Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Hazai fejlesztésű kereskedő robot

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

Basszus , de jo olvasni a hozzaszolasaidat ! Humor , troll mindegy , mert latszik a hozzaertes. Remelem az elöadas utan megosztod a tapasztalatod

Hozzászólás

Jano eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Hi,

megnéztem a myfxbookon az Everex teljesítményét. Hmm nem rossz. Minden szép, miért pont a trédek vannak eltakarva?

A robot teljesítménye arra enged utalni (amit már több profi is mond), ha pusztán az RR vagy MM ha ugy vesszük erősen kontroll alatt van akkor akár random belépésekkel is lehet pozitiv equity görbét elérni.

Az Everex Elite-ket nézve látom, hogy a páronkénti gyer-veszt arány:
      47% vs 53% EU-nál,
      55 vs 45% GU-nál .. stb nagyjából mindenütt ennyi: 57-39 átlagban ami egy jellemző érték az iparág egészére, sőt.. ez kifejezetten jó!

És ebbe így nem tudok belekötni (pedig akartam). Mert szerintem ez a trédelés alapja: sziklaszilárd gépiesen preciz risk controll. Ezt egy Birgermeier meg tudja csinálni mert német, egy warren-nek a vérében van, nekünk magyaroknak vagy anyánk/főnökünk álljon a hátunk mögött és nyomjon egy tockost ha nem vagy valami gépiesített eszköz kell erre.. ( és persze tisztelet a kivételnek aki mindezt következetesen nap mint nap végig is viszi).

Azt azért érdemes megvizsgálni, hogy 2095 depositról felment a számla 5809-ig. közben produkált 3441$ commission-t, 6113 profitot... 6 hónap alatt. és 2400$ withdrawal is volt rajta.

na most ha ezt 99$-ért árulod akkor valami bűzlik, ha 2500$-ért akkor meg senki nem veszi meg...

érdekes még hogy a legjobb és legrosszabb trédek is mind pénteken feb 7-én volt: -422$ volt pénteken ami valszeg valahol 0 és -42 pip között lehetett. mivel az equity max 5809 szintén pénteken.. ebből arra következtetek hogy a max risk valahol 7-8% között lehet amit nem a stop távolsággal hanem a pozi növeléssel értek el. érdekes.

na ezek után kiváncsian, tényleg szakmai érdeklődéssel várom csütörtökön a bemutatót.
      Villám tradek szűk traillinggal?Vasvilla van-e benne?
      Enyém a galaxis leggyorsabb hajója!

Hozzászólás

TozsdeProgram.hu eredeti hozzászólása
        Kedves Forex Robot World!

Természetesen megoldható, szimplán megszokásból raktuk privátra. Még januárban el fog indulni a robotot bemutató weboldalunk és akkor a hozzá tartozó myfxbook kimutatásokon át fogjuk állítani, hogy minden látható legyen. Nincs semmi titkolnivalónk.
        Mi a robotot bemutató weboldal címe?

Február közepe van, és még mindig privátak az adatok myfxbook-on.
        Változott a terv?
        Vagy én néztem el valamit?
        Utoljára szerkesztve a következő által: safe; 2014-02-18, 04:29. Oka: lemaradt az utolsó kérdés

Hozzászólás

Szia safe!
          A weboldalunk címe www.everexfx.com. A napokban indultunk, a rengeteg teendő mellett erre még nem jutott idő, elnézést kérünk. Hamarosan áttesszük láthatóvá illetve hitelesítjük a számláinkat myfxbookon. Amennyiben bármi kérdés felmerül leggyorsabban a support kukac everexfx.com email címről fogunk tudni válaszolni.
          Még mindig nem hitelsítettétek a számlákat és tettétek publikussá.
          Mi a probléma?
          2 hete lefele megy az eredmény. Legalább látni lehetne, hogy nem hülyeséget csinál, csak most ilyen a piac....

