Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Forex szignálszolgáltatók

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

köszönöm szépen! esetleg még indikátorokat tudnátok e nekem adni meg kicsit elmagyarázni!

Hozzászólás

Sziasztok!

Én most találtam egyet, ez teljesen ingyenes, elég új még ahogy látom. Facebookon zajlik a dolog... eddig nem tűnik rossznak, lehet kérdezni is.. Jah és teljesen magyar !

https://www.facebook.com/forex.forex.5496

Csak jelöljétek be.

Hozzászólás

Sziasztok!
        Engem is érdekelnek részben a forex szignálok, fxmarketleaders.com - ról van valami tapasztalatotok/véleményetek? Napi több ingyenes előrejelzést is közzétesznek, amik általában nyereséggel zárnak, azonban az én tapasztalataim szerint a SL és a TP aránya nagyon torz, tehát egy ügyleten nagyon sokat veszthetsz, azonban alig nyerhetsz. Elő is lehet fizetni erre a szolgáltatásra, nem tudom, hogy akkor mondjuk előbb bocsájtják rendelkezésre a szignálokat.. nem tudom , szerintem egy csekkolást mindenképp megér !

Hozzászólás

ghoster eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Sziasztok!
          Engem is érdekelnek részben a forex szignálok, fxmarketleaders.com - ról van valami tapasztalatotok/véleményetek? Napi több ingyenes előrejelzést is közzétesznek, amik általában nyereséggel zárnak, azonban az én tapasztalataim szerint a SL és a TP aránya nagyon torz, tehát egy ügyleten nagyon sokat veszthetsz, azonban alig nyerhetsz. Elő is lehet fizetni erre a szolgáltatásra, nem tudom, hogy akkor mondjuk előbb bocsájtják rendelkezésre a szignálokat.. nem tudom , szerintem egy csekkolást mindenképp megér !
          Szia,

A forexmarketleaders tapasztalataim szerint a legmegbízhatóbb /eddig/
          Nem kamuznak, teljesen érhető szignálokat küldenek,és naponta többet is ingyen.
          Nem javaslom az előfizetést egy szignálszolgáltatásért sem !!!!
          A forexmarketleaders a következő képpen nyereséges nekem:
          -mikor közzé teszik a szignált, adok egy függő megbízást az általuk javasolt tp és sl használva úgy, hogy a tp nagyobb legyen a sl-nél.Nálam a sl 20 pip a tp 25 pip
          -mindig megvárom, amíg teljesül a megbízás és a tp, vagy sl
          -így heti 3-5 nyereséges szignál lesz szemben heti 2-3 vesztessel

Még nem volt veszteséges hetem, 2 hónapja figyelem és éles számlán teszek megbízást.

Hozzászólás

Peet967 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Szia,

A forexmarketleaders tapasztalataim szerint a legmegbízhatóbb /eddig/
            Nem kamuznak, teljesen érhető szignálokat küldenek,és naponta többet is ingyen.
            Nem javaslom az előfizetést egy szignálszolgáltatásért sem !!!!
            A forexmarketleaders a következő képpen nyereséges nekem:
            -mikor közzé teszik a szignált, adok egy függő megbízást az általuk javasolt tp és sl használva úgy, hogy a tp nagyobb legyen a sl-nél.Nálam a sl 20 pip a tp 25 pip
            -mindig megvárom, amíg teljesül a megbízás és a tp, vagy sl
            -így heti 3-5 nyereséges szignál lesz szemben heti 2-3 vesztessel

Még nem volt veszteséges hetem, 2 hónapja figyelem és éles számlán teszek megbízást.

Nem értem teljesen amit írtál. Mikor megjelenik egy új szignál, akkor ők rögtön hozzárendelnek egy SL és egy TP szintet. Hogy állítod ezeket át 20, 25 pipre, ha ezeket fixen megadják? Meg alapvetően azt sem érte, hogy, hogy függő megbízást állítasz be? Nem azon az árfolyamon kell nyitni a pozíciót, amikor az megjelenik? Egy kicsit részletesebben el tudnád magyarázni? köszi

Hozzászólás

Csak tippelek, de szerintem arra játszik, hogy kicsit még ellene megy az ár a jel megjelenése után és oda rakja a limitet. Így jobb a hozam:kockázat.

