Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Hazai fejlesztésű kereskedő robot

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

Hajni eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mások fenti beírásából azt a következtetést lehet levonni, hogy nem csak rövidtávon, de hosszútávon még kevésbe lehet sikerrel működtetni egy robotot.
    Amikor megvetted a robotot, az apróbetűs részben biztos volt valami ilyesmi: "A múltbeli teljesítmény nem jelent garanciát a jövőre nézve" vagy "A forex kereskedés magas kockázattal jár".

Neked kell tudnod, hogy vállalod-e a kockázatot. Nem az a fő kérdés, hogy a robottal lehet-e pénzt keresni, hanem az, hogy mennyi pénzt vagyok hajlandó kockára tenni?

Mi van ha a bróker lehúzza a redőnyt? Akkor bizony ugrott a számla, és benne van ez is a játékban...

Hozzászólás

Nos szeretnék gratulálni, hogy sikerült kitölteni a myfxbook-os acocuntokat.

(Nevetés)

Annak viszont tényleg örülök hogy sikerült találni egy brókert ahol jól működik (kívánom őszintén hogy így maradjon!)

Viszont
      2. 3.
      Ehez kell egy min 10.000$ számla hogy ingyen legyen a (legdrágább) leggyorsabb VPS és ne legyen slippage a limit order-eken.

1.
      1000$ ECN számlán máris nem működik annyira...(és nem hiszem hogy kitermeli a vps árát, ha pl én megmaradt 500$ kámat forgatnám egy havi 75$ vps-en)

Tehát a sebesség és a tiszta feltételek a legfontosabbak....
      Engem amúgy nem zavar a "HFT" ha működik.

De szerintem sokan vagyunk úgy hogy 10.000$ nem fogunk számlát nyitni se 5.000$

Nem lehet MAM PAM számlátnyitni, és bedobáljuk az aprópénzeinket a tiétek mellé, max a beugró a robot egyszeri megvétele lenne, így nem éreznénk rosszul magunkat

Ja, és ezt teljesen komolyan kérdeztem!

üdv.

Hozzászólás

Execution Time Tester-rel mérnétek egyet a finfx-pro számlán, legyen viszonyitási alapunk.

Hozzászólás

Valakinél fut LMAX-on, tudna beteni kötéslistás, redményt, vagy linket?

Hozzászólás

Add meg a mailcimed es elkuldom
            http://www.tradersnight.hu Előadások videói itt érhetőek el!

Hozzászólás

kriszposta@gmail.com

Hozzászólás

Hali!
                mi újság az everexeseknél? vannak új tapasztalatok? vagy régiek, hogy hogy muzsikál a cucc?

Hozzászólás

Szia! Ha hazai termésű robotokat szeretnél, kérlek keress meg, írtam néhányat. És meg tudom írni a te stratégiádat is, ha szeretnéd.

Krisz

Hozzászólás

Sziasztok,
                    hát amennyiben minket "hazai fejlesztésű"-nek tartotok, akkor itt megtaláltok minket: www.remek.ca
                    Automata és félautomata robotokat (mi stratégiának hívjuk őket) fejlesztünk.
                    Üdv,
                    Ferenc

Hozzászólás

Mi a véleményetek a következőről?
                      1 robot, 1 beállítás, 24 év bactestje,
                      a következő grafikont adta ki végeredménynek:
                      (Pozicióhígitást használ, de szerintem ésszel)
                      Csatolt fájlok

Hozzászólás

fxakos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Erről kicsit több infó kellene...

Hozzászólás

Egy görbe alapján milyen véleményt lehet mondani?
                          GG http://www.facebook.com/devizablog

Hozzászólás

A stratégia teszter minden tickes módban sem megbízható 100 százalékig, kontroll pontokkal meg pláne nem. Mindenképp ellenőrizni kell az eredményeket vizuális módban, és a teszt befejezése után a teszterből nyitott charton, ha lehet, alacsonyabb idősíkra kapcsolva is. Nagyon sok olyat csináltam már, ami minden tickes módban is ehhez hasonló tesztet produkált, de csakis azért, mert a teszter hibásan szimulálja a tickeket.

Hozzászólás

Dobd fel forwardra myfxbookkal összekötve, és 1 év mulva elválik

Hozzászólás

nlot eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                A stratégia teszter minden tickes módban sem megbízható 100 százalékig, kontroll pontokkal meg pláne nem. Mindenképp ellenőrizni kell az eredményeket vizuális módban, és a teszt befejezése után a teszterből nyitott charton, ha lehet, alacsonyabb idősíkra kapcsolva is. Nagyon sok olyat csináltam már, ami minden tickes módban is ehhez hasonló tesztet produkált, de csakis azért, mert a teszter hibásan szimulálja a tickeket.
                                Egyébként sem érdemes túl sok energiát fektetni a tesztelésbe.
                                Van, amire jó és kell a teszt, de helyén kell kezelni...

Hozzászólás

Working...
                                X