Hozzászólás

A probléma örök: IDŐHIÁNY
            Elnézésedet kérjük, felírtam a jövőheti teendők közé, hitelesítve lesznek az adatok! Nincs semmi trükk. A mai napon jó mozgás volt, szépen is teljesített a programunk ismét. Majd frissítjük az eredményeket.

Addig is az Everex csapatról illetve a programunkról itt megnézhettek egy videót:
            http://www.youtube.com/watch?v=q1hH2jNkL58

Kellemes hétvégét!
            Cs. Dániel
            belenéztem a videotokba és a bemutatkozó diánál esett le a pihetantusz > csigod

Hozzászólás

Kedves _pda_!
              Őszintén remélem, hogy ettől azért több információtartalma volt az előadásunknak!
              persze, csak volt a terjedelmes poszt egy másik topikban, és beugrott a nick

Hozzászólás

A probléma örök: IDŐHIÁNY
                Elnézésedet kérjük, felírtam a jövőheti teendők közé, hitelesítve lesznek az adatok!
                Nem akarok kötözködni, de légyszi ne mondj ilyet.
                Privátról public-ra átjelölni a beállítást kb 10 másodperc.
                10-szer ennyi időt töltöttél már el eddig a "még mindig privát a kötéslista" bejegyzések megválaszolására az elmúlt 1-2 hónapban.

Várom a változást, addig is sok sikert, s nektek is jó hétvégét.

Hozzászólás

lassan 2 hete nincs kötés a myfxbook-os kimutatásokon.
                  Néhány live számla mögött: (Close) kiegészítés található.
                  Nem sikerült az első pár megnyitottnál kötéslistát találnom.

Bebukott a robot? Vagy mi történt?
                  Mindenesetre sok sikert, további jó fejlesztést.

Hozzászólás

Eddig kíváncsian, érdeklődve olvastam minden infót erről a fejlesztésről, és nagyon hajlok abba az irányba, hogy kipróbáljam, de most picit meginogtam. Mindenesetre elég érdekes, hogy van egy 3-6000 USD-s számlán 0,1 és 16 lotos kötés is!!!???

Hozzászólás

Sziasztok

Megnéztem az előadásotokat. Gratulállok nagyon jó.
                      Viszonylag rövid ideje kisérletezem, én is arra jutottam, hogy rövid trade hoz csak eredményt. Nagyon szépek a grafikonok.

Hozzászólás

Kedves Fejlesztők!

Mi az oka annak, hogy egyik publikus szla kivonat sincs frissítve 03.03. illetve 03.04. óta?

Hozzászólás

Everex Elite - Risk = 0.8 : 02.28-óta nincs frissítve
                          Everex Elite - Risk = 1 : 02.28-óta nincs frissítve

Hozzászólás

Tisztelt Fejlesztők!

Nem értem Önöket! A korábbi hozzászólásokból kiderülhetett volna, hogy a myfxbook-os számlák frissítésével kapcsolatban nincs minden rendben. Ha már ennyi munkát, és áldozatot a hirdetett robot mögé helyeztek, akkor ezen a ponton miért kell elrontani az egészet?
                            Önök szerint ki fogja(a balekokon kívül) így megvenni a robotot, ha (jó esetben) 2 hetente frissül 1-et az összes még élő számlakimutatás?
                            Tudnak esetleg bármilyen magyarázatot adni ennek okára? Én mellesleg még nem tettem le végérvényesen a vásárlásról többekkel ellentétben, és nagyon érdekelne mi áll a háttérben!

Hozzászólás

Kedves survivol!

Valóban, megértem az Ön és többiek folyamatos frissítéssel kapcsolatos kérdését. Erre a magyarázatunk valójában nagyon egyszerű: a myfxbook EA-t egy MT4-ben csak egyszer lehet futtatni. Mivel a kitett számlák a sajátjaink, mindenki szeretné egyben látni a portfóliájóban az aznapi teljesítést így a saját myfxbook-unkat frissíti a myfxbook Expert Advisor. Sajnos nem megoldható, hogy a sajátunkat és az Everex myfxbookját is egyszerre frissítse. Viszont kb hetenként egyszer manuálisan frissítjuk az Everex portfólióját. Majd megpróbálunk erre kitalálni valamit, hogy ezt megoldjuk a jövőben, remélem érthető a magyarázat.
                              Szerintünk attól még, hogy az éles számlás eredményeinket csak heti rendszerességgel frissítjük, a kimutatásaink eléggé hosszútávúak, nem az utolsó hét számít. Ebből adódóan mi nem gondoljuk úgy, hogy így csak a "balekok" tudnának a robotunk mellett dönteni.

