyota eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          sziasztok. érdeklődni szeretnék, hogy vettem egy wall street robotot az egyik viszonteladótól, de nem adta ide a licensz kódot. hol tudnám esetleg ezt megnézni? az eladó eltűnt mint albán szamár a ködben....
          toyota, ez nem jó hír.... Tudott már segíteni Neked valaki?

Ha paypal-lal fizettél, akkor van arra esélyed, hogy a pénzedet visszaszerezd. 40 napon belül volt a tranzakció?

Üdv.: L.Sz.Péter
          Globe Gain Forex Kedvezmények
          Mi fizetünk Neked > Csökkentsd Kereskedési Költségeidet > Globe Gain Cashback

Hozzászólás

toyota eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Sziasztok!
            Én ugyanígy jártam. Szintén WS robotot vettem, elutaltam az árát és cserébe nem kaptam meg a licensz kódot. Az eladó azóta nem veszi fel a telefont, mailre nem válaszol.

innen vettem: http://www.forexrobotok.com/, Lukács Viktor

MESZIRŐL KERÜLJÉTEK EL!!! egy csaló...

Hozzászólás

http://www.myfxbook.com/members/fore...hedge-2/437507

Hozzászólás

GlobeGain eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                toyota, ez nem jó hír.... Tudott már segíteni Neked valaki?

Ha paypal-lal fizettél, akkor van arra esélyed, hogy a pénzedet visszaszerezd. 40 napon belül volt a tranzakció?

Üdv.: L.Sz.Péter
                Globe Gain Forex Kedvezmények
                szia
                még nem tudott segíteni senki. belföldi forint átutalással fizettem.a wall street robotot vettem meg 1 licensszel /a licensz kódot azóta sem kaptam meg/ a megadroid árát kértem vissza, de akkor még bőven benne voltam a garanciális időkeretbe.
                de nem hagyom annyiba van 1-2 ötletem még.
                minden segítséget szívesen fogadok.
                üdv.

Hozzászólás

mbi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Sziasztok!
                  Én ugyanígy jártam. Szintén WS robotot vettem, elutaltam az árát és cserébe nem kaptam meg a licensz kódot. Az eladó azóta nem veszi fel a telefont, mailre nem válaszol.

innen vettem: http://www.forexrobotok.com/, Lukács Viktor

MESZIRŐL KERÜLJÉTEK EL!!! egy csaló...
                  szia

van 1-2 tippem,h kézrekerítsük,de emiatt személyesen kellene beszélnünk/emailon/.bigpista001@gmail.hu
                  sztem is az,de remélem, h előkerül...

Hozzászólás

Working...
                  X