Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Metatrader programozás

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

markie83 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hi!

1 kérdés: meg lehet-e csinálni mt4 ben azt,hogy egy chart csak bizonyos idő intervallumot mutasson, ne pedig 24 órát??
    Pl van olyan indikátor ami alátesz egy téglalapot az általad kiválasztott időintervallumnak és így egész jó kis gapeket láthatsz ott is ahol nincs vagy mégis?
    Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Pl van olyan indikátor ami alátesz egy téglalapot az általad kiválasztott időintervallumnak és így egész jó kis gapeket láthatsz ott is ahol nincs vagy mégis?
      ez egy jo kerdes?!

Hozzászólás

Hello!

Néhány expert nem jelenik meg a MT4-ben,amikor megnyitom.Valaki tudja,mi a megoldás?

Hozzászólás

chrisbf1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Hello!

Néhány expert nem jelenik meg a MT4-ben,amikor megnyitom.Valaki tudja,mi a megoldás?
          Igen. Visszaállsz valami 5.0 alatti mt4-re. Már amennyiben van olyan broki ahol még beindul. (minél újabb egy mt4, annál inkább nem szereti a lopott robotot)

Ha megvan forráskódban(mq4), akkor van esély rá kis belepiszkálás után újraforditva, hogy megeszi.

Vagy megpróbálhatod rendesen megvásárolni a készítőjétől.
          Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Igen. Visszaállsz valami 5.0 alatti mt4-re. Már amennyiben van olyan broki ahol még beindul. (minél újabb egy mt4, annál inkább nem szereti a lopott robotot)

Ha megvan forráskódban(mq4), akkor van esély rá kis belepiszkálás után újraforditva, hogy megeszi.

Vagy megpróbálhatod rendesen megvásárolni a készítőjétől.
            Kösz!

Hozzászólás

Üdv mindenkink!
              Lenne egy kérdésem MT4 kapcsolatban!
              Nem tudtok e olyan funkciót ami egy kattintással bezárja az összes nyitott poziciót?
              Hogy ne keljen 10 pozicót egyesével zárogatni!
              előre is köszi a választ!

Hozzászólás

alkonya eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Üdv mindenkink!
                Lenne egy kérdésem MT4 kapcsolatban!
                Nem tudtok e olyan funkciót ami egy kattintással bezárja az összes nyitott poziciót?
                Hogy ne keljen 10 pozicót egyesével zárogatni!
                előre is köszi a választ!
                http://forum.mql4.com/12916

http://codebase.mql4.com/8994

Hozzászólás

Ok! Köszönöm de ezzel pontosan mit is kell csinálnom tudnál nekem segíteni.

Hozzászólás

Ok! Köszönöm de ezzel pontosan mit is kell csinálnom tudnál nekem segíteni.
                    letöltöd

utánna a fájlokat bemásolod a gépeden a metatrader MQL4/Scripst mappájába
                    amikor ez megvan, ott a mappában rákattintasz 2x
                    megnyílik a metaedtitor a felső menüsorban van egy olyan ikon, h Compile
                    ráklikkelsz
                    ez után a script megjelenik és használható a metetrader Szkriptek fül alatt

Hozzászólás

Csak nem akar működni nekem ez a program állandóan riaszt valamiért

Hozzászólás

Csak nem akar működni nekem ez a program állandóan riaszt valamiért
                        próbáld ezt

Hozzászólás

void OnStart()
                          {
                          while(OrderSelect(0,0))
                          if(OrderType()<2)OrderClose(OrderTicket(),OrderLot s(),OrderClosePrice(),100);
                          else OrderDelete(OrderTicket());
                          }

Ez néha ki tud akadni, de általában a többi neten fellelhető se jobb!

Hozzászólás

Sziasztok, nem kódolok de kisebb dolgokat megcsinálok ha szükségem van rá. A Conpos.mq4-et (átlagárat ír ki ha több egyirányú pozi van) kezdtem átírni, hogy minden nyitott pozíció rajta legyen a chart-on. Vonal, rajta meg az info.
                            2 probléma:
                            a: több egyirányú pozin vki kipróbálná? (nekem most nincs)
                            b: nem tudom, hogy kellene megírni az Y koordinátát az infonak , hogy a vonalra tegye
                            Ez ügyben kérek segítséget.
                            Csatolt fájlok
                            aláírás helye

Hozzászólás

Sziasztok!Valaki tud ajánlani olcsó vagy esetleg ingyenes forex teszter programot!
                              Amiket találtam a neten azoknak elég borsos az áruk!
                              Előre is köszönöm!

Hozzászólás

Sziasztok!Valaki tud ajánlani olcsó vagy esetleg ingyenes forex teszter programot!
                                Amiket találtam a neten azoknak elég borsos az áruk!
                                Előre is köszönöm!
                                http://forum.tozsde.hu/kezdoknek/1036-fortuneone.html

Hozzászólás

Working...
                                X