Safe: A számlák amik mellett Closed van, azokat bezártuk és hazautaltam róluk a pénzt.

Remélem minden kérdést sikerült megválaszolnom!

Köszönöm a választ és a tájékoztatást!

Hozzászólás

Kedves survivol!

Valóban, megértem az Ön és többiek folyamatos frissítéssel kapcsolatos kérdését. Erre a magyarázatunk valójában nagyon egyszerű: a myfxbook EA-t egy MT4-ben csak egyszer lehet futtatni. Mivel a kitett számlák a sajátjaink, mindenki szeretné egyben látni a portfóliájóban az aznapi teljesítést így a saját myfxbook-unkat frissíti a myfxbook Expert Advisor. Sajnos nem megoldható, hogy a sajátunkat és az Everex myfxbookját is egyszerre frissítse. Viszont kb hetenként egyszer manuálisan frissítjuk az Everex portfólióját. Majd megpróbálunk erre kitalálni valamit, hogy ezt megoldjuk a jövőben, remélem érthető a magyarázat.
                                Szerintünk attól még, hogy az éles számlás eredményeinket csak heti rendszerességgel frissítjük, a kimutatásaink eléggé hosszútávúak, nem az utolsó hét számít. Ebből adódóan mi nem gondoljuk úgy, hogy így csak a "balekok" tudnának a robotunk mellett dönteni.

Safe: A számlák amik mellett Closed van, azokat bezártuk és hazautaltam róluk a pénzt.

Remélem minden kérdést sikerült megválaszolnom!

Tisztelt Fejlesztők!

Én megvásároltam már a robotot és éles számlán futtatom. Mivel demón szerintem semmi értelme egy hétnél tovább. Ezalatt az idő alatt, belehet gyakorolni minden beállítást és azokat sablonba elmenteni. A robot nyereségessége inkább bróker mint piac függő, de ezzel most nem nagyon akarok foglalkozni. Viszont igen is oldjátok meg minél előbb a kimutatás frissítést, mivel ezzel tudom összemérni a saját brókerem teljesítését. És ne demó számlán, hanem élesen. Mert ha a brokim többször vagy ne adj isten folyamatosan a káromra köt, biztos leutalom a pénzt és átrakom máshova. Ezzel a kéréssel kapcsolatban is beszéltem az egyik kollégátokkal a napokban (Cs.D.), de a válasz inkább kimagyarázkodó volt mint segítő szándékú. Én nem vagyok programozó, én trader vagyok. Több számlán is kereskedem ezen belül 3 db MT4 számlám van. Ezek kimutatásait/ trade naplómat a myfxbookon összesítem. Rövid időn belül megjelenik minden. Viszonylag nagy számú trader társaság van körülöttem, kezdők, haladók vegyesen. Páran rendelkezünk már a robototokkal, de sokkal többen vásárolnának belőle, ha látnák az eredményt és a maximális supportot a fejlesztők részéről. Mert a maximális segítség nem azt jelenti, ahogy nevezett Kollégád mondta, hogy türelmesen elmagyarázza egyeseknek a beállításokat. Én személy szerint sosem akartam robotot üzemeltetni. Azért mert magyarok vagytok és elénk állva kínáltátok a terméketeket ezért vettem meg. Ezerszámra lehet kapni a piacon robotokat, amelyek csak a fejlesztőt és a brókert gazdagítják.
                                Szóval kérlek Benneteket, hogy legalább az egyik éles számlán oldjátok meg a folyamatos frissítést.

Hozzászólás

Working...
                                X