Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Metatrader programozás

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• kisDead eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Van olyan egyetemes programszelet ami hibakezelésre szolgál? GetLastError() -ra gondolok, amit univerzálisan minden expertbe be szoktak illeszteni.
    Gondolok itt arra hogy többször megpróbállja nyitni a pozíciót ha nem sikerül neki elsőre, várakozzon stb..
    A GetLastError() megmondja, hogy mi a hézag, de a "lekezelést" neked kell megírnod.

Hozzászólás

• Valaki elmagyarázná, hogyan lehet az, hogy a Close[0] nem egyenlő a Bid-del?
      Világ életben abban a hitben voltam, hogy ezek egyenlők.

Hozzászólás

• Erről beszélek, képen is mutatom. Valaki tudja a megoldást? (Elvileg nem commission.)
        Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Bill eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Erről beszélek, képen is mutatom. Valaki tudja a megoldást? (Elvileg nem commission.)
          Felettébb érdekes... Nálam mindkét éles számlámon egyenlő a két érték (FXPro és ActivTrades).
          Ha nem commission, akkor szerintem gáz. Melyik bróker?

Hozzászólás

• Azóta meg lett fejtve, bocsi, hogy nem közöltem.
            Megkérdeztem a brokit (Tickmill), és elképesztő baromságot válaszoltak.
            Íme:
            "Classic account has variable spreads starting from 1.2 pip, no commissions. Classic account is mostly used by beginners who start with smaller initial deposit and want to avoid paying commissions. Please note that Classic account charts show raw market spreads without the markup."

That is why there will be +/- 0.6 pips difference between prices in the terminal and on the chart.

Még most is csak pislogok.

Hozzászólás

• Bill eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Azóta meg lett fejtve, bocsi, hogy nem közöltem.
              Megkérdeztem a brokit (Tickmill), és elképesztő baromságot válaszoltak.
              Íme:
              "Classic account has variable spreads starting from 1.2 pip, no commissions. Classic account is mostly used by beginners who start with smaller initial deposit and want to avoid paying commissions. Please note that Classic account charts show raw market spreads without the markup."

That is why there will be +/- 0.6 pips difference between prices in the terminal and on the chart.

Még most is csak pislogok.
              Hát ez király!
              De legalább tudod a választ!

Hozzászólás

• a GetLastError() 4051-es hibát dobál ki , pedig az expert működik, csinálja a dolgát. Most hogy utólag beleraktam hibakeresős részt azóta írja ki.
                A zárás és a SL módosításos eljárásrésznél jelzi a hibát.
                milyen nyomon induljak el a megfejtésében?
                "Ha már szép nem vagy, hülye ne legyél!"

Hozzászólás

• kisDead eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  a GetLastError() 4051-es hibát dobál ki , pedig az expert működik, csinálja a dolgát. Most hogy utólag beleraktam hibakeresős részt azóta írja ki.
                  A zárás és a SL módosításos eljárásrésznél jelzi a hibát.
                  milyen nyomon induljak el a megfejtésében?
                  Megnézed és értelmezed a hibát.
                  ERR_INVALID_FUNCTION_PARAMETER_VALUE 4051 Invalid function parameter value.

Hozzászólás

• Another question:

szeretnék írni egy expertet, aminek az alapja lenne egy egyéni indikátor, aminek nem tudom megnézni a forráskódját.
                    Hogy lehetne azt megoldani hogy az expertem tudja használni az indikátor output adatait? Van erre valami barba-trükk?

Mozgóátlaghoz hasonló az indikátor.

Sorry a rengeteg kérdésért, és előre is köszönöm a válaszokat.

Hozzászólás

• iCustom lesz akkor a te barátod azt hiszem.
                      Ezzel egyéni indikátor adataid tudod lekérdezni feltéve, hogy valami standard kimenetet is produkál az indikátorod, tehát az adat ablakban is megjelenik valamilyen információ.

Hozzászólás

• humor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        iCustom lesz akkor a te barátod azt hiszem.
                        Ezzel egyéni indikátor adataid tudod lekérdezni feltéve, hogy valami standard kimenetet is produkál az indikátorod, tehát az adat ablakban is megjelenik valamilyen információ.
                        Nem az én indikátorom, hanem csak szabadon letölthető. Az adat ablakban vannak standard értékek, ezért reménykedtem benne hogy lehet ezekel kezdeni valamit.
                        Köszönöm a választ,hatalmas segítség volt.
                        Így legalább tudom merre induljak el (iCustom felé toronyiránt a kertek alatt).

Hozzászólás

• Sziasztok!

Metatrader + ubuntu linux páros ügyében keresnék segítséget. Évek óta használom így, de most belefutottam egy PC ujratelepítés után egy hibába, amivel nem boldogulok.
                          Köszönöm előre is.

Hozzászólás

• mjani eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Ha leírod mi a probléma, talán tudok segíteni.

Hozzászólás

• Szia, köszönöm szépen.

Ubuntut telepítettem, majd a wine-t, majd letöltöttem a metát. Próbálom telepíteni, elfogadom a feltételeket, majd a következő ablakban egy proxy hozzáférést kér, címet, felhasználót, jelszót. És nem értem, hogy miért. Egy csomószor telepítettem linuxra metát, és nem volt semmi gond vele. Most meg...

Hozzászólás

• Ahogy elnézem ez nem csak linuxon van így. Eddig semmi használhatót nem találtam a neten ezzel kapcsolatban, lehet érdemes lenne írnod a brókernek és/vagy a metaquotesnek. Vagy várni, amíg valamelyik fórumban publikálnak valami megfejtést. Vagy ha van másik gépen feltelepített MT4-ed, azt egy pendrive-on áthozni erre a gépre. Egyelőre ennyi ötletem van, megírom ha találok még valamit.

Hozzászólás

Working...
                                X