Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Managelt Svájci PAMM számla

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Managelt Svájci PAMM számla

Kedves Tagok,

Szeretném bemutatni nektek az általam kezelt PAMM számlát.
    Csak a legjobb fundamentális hírek után szoktam kereskedni.
    Évek munkájával felépítettem magamnak egy stratégiát a hírek utáni kereskedésre, amit 10 évre visszamenőleg le is teszteltem, és nagyon pozitív eredményeket kaptam.

Mivel százalékos arányban viszonylag keveset szoktam veszteni, ezért meg tudom magamnak engedni, hogy minden belépésnél többet is kockáztassak.

Tőkém felépítésére a kamatos kamat elvét használom, mindig az éppen aktuális egyenlegem 8%-át kockáztatom.

Számlámat egy Svájci banknál kezelem, ami tökéletes biztonságot jelent.
    Minimális befektethető összeg: 5.000 USD, vagy ennek megfelelő összeg egyéb pénznemben.
    Lehetőség van 1.000 USD-vel is kezdeni.

Számlakezelés költsége a profit 35%-a.

A honlapomon minden bővebb információt meg lehet találni

Bármilyen kérdés esetén állok a rendelkezésre itt, illetve a honlapomon keresztül is fel lehet venni velem a kapcsolatot.

A honlapom angol nyelvű, illetve én is mindig angolul dolgozom, ezért a fogalmazási hibákért, hiányosságokért elnézést kérek.

Üdv.

peti3ö5 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kedves Tagok,

Évek munkájával felépítettem magamnak egy stratégiát a hírek utáni kereskedésre, amit 10 évre visszamenőleg le is teszteltem, és nagyon pozitív eredményeket kaptam.

Mivel százalékos arányban viszonylag keveset szoktam veszteni, ezért meg tudom magamnak engedni, hogy minden belépésnél többet is kockáztassak.

Tőkém felépítésére a kamatos kamat elvét használom, mindig az éppen aktuális egyenlegem 8%-át kockáztatom.

Minimális befektethető összeg: 5.000 USD, vagy ennek megfelelő összeg egyéb pénznemben.

Bármilyen kérdés esetén állok a rendelkezésre itt, illetve a honlapomon keresztül is fel lehet venni velem a kapcsolatot.

A honlapom angol nyelvű, illetve én is mindig angolul dolgozom, ezért a fogalmazási hibákért, hiányosságokért elnézést kérek.

Üdv.
    Nagyon komolyan hangzik

beregisztrálsz nick néven, PAMM kezelést ajánlgatsz (amire valószínűleg semmi engedélyed nincs), a honlapodon semmiféle elérhetőség
    (vagy én vagyok a vak)

a checkdomain-ről kell kibogarászni, h vajon ki reggelte le az oldalt

ugye kedves MP?

Hozzászólás

Szeretnék minden fórumozónak egy megjegyzést tenni.
      Nem bántásból!
      Régóta zavarnak ilyen esetek mint pl most egy szöveget írt az új tagunk: peti3ö5, erre pda beidézte, holott felette egyszer már le van írva. Arra akarok kilyukadni, hogy kérlek ne idézzetek feleslegesen, ha nem muszáj, mert nagyon hosszúak lesznek a topicok, sokszor elég csak részlegesen idézni, máskor meg egyáltalán nem is kellene (pl most ezelőtt).
      Köszi.

Hozzászólás

_pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Nagyon komolyan hangzik

beregisztrálsz nick néven, PAMM kezelést ajánlgatsz (amire valószínűleg semmi engedélyed nincs), a honlapodon semmiféle elérhetőség
        (vagy én vagyok a vak)

a checkdomain-ről kell kibogarászni, h vajon ki reggelte le az oldalt

ugye kedves MP?
        Kedves _pda_,

Nem gondolom azt, hogy különösebb jelentősége van annak, hogy nicknéven regisztrálok a forumra, vagy sem.

A honlapomon a jobb oldali "contact form"-on keresztül lehet velem felvenni a kapcsolatot. Azért csináltam ezt, és nem írtam ki a direkt elérhetőségeim, hogy a spam robotok ne találjanak meg.

Ha kíváncsi vagy a direkt elérhetőségeimre, szívesen leírom neked privátban. Azért is regisztráltam úgy a domaint, hogy meg lehessen nézni az adataim, mert nem rejtegetek semmit

Nem magyarországon belül kezelem a számlát, ezért nincs szükségem magyar PAMM engedélyre.

