Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Közös kereskedés

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Közös kereskedés

Hallott valaki ilyen kezdeményezésről, ahol több trader összefog és közösen kereskednek? Sajna nekem is ez az egyik problémám, hogy nincs annyi időm, energiám, amit bele kellene tenni. Én is járható útnak tartanám a "közös" tradeléssel csökkenteni az idő és energiaigényt, és lehetőleg a kockázatot.

Ha vannak lelkes jelentkezők, én szívesen összeszervezném a csapatot.
    Aztán persze ki kell dolgozni, hogy elvileg és gyakorlatilag hogyan lehet ezt megvalósítani.

ui:
    Csak az ötletelés kedvéért megjegyezném, hogy saját részre is jó lenne, de ha sikerülne összehozni, csak én ismerek 2-3 olyan üzletembert, aki lelkes lenne komoly pénzt rátenni, hogy nagy dolog legyen belőle, mások számára is elérhető formában.

safe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hallott valaki ilyen kezdeményezésről, ahol több trader összefog és közösen kereskednek? Sajna nekem is ez az egyik problémám, hogy nincs annyi időm, energiám, amit bele kellene tenni. Én is járható útnak tartanám a "közös" tradeléssel csökkenteni az idő és energiaigényt, és lehetőleg a kockázatot.

Ha vannak lelkes jelentkezők, én szívesen összeszervezném a csapatot.
    Aztán persze ki kell dolgozni, hogy elvileg és gyakorlatilag hogyan lehet ezt megvalósítani.

ui:
    Csak az ötletelés kedvéért megjegyezném, hogy saját részre is jó lenne, de ha sikerülne összehozni, csak én ismerek 2-3 olyan üzletembert, aki lelkes lenne komoly pénzt rátenni, hogy nagy dolog legyen belőle, mások számára is elérhető formában.
    Sehogy
    Esetleg kereskedhetsz a barátoddal, amig le nem szeditek egymás fejét.

Hozzászólás

2-3 "üzletember" aki ebbe tenne pénzt?

Hozzászólás

C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Sehogy
        Esetleg kereskedhetsz a barátoddal, amig le nem szeditek egymás fejét.
        Ezt csak így gondolod, vagy személyes tapasztalat?

Hozzászólás

MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          2-3 "üzletember" aki ebbe tenne pénzt?
          2-3 van, aki már mondta.
          Valószínűleg több van, aki tenne bele pénzt, ha mutatnának neki jó eredményt.

Hozzászólás

Senkit sem akarokmegbántani, de meg kell mondjam, hogy a fórum olvasásának egyik oka részemről az, hogy minél többet olvasom, anál nagyobb meggyőződésem, hogyha sikerül valami értelmeset összehozni, akkor egy konkurenciamentes hatalmas piac vár rám nyitott karokkal...

Hozzászólás

Nem szokott működni.
              Azok keresnek ilyen csoportokat, akiknek még nincs saját, eredményes rendszerük. Módszereket keresnek, ötleteket keresnek, megerősítést vagy tippeket várnak. Amint meglesz a saját, egyedi módszered, nem fog érdekelni, hogyan és mit csinálnak mások.

Közös kereskedés?
              Kinek a nevén van a számla? Hogyan osztják a nyereséget, sikerdíjat? Hogyan másolják a kötéseket? Hogyan számolnak el a „befektetőkkel”? stb-stb. Ezekből folyton csak problémák meg viták vannak-lesznek. Közös lónak túros a háta…

Az egyik legnagyobb gond a közös kereskedésben, amibe én is beleszaladtam, az a figyelem megosztása. Kis idősíkon kereskedve, csak és kizárólag a chartra összpontosítva jönnek az eredmények. Ha megosztom a figyelmem, beszélgetek másokkal, küldözgetek képet, azt lesem mit csinálnak a többiek, legtöbbször elmegy a lehetőség az orrom előtt úgy, hogy időben tudnék gombot nyomni. Nem hogy előnyöm, de sokkal inkább hátrányom származik az egészből.
              Látogasd meg a Forex Klub weboldalát, kövess Facebookon, Youtubeon!

Hozzászólás

Forex Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Nem szokott működni.
                Azok keresnek ilyen csoportokat, akiknek még nincs saját, eredményes rendszerük. Módszereket keresnek, ötleteket keresnek, megerősítést vagy tippeket várnak. Amint meglesz a saját, egyedi módszered, nem fog érdekelni, hogyan és mit csinálnak mások.

Közös kereskedés?
                Kinek a nevén van a számla? Hogyan osztják a nyereséget, sikerdíjat? Hogyan másolják a kötéseket? Hogyan számolnak el a „befektetőkkel”? stb-stb. Ezekből folyton csak problémák meg viták vannak-lesznek. Közös lónak túros a háta…

Az egyik legnagyobb gond a közös kereskedésben, amibe én is beleszaladtam, az a figyelem megosztása. Kis idősíkon kereskedve, csak és kizárólag a chartra összpontosítva jönnek az eredmények. Ha megosztom a figyelmem, beszélgetek másokkal, küldözgetek képet, azt lesem mit csinálnak a többiek, legtöbbször elmegy a lehetőség az orrom előtt úgy, hogy időben tudnék gombot nyomni. Nem hogy előnyöm, de sokkal inkább hátrányom származik az egészből.
                Teljesen egyetértek Forex Klubbal és tapasztalatból is mondtam.

