Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Forex szignálszolgáltatók

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Forex szignálszolgáltatók

Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com
    Sziasztok!

Régóta keresgélek a témában magyar nyelvű fórumot, de eddig nem sok sikerrel, így hát gondoltam indítok egyet.
    Jómagam próbáltam már nem egy szignálszolgáltatót. Olyanokat kerestem, akik automatikusan küldik a jeleket az MT4 kliensemre. Volt bukfenc, volt örvendés is. Most a ceforexsignals.com jeleit használom október eleje óta, erről tudok a legtöbbet mesélni - de a buktákról is - kérdezzetek!

Ha valakinek van tapasztalata a témában, esetleg más szolgáltatókkal, kérem ossza meg a fórumozókkal.

Üdv:Toto

Üdv!

Én kíváncsi lennék a tapasztalataidra...sikerült ebből profitot kihoznod?

Hozzászólás

Ma például a gainprice.com adott egy jó kis ingyenes szignált GBPCHF short felvételére...hát igen !
      Aki ment velük az nagyon jól tette !
      Csak ma találtam rájuk, de ezentúl figyelni fogom az ingyenes szignáljaikat.

Az ingyenes szignál egyébként az oldaluk alján található, bal sarok.

Hozzászólás

Ma már profitábilis, de az elején láttam bebukni szignálszolgáltatót és vitte az én számlámat is. Szerencsére nem volt nagy összegű. Ami érdekes, hogy a szignálszolgáltató azóta is aktív és kínálja a jelzéseit....

Hozzászólás

Nem nézek soha ilyeneket, de ha csak belépési és esetleg kilépési jelet ad, akkor nem tudod hol a stop, ahova a szolgáltató rakná, ha tudod hol a stop mert azt is közli, még mindíg neked kell méretezni a pozit, ezért aztán attól, hogy bebukja valaki a számláját, nem biztos hogy rossz a szignál. Lehet, hogy csak másképp méretezi a pozit valaki. Persze van az az eset is amikor minden meg van adva, mégis bukta. Na de én soha nem néznék ilyeneket.

Hozzászólás

StopLoss és TakeProfit értékkel együtt helyezik el a trade-et a saját MT4 platformodra, a LOT értéket pedig Te állíthatod be a Slave kliensen keresztül - automatikusan oszthatod vagy szorozhatod egy konstanssal a küldött értéket. (A szolgáltatók többsége 10.000 USD méretű számlához mért LOT értékekkel küldi a szignáljait.)

Hozzászólás

Az a biztos ha magadban bízol.Saját pénzed miért kéne más ajánlatára bíznod.Legjobb ha megtanulod a kereskedést
              üdv...

Hozzászólás

Tegyük fel, hogy valaki tud kereskedni, és hosszú távon képes legyőzni a piacot, és profitot termelni. Mi értelme lehet annak, hogy szignálszolgáltatást csinál az helyett, hogy befektetési alapot indítana (ahol szépen ellenőrizhető lenne a teljesítménye)?

Hozzászólás

Minden szolgáltatót amiért fizetni kell felejtsünk el. Hazug dolog, hogy ami jó azér fizetni kell. Lásd másik témába a szerelemet. Mi a jobb fizetni a szerelemér vagy tartani a lángot?
                  Az egyik kényelmesebb a másik meg sokkal szebb és boldogabb.

Hozzászólás

sikertitka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Minden szolgáltatót amiért fizetni kell felejtsünk el. Hazug dolog, hogy ami jó azér fizetni kell.
                    Akkor ugye te nem használsz áramot, gázt, internetet, nem javíttatod meg az elromlott mosógépedet. Vagy ha esetleg ezekre találtál ingyenes szolgáltatót, akkor oszd meg velünk is

Hozzászólás

Napenergia.

Hozzászólás

Szerintem állj le az ilyen komolytalan hozzászólásokkal, mert csak nevetségessé teszed magad. Én sem vagyok tőzsde tanfolyam/könyvvásárlás párti, de nem azért mert pénzt kérnek érte, hanem mert valószínűnek tartom hogy nem hozzák vissza a beléjük fektetett időt, pénzt.

Hozzászólás

sikertitka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Napenergia.
                          Nyilván a napelemet, kollektort nem veszed, hanem te magad készíted, vagy egy kedves, jóakaratú ember, de a szükséges alkatrészeket már nehezebben tudom elképzelni, egyébként én többször nekifutottam már, hogy érdemes e otthonra napenergia hasznosításba fektetni a pénzt. Sajnos ne érdemes, mert amikor arról beszélnek, hogy 10-20 év alatt térül meg a beruházás, nem számolnak azzal, hogyha a befektetett pénzt bankba teszi az ember, akkor több kamatot kap mint amennyi energiát megtermel. Persze mindez most igaz, nem a jövőben.

Hozzászólás

Ha vízmelegítésre használod a napelemet, akkor kb fele ennyi a megtérülési idő. Javítja a helyzetet, hogy várhatóan felfelé fognak menni az energia árak, viszont rontja a helyzetet, hogy a napkollektor idővel elromlik...
                            Pár éve, amikor utánaszámoltam, úgy döntöttem, inkább kihagyom ezt a lehetőséget, és napkollektor helyett likvidebb befektetésben tárolom a vagyonomat.

Hozzászólás

Amíg számos energia forrás körülöttünk ingyen megkapható addig nem kéne oktatósdit játszani pénzér. Ugyanazon tudást megleled magadtól és olykor még hamarabb is és hasznosabb is. Bocsánat a sok témától eltérésér. Azt sajnálom csak, hogy számos ember itt azon töri a fejét, hogy mennyi pénzér induljon neki az oktatósdinak.De bízok benne, hogy ez változni fog. Aki jó trader az ne oktasson. Tegye közzé olyan emberek számára, aki megérdemli Őszerinte.
                              Tisztelet Mindenkinek.

Hozzászólás

Working...
                              X