Kellemes napot,
        MP

Hozzászólás

ez jól hangzik (túl jól). nézzük a részleteket, ahol ugye az ördög lakozik:
          631,5% ez szép! egy 1487 usd-s szlát felvittél 9390-re 1 azaz EGY év alatt.(az, h vmi testeren vmelyik páron visszatesztelted 10 évre, az kb semmit sem jelent a jövőre vonatkozóan)
          a svájci bank a dukas, ez ok, 5000 a beszálló, ha a svájci dukasnál akarnék befektetni. még jó, h ha ekkora horribilis összeg nem áll rendelkezésemre akkor nagylelkűen 1000 is elég. itt azt az aprócska tényt felejted el, h akkor a dukas eu-nál lesz a szla, ami nem svájci. nincs ezzel gond, de ne ferdítsünk már a legelején.
          és most a lényeg, a számok:ha összehoztál egy ilyen profi rendszert, akkor miért is akarod, bárki részesüljön a hozamából? emberbarátság? felebaráti szeretet? lehetséges..
          ilyen hozam mellett az 1497 usd-s kezdőtőkével számolva 5 év múlva 14.934.054 usd (- az apró) lesz a számládon. ha ez ilyen szép lenne, akkor minek is akarsz mások pénzével bohóckodni, hiszen a saját befektetett aprópénzeddel is dollármilliomos leszel pár év múlva (azt már meg sem említem, ha ilyen rendszerem lenne, autót, házat, nyaralót eladnám, felvennék annyi hitelt amennyit csak tudok, és hajrá! ha csak 20MFt-t összeszednék így, az is 120M lenne 1 év múlva, amiből visszafizetném a hitelt, befizetném az adót és még úgy is maradna 80-90Millió.
          Szóval nem bízol te ebben a csodában, csak szeretnél balekot fogni egyébiránt sok szerencsét hozzá...
          ja, ezt majdnem elfelejtettem: http://www.allforexaffiliateprograms...liate-program/
          ez is egyfajta motiváció lehet

Hozzászólás

stingy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            ez jól hangzik (túl jól). nézzük a részleteket, ahol ugye az ördög lakozik:
            631,5% ez szép! egy 1487 usd-s szlát felvittél 9390-re 1 azaz EGY év alatt.(az, h vmi testeren vmelyik páron visszatesztelted 10 évre, az kb semmit sem jelent a jövőre vonatkozóan)
            a svájci bank a dukas, ez ok, 5000 a beszálló, ha a svájci dukasnál akarnék befektetni. még jó, h ha ekkora horribilis összeg nem áll rendelkezésemre akkor nagylelkűen 1000 is elég. itt azt az aprócska tényt felejted el, h akkor a dukas eu-nál lesz a szla, ami nem svájci. nincs ezzel gond, de ne ferdítsünk már a legelején.
            és most a lényeg, a számok:ha összehoztál egy ilyen profi rendszert, akkor miért is akarod, bárki részesüljön a hozamából? emberbarátság? felebaráti szeretet? lehetséges..
            ilyen hozam mellett az 1497 usd-s kezdőtőkével számolva 5 év múlva 14.934.054 usd (- az apró) lesz a számládon. ha ez ilyen szép lenne, akkor minek is akarsz mások pénzével bohóckodni, hiszen a saját befektetett aprópénzeddel is dollármilliomos leszel pár év múlva (azt már meg sem említem, ha ilyen rendszerem lenne, autót, házat, nyaralót eladnám, felvennék annyi hitelt amennyit csak tudok, és hajrá! ha csak 20MFt-t összeszednék így, az is 120M lenne 1 év múlva, amiből visszafizetném a hitelt, befizetném az adót és még úgy is maradna 80-90Millió.
            Szóval nem bízol te ebben a csodában, csak szeretnél balekot fogni egyébiránt sok szerencsét hozzá...

Szia,

Pontosan tudom, hogy mire képes a rendszerem, és jobban bízok benne, mint gondolod Nem feltétlenül akarom kivárni azt a pár évet, ha úgy le tudom csökkenteni, hogy közben másokat boldoggá teszek.

Svájci Dukasnál meg lehet oldani 1 ezressel úgy, hogy megnyitod a számlát 5 ezerrel, majd visszautalsz 4-et.

Szép napot!

ui. külön köszönet az általad leírt segítő szándékú linkért. Sajnos pár hónapja a Dukas eltörölte, hogy a Business Introducerek kapjanak a jutalékból.

Hozzászólás

Kedves peti3ö5!

Komolyan mondom csúcs ez az oldal. Zsenik minden oldalon.
              8%/per tréd(ki vagy te Houdini?),png files statement
              Nekem ennyi elég a biztos Nem-re.

Investor passwordot tudsz a számlához adni amin csodát teszel?

Hozzászólás

szallac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Szeretnék minden fórumozónak egy megjegyzést tenni.
                Nem bántásból!
                Régóta zavarnak ilyen esetek mint pl most egy szöveget írt az új tagunk: peti3ö5, erre pda beidézte, holott felette egyszer már le van írva. Arra akarok kilyukadni, hogy kérlek ne idézzetek feleslegesen, ha nem muszáj, mert nagyon hosszúak lesznek a topicok, sokszor elég csak részlegesen idézni, máskor meg egyáltalán nem is kellene (pl most ezelőtt).
                Köszi.
                ennél több fórum rutin van bennem, mint amit felhánytorgatsz
                nézd vissza nyugodtan a postjaimat, nem szokásom így idézni

ennek oka volt, talán rájössz magadtól is

Hozzászólás

Svájci Dukasnál meg lehet oldani 1 ezressel úgy, hogy megnyitod a számlát 5 ezerrel, majd visszautalsz 4-et.

