Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Metatrader programozás

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Metatrader programozás

Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com
    Sziasztok!

Keresek olyan személyt aki egy jól működő nagyon egyszerű stratégia leprogramozásában tudna segíteni.

Szia, talán segíthetek.

Hozzászólás

Páran jártasak vagyunk ilyen-olyan mértékben MT4 programozásban, talán segíthetünk.
      http://skyglideforex.blog.hu/

Hozzászólás

demo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Sziasztok!

Keresek olyan személyt aki egy jól működő nagyon egyszerű stratégia leprogramozásában tudna segíteni.
        Nem szeretnék ünneprontó lenni, többen leprogramozzák neked némi aprópénzért nagyon szívesen, de ha arra gondolsz hogy kitaláltál valamit és EA -t csináltatsz belőle és az majd nyereségesen fog kereskedni helyetted sajnos rosszul gondolod: nem lesz nyereséges.

Hozzászólás

Ha valaki le tudná az én stratégiám is programozni akkor azt megköszönném.

Hozzászólás

Sziasztok! Ugyancsak programozót keresek, aki le tudja programozni azt, hogy ha egy indikátor egy beállított szintet elér, hangjelzést adjon a gép.

Hozzászólás

Szervusztok!

Én is keresnék valakit, aki tudna segíteni nekem egy konkrét stratégia leprogramozására. Természetesen nem ingyen kívánom.
              Ha érdekel, keress meg kérlek.

Üdv,
              Imre
              fomimi@vipmail.hu

Hozzászólás

Indult egy hasonló téma itt is:
                http://forum.tozsde.hu/automata-kere...futtatasa.html

Hozzászólás

GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Köszi a linket

Hozzászólás

Kérdezném az MQL4 mágusokat:
                    Valahol azt olvastam, hogy egy ticket egyszerre csak egy EA kap meg.
                    Ha ez tényleg így van - bár én nem akarom elhinni -, akkor mi alapján dönti el a terminál, hogy melyik EA kapja meg az aktuális ticket?

Az egyértelmű, hogy ha valamelyik EA még az előző adatokat dolgozza fel, annak az EA-nak a következő tick(Iek) kimaradnak, amíg vissza nem adja a vezérlést a terminálnak.

Hozzászólás

Ne is hidd el soha amit mások mondanak. Ha ilyen gyanú felmerül, teszteld le magadnak!

Hozzászólás

Tick - EA futás

William Gates eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Kérdezném az MQL4 mágusokat:
                        Valahol azt olvastam, hogy egy ticket egyszerre csak egy EA kap meg.
                        Ha ez tényleg így van - bár én nem akarom elhinni -, akkor mi alapján dönti el a terminál, hogy melyik EA kapja meg az aktuális ticket?

Az egyértelmű, hogy ha valamelyik EA még az előző adatokat dolgozza fel, annak az EA-nak a következő tick(Iek) kimaradnak, amíg vissza nem adja a vezérlést a terminálnak.

Szia!

Az aktuális új ticket az összes Expert Advisor megkapja. Ez biztos.

Üdv!
                        www.TozsdeProgram.hu - Automatizált kereskedés, MetaTrader Expert Advisor programozás

Hozzászólás

TozsdeProgram.hu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Szia!

Az aktuális új ticket az összes Expert Advisor megkapja. Ez biztos.

Üdv!
                          Ezt én is így sejtettem, de majd letesztelem, hogy ha egy instrumentumon (több különböző ablakban) megy több EA, vagy ugyan az az EA több oéldányban, akkor mi a helyzet.
                          Egy MQL4-ről szóló magyar nyelvű leírásban olvastam ezt a (szerintem félrefordított) információt.

Más.: ha valakinek van offline működő, nem vírusos és nem demo Ex4 To Mq4 konvertere, kérem, ossza meg velem.
                          Az ingyenes online lehetőségeket ismerem, de az sajnos nem megoldás, mivel sokszor napokig kell várni, többnyire nem is jön válasz.
                          Pedig csak néhány mp-es művelet az egész, ha megvan hozzá az embernek a megfelelő alkalmazás.
                          Köszönöm!

Hozzászólás

Sziasztok!

Szeretnék egy működő robotba money managmentet varázsoltatni valakivel.
                            Kérlek keressetek privátban.köszönöm.

Hozzászólás

hi!

1 kérdés: meg lehet-e csinálni mt4 ben azt,hogy egy chart csak bizonyos idő intervallumot mutasson, ne pedig 24 órát??

Hozzászólás

Working...
                              X