Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Hazai fejlesztésű kereskedő robot

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Hazai fejlesztésű kereskedő robot

Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com
    Sziasztok,

Nem tudom ki hogy van vele, de egy picit nyugodtabb vagyok, ha tudom, hogy a paprika a kertben nőtt, és nem spanyolban valami kőzetgyapot "földben"

Hasonlóan kereskedő robotnál is örülnék, ha tudnám, hogy a fejlesztője "hazai". Tudom a nevét, esetleg elérhetem, ha szükség van rá, netalán még találkozhatnánk is személyesen is.

Szóval kérlek ebbe a témában írjatok, ha ismertek magyar fejlesztésű kereskedési robotokat, ha lehet elérhetőséggel is.

Amivel én találkoztam nemrég:
    név: Packard BB ADX forex robot
    weblap: packardtraderpro.com

Hozzászólás

Itt találsz ingyenes és fizetős robotot is, nyugodtan felveheted vele a kapcsolatot, biztos, hogy mindenben segíteni fog.
      http://www.expertusaureus.hu/

Hozzászólás

Köszönöm. Megnéztem az oldalt, majd még nézegetem, de furi, hogy az oldalon megadott fxbook-os link eleve veszteséget mutat, az fxbook-on meg simán törölve van, és nincs semmilyen más eredmény sem feltéve. Ez nem túl bíztató sajnos. De azért mégegyszer köszönöm

Hozzászólás

Average loss 1.72 pips; ezt meg hogy csináltátok?

Hozzászólás

Köszönöm. Kíváncsian várom. :-)

Hozzászólás

Megnéztem a myfybook kimutatásokat, de sajnos minden értkéelhető információ privát, így sok következtetést nem lehet levonni belőlük.

Meg lehetne oldani, hogy elérhető legyen a kereskedési történet?

Tapasztalatom alapján sok trader tekinti úgy az elrejtett számlatörténetet, hogy azt gondolják, hogy a robot készítőjének valami titkolnivalója van.
              www.forexrobotworld.net

Hozzászólás

ROBOTOK?
                Olyan nem létezik ami hosszú távon nyereséges lenne,mert nem tud mit kezdeni a bukó kötésekkel.
                Bár ilyen egyszerű lenne!

Hozzászólás

balu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  ROBOTOK?
                  Olyan nem létezik ami hosszú távon nyereséges lenne,mert nem tud mit kezdeni a bukó kötésekkel.
                  Senki nem is mondta, hogy egyszerű.

Vannak robotok, amik hagyják futni a veszteséges pozíciókat, így nagy nyerési arány érnek el (ami sokszor elég csalóka), és vannak, amik hamar be tudják zárni, ezek pedig alacsony (többnyire kevesebb mint 50%) nyereség arányt érnek el.

A teljesen automata rendszerek gyenge pontja többnyire az, hogy nem elég adaptív a piac változásaihoz. Minden kereskedési jel, és pozíció egyedi, még akkor is, ha azokat ugyanazok az indikátorok vagy stratégia alapján állapítja meg az ember. A robot is csak egy ilyen stratégia automatizált változata.

Például két azonosnak tűnő pozíció esetén, a robot azonos módon kezeli mindkettőt, manuális kereskedés esetén pedig a trader észre tudja venni, hogy az egyik mondjuk egy támasz vagy ellenállás szint közelében van, és aszerint módosítja a pozíció managelését. Ezt a robot nem fogja észrevenni, ha nincs beleprogramozva, márpedig minden lehetséges változót nem lehet beleprogramozni. Ezért mondják azt, hogy az emberi agyat egyik automata rendszer sem tudja helyettesíteni.

Ezért nem reális mondjuk mindig ugyanaokkora fix stop és profit szintet megadni, mert a piac nem fog mindig pont ugyanolyannyit mozdulni egyik, vagy másik irányba.

A másik probléma pedig az, hogy az embereknek vannak túlzott elvárásaik, amik részben köszöhetőek a félrevezető marketing stratégáknak, amik ebben a "szakmában" elterjedtek. A robot-traderek nagy része arra sem veszi a fáradtságot, hogy kitapasztalja, megismerej a rendszert, amit használni akar. Mindenki csodát vár, és azt hiszi, hogy befetketett munka nélkül majd egy 99$-os program milliomossá teszi.
                  A robotos kereskedéshez is ugyanúgy kell tőzsde pszichológia, ugyanúgy ismerni kell a piacot, és az adott devizapárt, amin a robot kereskedik. Enélkül még egy sikeres robottal sem fog tudni pénzt csinálni senki. Az egyetlen dolog, amit az ember a robotos kereskedéssel nyer, az az idő, vagyis az, hogy nem kell ott ülni a chart előtt napi 24 órát, de ezt is csak akkor, ha már a trader rászánta a szükséges időt a rendszer megismeréséhez, megtanulásához, teszteléséhez.
                  Tudni kell, hogy mit várhatsz el az adott rendszertől, és mennyit vagy hajlandó kockáztatni vele.

De mindezek megléte esetén is érdemes a befektetni való tőke, és kereskedési portfólió csak egy részét robotokra bízni.
                  www.forexrobotworld.net

Hozzászólás

Sok sikert a használatához.

Hozzászólás

ROBOTOK?
                      Dehogynem létezik!
                      De valóban nem egyszerű...

Hozzászólás

Ami kisember számára is elérhető olyanról nem tudok,magasabb szinten biztos hogy van, ott ahol birtokában vannak rengeteg információnak amit mi a láncszem
                        legalján nem tudunk vagy csak késve tudunk meg.

Hozzászólás

Ami kisember számára is elérhető olyanról nem tudok,magasabb szinten biztos hogy van, ott ahol birtokában vannak rengeteg információnak amit mi a láncszem
                          legalján nem tudunk vagy csak késve tudunk meg.
                          Nem így gondolom, és meggyőződésem, hogy vannak egyszerű földi halandók számára is könnyedén elérhető programok, amelyek nagyon jók.

Hozzászólás

Utóbbi pár évben ezt a robotos szálat is boncolgattam,teszteltem rengeteget
                            hátha találok egy működőképest amit érdemes használni,de előbb utóbb mindegyik bukó volt.De még kereskedő társak között sem ismerek olyat aki reklám robotra bízná a pénzét.

Hozzászólás

Utóbbi pár évben ezt a robotos szálat is boncolgattam,teszteltem rengeteget
                              hátha találok egy működőképest amit érdemes használni,de előbb utóbb mindegyik bukó volt.De még kereskedő társak között sem ismerek olyat aki reklám robotra bízná a pénzét.

Attól,hogy Te nem találtál még nem jelenti azt,hogy nincs jó.
                              Vannak, akár ingyenesek, amelyek hosszútávon müködnek. Tény,hogy ismerni kell őket töviről-hegyire ahhoz,hogy nyugodtan lehessen futtatni őket.

Hozzászólás

Working...
                              X