Szép napot!
                  De vajon miért utalod vissza azt a 4-et?!

Hozzászólás

MónikA eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Kedves peti3ö5!

Komolyan mondom csúcs ez az oldal. Zsenik minden oldalon.
                    8%/per tréd(ki vagy te Houdini?),png files statement
                    Nekem ennyi elég a biztos Nem-re.

Investor passwordot tudsz a számlához adni amin csodát teszel?
                    Kedves Mónika,

Sajnálom, de nem vagyok szakavatott a témában.
                    Kérlek, amennyiben időd engedi, világosíts fel, hogy mi a gond a "png" kiterjesztéssel. A szoftver, amivel fotóztam, alapból ezt ajánlotta fel. Úgy gondolom, hogy a képek tökéletesen olvashatóak, és nem is foglalnak sok helyet. Ha a platformomon belül lefotózok pár gyertyát, a bank szoftvere is automatikusan "png"-ben ment le mindent. Mindennemű irónia nélkül, komolyan szükségem van az építő jellegű kritikákra, hogy a honlapom minél jobbá tudjam szerkeszteni. Mondjuk jobban esne, ha ezt nem kiröhögés, illetve oltás formájában kapnám.

Viszont ezek után merem feltételezni, hogy egy rendőr munkáját is az alsónadrágja színe alapján ítéled meg.

Láthatólag nem mt4-el dolgozom, így investor password nem lehetséges.
                    Ezért is írtam ki a honlapomon, hogy ha ilyen jellegű bizonyítékra van valakinek szüksége, akkor szivesen megosztom a számítógépem képernyőjét, vagy megmutatom személyesen a számlám.
                    De erre egyébként sem lenne szükséged, a biztos nem után

Üdv.

Hozzászólás

Pilotfish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      De vajon miért utalod vissza azt a 4-et?!
                      Mert így 1 ezred marad, és 1 ezerrel akartál kezdeni.

Üdv.

Hozzászólás

Kedves Mónika,

Sajnálom, de nem vagyok szakavatott a témában.
                        Kérlek, amennyiben időd engedi, világosíts fel, hogy mi a gond a "png" kiterjesztéssel.

Szia!

A png-t akár egy mezei paintel is szerkeszteni lehet.Tehát ezek a képek nem bizonyítanak semmit.Performance tehát egyenlő a semmivel,komolytalan.Hiába eredetik a képek amit csináltál.
                        Azon meg ne csodálkozz ha ízekre szedünk mert a többség tudja itt,hogy az ilyen és ehhez hasonló szolgáltatások az 1 évet nem élik meg.
                        Milyen számlán dolgozol akkor? Nincs lehetőség megosztani a számlát a myfxen vagy az FX Blue-n?

Hozzászólás

peti3ö5,
                          Azt megkérdezhetem, hogy a 8% pontosan hogy jött ki? Értem, hogy azért ilyen sok, mert jó a találati arányod, engem a pontos képlet, vagy valami érdekelne, ami alapján kiszámoltad.

Köszi

Hozzászólás

[QUOTE=peti3ö5;58356 Mindennemű irónia nélkül, komolyan szükségem van az építő jellegű kritikákra, hogy a honlapom minél jobbá tudjam szerkeszteni. [/QUOTE]

Ez inkább egy fiatal, de lelkes amatőr próbálkozásának tűnik:
                            - ez nem weboldal, hanem csak egy nulla tartalmú blog
                            - az adatok valódisága ellenőrizhetetlen
                            - a szakmai háttér ismeretlen
                            - az angol közepes szintű és talán nyelvtanilag nem is hibátlan, szóval nem flawless
                            - ilyen képeket simán lehet képszerkesztővel készíteni
                            - engedélyek befektetési tevékenységre valószínűleg nincsenek
                            - a svájci kötődés is inkább csak megtévesztő marketing, hisz te nem egy svájci cég vagy.

Komolyan, van olyan, aki ebbe belenyom 5000 usd-t?

Szerintem addig töröld az ajánlatodat, míg valaki fel nem hívja rá a Felügyelet figyelmét.

Hozzászólás

Kedves Tagok,

Üdv.
                              Akkor most már 8800 USD-el tudod nyomni,és egy év múlva lesz 55000!
                              Még egy év,csaknem 400 ezer!Utána már dolgoznod sem kell,nemhogy számlakezelés..Csak 2 év!Ezért sz***kodni itt??

Hozzászólás

Working...
                              X