Hozzászólás

Nem szokott működni.
                  Azok keresnek ilyen csoportokat, akiknek még nincs saját, eredményes rendszerük.
                  Köszönöm a válaszod. Picit félreértetted a javaslatot.
                  A "közös kereskedés" nem azt jelentené, hogy együtt, ugyanazt. Mindenki saját startégiáját kereskedné.

Amúgy ezt a választ már láttam 1000* a fórumon, és nem tartom túl konstruktívnak. "Az keres csoportot, akinek nincs saját eredménye. Az oktat, akinek nincs saját eredménye." stb.

Pl. Megnéztem a weblapod. Látom oktatással is foglalkozol, és hogy minőségi, amit csinálsz.

Nem az volt az első gondolatom, hogy "na ennek sincs normális saját eredménye, hogy oktatással kell foglalkoznia", hanem hogy "végre egy komoly ember, majd később jobban megnézem a dologait. Lehet érdemes lenne vele együttműködni".
                  Utoljára szerkesztve a következő által: safe; 2016-07-24, 10:00. Oka: lemaradt egy karakter

Hozzászólás

Közös kereskedés?
                    Kinek a nevén van a számla? Hogyan osztják a nyereséget, sikerdíjat? Hogyan másolják a kötéseket?
                    Hát ebbe a válaszba 2 percet raktam bele. Először emebrek kellenek. A rendszert meg lehet oldani.

Pl: Nem skalper stratégiával kereskedő x embernek van hozzáférése ugyanahoz a demo vagy élő számlához, majd annak a számlának a kötéseit aki akarja, amekkorában akarja átmásolja a saját számlájára egy trade copy programmal.

A befektetőkkel való elszámolás sem túl atomfizika, de mindent a maga idejében

Először is várlak téged, a tradejeiddel, aztán majd ha van egy csapat, meg akár még eredmények is, ígérem meg lesz oldva az összes többi kérdés is.

Hozzászólás

hogyha sikerül valami értelmeset összehozni, akkor egy konkurenciamentes hatalmas piac vár rám nyitott karokkal...
                      Egyáltalán nem új az ötlet.
                      Ha pedig sikerül valami értelmeset összehozni, akkor majd túl sok értetlenkedő, irigy, stb. emberrel is találkozol. De sok sikert.

Hozzászólás

Én már annyi átverést láttam, hogy senkinek nem hiszek el semmit.
                        Eddig mindről az derült ki, hogy vagy kamu, vagy nem fizetnek. Legutóbb lásd pl. shortosgyula esetét, ahol a az éles (barna emberes) számláról derült ki, hogy demó volt az egész. Szerencsére nem öltem bele sok időt. Pedig még ez tűnt a leghihetőbbnek az összes eddigi közül.

Nem kívánok senkivel együtt dolgozni.
                        Ha erre valaha is sor fog kerülni, akkor pedig megválogatom kivel. Én szabom majd a feltételeket, nem vállalok magamra teljesítménykényszert, és én fogom eldönteni, hogy mikor kapcsolom le a kedves "befektetőt" ha esetleg elfelejt fizetni.
                        Látogasd meg a Forex Klub weboldalát, kövess Facebookon, Youtubeon!

Hozzászólás

Hallott valaki ilyen kezdeményezésről, ahol több trader összefog és közösen kereskednek? Sajna nekem is ez az egyik problémám, hogy nincs annyi időm, energiám, amit bele kellene tenni.
                          bocsi, de ha nincs időd és energiád, akkor hagyd abba a tőzsdét. a közös kereskedés az esetek nagy részében halálra van ítélve.
                          egy közösségben is a traderek 90%-a veszteséges. most az lenne különbség, hogy nem egyedül, hanem közösen veszítenétek el a pénzt.
                          hiába akartok bármit felépíteni, ha a tagok nagy része veszteséges. + csak nagyobb teher is. ForexKlub-nak van igaza.

Hozzászólás

B.Z. tárt karokkal vár Téged és talán a befektetőid pénzét is
                            http://ussbforex.com/
                            Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

.... csak én ismerek 2-3 olyan üzletembert, aki lelkes lenne komoly pénzt rátenni, hogy nagy dolog legyen belőle, mások számára is elérhető formában.

Betét gyűjtés? Pénzügyi és bróker stb szolgáltatás?
                              Ezek nem engedély kötelesek? Mr Matolcsy engedi ezt Neked?

Én profitos vok 6 éves szinten. Ha összeállnék Veled és az üzletembereiddel, Ti mit adnátok? Még több pézet? Én tudom azt, hogyan kell hosszú (nagyon hosszú) távon profitosnak lenni. Ti mit tudtok? Ti tudnátok, hogy egy 9 (kilenc) számjegyű HUF számlával mit kell csinálni? Egyenlő partnerek tudnátok lenni egy ilyen társulatban?
                              Mindeközben Te más elfoglaltságaid miatt nem érsz rá a PIAC-cal foglalkozni. Ami számomra teljesen értelmezhetetlen, mert ha itt beleteszed az energiádat, az erődet, a kis pézecskédet, s türelmes és kitartó vagy, akkor a profit a csillagos ég. E helyett Te (kényszerből?) bulcsizol valahol alkalmazottként jó esetben pár 100k huf-ért. A két altern nem összehasonlítható. De látnod kell, ha itt nem teszed oda magadat 100asan, akkor a PIAC eltapos...

Egy páran már kinyilvánították kétségeiket. Egyetértek Velük. De, ha most azt mondanám, hogy OK, csináljuk! Mit mondanál? Hogyan kezdjük?

Mondj valami okosat és törvényeset! Beszélgessünk!

Hozzászólás

Working...
                              X