Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Forex szignálszolgáltatók

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Ginew
    válaszolt
    erre kíváncsi leszek... am nem akarok paraszt lenni, de az elmúlt 4-5 évben nem találtam megbízható nyereséges és stabil szignálszolgáltatót... több tízezer ember próbálta már, és mind elbukott.. véleményem szerint nem létezik éveken át nyereséges kereskedési rendszer, szentgrál meg főleg nem. De azért sok sikert

Szólj hozzá::

• Nufy
    válaszolt

szuper, köszönöm

• Forex Klub
    válaszolt
    Nufy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ezt az oldalt megtaláltam. Én is erre gondolta, de nem tudtam rajta szolgáltatóként regisztrálni. melyik alpontban lehet? éles számlámmal össze lehet szinkronizálni?
    Szerintem állj neki az oldal soronkénti lefordításának, nézd meg a Tutorial Video-t, stb....
    Ha egy ilyen szolgáltatást szeretnél, ettől sokkal komolyabb problémákat is meg kell tudnod oldani EGYEDÜL.

• lost89
    válaszolt
    http://www.mql5.com/en/articles/591

• Nufy
    válaszolt
    Forex Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az MQL5 biztosít ilyen lehetőséget. Beállítható mekkora díjazást szeretnél kérni a szolgáltatásért.

ezt az oldalt megtaláltam. Én is erre gondolta, de nem tudtam rajta szolgáltatóként regisztrálni. melyik alpontban lehet? éles számlámmal össze lehet szinkronizálni?

• Forex Klub
    válaszolt
    Sziasztok!

Forex Szignálszolgáltató akarok lenni akinek a kereskedéseit automatikusan másolja a rendszer. Admiralmarkets-nél van a számlám.
    Valaki tudna nekem segíteni, hogy hol kell regisztrálnom ahhoz, hogy másolni tudják a jeleim, amiből nekem bevétel származik?
    Előre is köszönöm!
    Az MQL5 biztosít ilyen lehetőséget. Beállítható mekkora díjazást szeretnél kérni a szolgáltatásért.

• KCT
    válaszolt
    http://akosforex.com/

• moneymentor
    válaszolt
    Sziasztok!

Forex Szignálszolgáltató akarok lenni akinek a kereskedéseit automatikusan másolja a rendszer. Admiralmarkets-nél van a számlám.
    Valaki tudna nekem segíteni, hogy hol kell regisztrálnom ahhoz, hogy másolni tudják a jeleim, amiből nekem bevétel származik?
    Előre is köszönöm!
    Talán itt: http://www.asztro-show.hu/tanacsadok

(mert ha jól látom, alig néhány éves tapasztalatod van, s leginkább magad is robotokkal, vagy szignálszolgáltatókal próbálkoztál. )

• Nufy
    válaszolt
    Sziasztok!

Előre is köszönöm!

• Ginew
    válaszolt
    A szignálszolgáltatás akkor jó, ha olyan ember csinálja, aki éveken át, minden nap 3-4 daytrade-del, szinte vesztő nélkül kereskedik.. De ilyen nincs ha van nagy DD, azért nem csatlakoznak hozzá, főleg ha pont vki belép és akkor jön a DD.. Ha nincs minden nap kereskedés, akkor a türelmetlen felíratkozó, aki várja hogy a havi előfizetése megtérüljön, elégedetlen, mert hogy befizetett és semmi.. Mindemellett nem hiszem, hogy létezik olyan trader, aki tudná előre a jövőt, hisz kb mindenki csak tippel valamerre.. Van kb 1000 hanem több szignálos szolgáltatás, de én még nem hallottam sikeresről, amiket kezdőként próbáltam is szar volt, 1 tréd elvitte a 2 heti hozamot, stb.. Szar RR mindenhol.. Sztem nincs olyan régi motoros e piacon, aki tudna megbízható szignálszolgáltatást

• ALTERMAN
    válaszolt
    Na az kell,forex signal szolgáltató!Csak be kell kötni amit küldenek,minek ide elemzés,meg számolgatás!
    Nem is értem a sok képernyő előtt ülő embereket..

• Nufy
    válaszolt
    Én is szignálszolgáltatókat használok és úgy kereskedem. igaz ez a referenciaszámlám nem valami öreg, de akit érdekel, nézze meg. Bármi kérdésre szívesen válaszolok privátban. Akár a számlám le is másolható.
    Számlám

Toto85 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

Régóta keresgélek a témában magyar nyelvű fórumot, de eddig nem sok sikerrel, így hát gondoltam indítok egyet.
    Jómagam próbáltam már nem egy szignálszolgáltatót. Olyanokat kerestem, akik automatikusan küldik a jeleket az MT4 kliensemre. Volt bukfenc, volt örvendés is. Most a ceforexsignals.com jeleit használom október eleje óta, erről tudok a legtöbbet mesélni - de a buktákról is - kérdezzetek!

Ha valakinek van tapasztalata a témában, esetleg más szolgáltatókkal, kérem ossza meg a fórumozókkal.

Üdv:Toto

• ghoster
    válaszolt
    így már értem! az utolsó mondatodhoz lenne még kérdésem, hogy érted azt, hogy napi pár perc elegendő? előfizetés nélkül nem kapsz értesítést egy új szignál közzétételéről, de a nap folyamán bármikor jöhet egy, nem ?

• Peet967
    válaszolt
    Kamionosnak igaza van....
    Épp most néztem, van pl gbp/usd eladás közzétéve.A jelenlegi árfolyam 1.7164, ők megadtak egy sl szintet 1.7202 és egy tp szintet 1.7157
    Az eladási limitemet 1.7282-re állítom be és várok, h teljesüljön.Ha nem teljesül akkor mindegy, nem kerestem vele, de nem is veszítettem el a pénzem.
    Ha teljesül, akkor 20 pip lesz a sl és 25pip a tp.
    Remélem így már érthető

Nekem azért tetszik ez, mert nem kell órákat a gép előtt ülni.Elég naponta 2-3-szor 5 percet rááldozni.

• Kamionos
    válaszolt
    Csak tippelek, de szerintem arra játszik, hogy kicsit még ellene megy az ár a jel megjelenése után és oda rakja a limitet. Így jobb a hozam:kockázat.

Working...
X