Hozzászólás

Kamionosnak igaza van....
                Épp most néztem, van pl gbp/usd eladás közzétéve.A jelenlegi árfolyam 1.7164, ők megadtak egy sl szintet 1.7202 és egy tp szintet 1.7157
                Az eladási limitemet 1.7282-re állítom be és várok, h teljesüljön.Ha nem teljesül akkor mindegy, nem kerestem vele, de nem is veszítettem el a pénzem.
                Ha teljesül, akkor 20 pip lesz a sl és 25pip a tp.
                Remélem így már érthető

Nekem azért tetszik ez, mert nem kell órákat a gép előtt ülni.Elég naponta 2-3-szor 5 percet rááldozni.

Hozzászólás

így már értem! az utolsó mondatodhoz lenne még kérdésem, hogy érted azt, hogy napi pár perc elegendő? előfizetés nélkül nem kapsz értesítést egy új szignál közzétételéről, de a nap folyamán bármikor jöhet egy, nem ?

Hozzászólás

Én is szignálszolgáltatókat használok és úgy kereskedem. igaz ez a referenciaszámlám nem valami öreg, de akit érdekel, nézze meg. Bármi kérdésre szívesen válaszolok privátban. Akár a számlám le is másolható.
                    Számlám

Toto85 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Sziasztok!

Régóta keresgélek a témában magyar nyelvű fórumot, de eddig nem sok sikerrel, így hát gondoltam indítok egyet.
                    Jómagam próbáltam már nem egy szignálszolgáltatót. Olyanokat kerestem, akik automatikusan küldik a jeleket az MT4 kliensemre. Volt bukfenc, volt örvendés is. Most a ceforexsignals.com jeleit használom október eleje óta, erről tudok a legtöbbet mesélni - de a buktákról is - kérdezzetek!

Ha valakinek van tapasztalata a témában, esetleg más szolgáltatókkal, kérem ossza meg a fórumozókkal.

Üdv:Toto

Hozzászólás

Na az kell,forex signal szolgáltató!Csak be kell kötni amit küldenek,minek ide elemzés,meg számolgatás!
                      Nem is értem a sok képernyő előtt ülő embereket..
                      Enyém a galaxis leggyorsabb hajója!

Hozzászólás

A szignálszolgáltatás akkor jó, ha olyan ember csinálja, aki éveken át, minden nap 3-4 daytrade-del, szinte vesztő nélkül kereskedik.. De ilyen nincs ha van nagy DD, azért nem csatlakoznak hozzá, főleg ha pont vki belép és akkor jön a DD.. Ha nincs minden nap kereskedés, akkor a türelmetlen felíratkozó, aki várja hogy a havi előfizetése megtérüljön, elégedetlen, mert hogy befizetett és semmi.. Mindemellett nem hiszem, hogy létezik olyan trader, aki tudná előre a jövőt, hisz kb mindenki csak tippel valamerre.. Van kb 1000 hanem több szignálos szolgáltatás, de én még nem hallottam sikeresről, amiket kezdőként próbáltam is szar volt, 1 tréd elvitte a 2 heti hozamot, stb.. Szar RR mindenhol.. Sztem nincs olyan régi motoros e piacon, aki tudna megbízható szignálszolgáltatást

Hozzászólás

Sziasztok!

Forex Szignálszolgáltató akarok lenni akinek a kereskedéseit automatikusan másolja a rendszer. Admiralmarkets-nél van a számlám.
                          Valaki tudna nekem segíteni, hogy hol kell regisztrálnom ahhoz, hogy másolni tudják a jeleim, amiből nekem bevétel származik?
                          Előre is köszönöm!

Hozzászólás

Nufy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Sziasztok!

Forex Szignálszolgáltató akarok lenni akinek a kereskedéseit automatikusan másolja a rendszer. Admiralmarkets-nél van a számlám.
                            Valaki tudna nekem segíteni, hogy hol kell regisztrálnom ahhoz, hogy másolni tudják a jeleim, amiből nekem bevétel származik?
                            Előre is köszönöm!
                            Talán itt: http://www.asztro-show.hu/tanacsadok

(mert ha jól látom, alig néhány éves tapasztalatod van, s leginkább magad is robotokkal, vagy szignálszolgáltatókal próbálkoztál. )
                            http://moneymentor.5mp.eu

Hozzászólás

http://akosforex.com/

Hozzászólás

Nufy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Sziasztok!

Előre is köszönöm!
                                Az MQL5 biztosít ilyen lehetőséget. Beállítható mekkora díjazást szeretnél kérni a szolgáltatásért.
                                Látogasd meg a Forex Klub weboldalát, kövess Facebookon, Youtubeon!

Hozzászólás

Working...
                                X