Közlemény

Collapse
No announcement yet.

FreedomRocks

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• FreedomRocks

A FreedomRocks egy MLM rendszer és mint ilyennek semmi keresnivalója a Tőzsde Fórumon. A téma mégsem kerül törlésre, mert a fórum olvasóinak tájékozódását szolgálja. Amennyiben reklám jellegű hozzászólások születnek, úgy azok maradéktalanul törlésre kerülnek!
    A Freedom Rock-ról a PSZAF honlapján is olvasni. Pilótajátéknak minősítették: http://www.pszaf.hu/hirek_ujdonsagok...ks_100208.html
    *

Szeretnék Önökkel ismertetni egy online tőzsdézéssel foglalkozó céget, a FreedomRocks-ot! Nagyszerű kedvezményekkel lehet kereskedni a világ legnagyobb devizatőzsdéjén, a FOREX-en! (kedvezményre egy pl.: 1:400-as tőkeáttét) Akár 25$-tól lehet kereskedni, emellett szert lehet tenni havi fix jöcedelemre is!

Ha felkeltettem érdeklődését írjon az alábbi e-mail címre és elmondok minden tudnivalót!

(E-mail cím törölve; MLM reklám, a fórum nem erre való!)*

* adminisztrátori változtatás

Na akkor a tisztánlátás végett,még mielőtt valaki elhinné, hogy az új pilótajátékban feltalálták a csőben a lyukat:
    "A FreedomRocks az egyik legzseniálisabb vállalkozás, amely Magyarországon szedi áldozatait. Jogilag legjobb esetben is csak nehezen támadható, mivel nem javasol konkrét pozíciófelvételt, bárki bármikor tetszőlegesen nyithat pozíciót, a cég csak a kereskedési mennyiséget és a stop valamint limit szinteket ajánlja olyan embereknek, akik döntő többségben az alapvető fogalmakkal sincsenek tisztában.

Rendszere arra épül, hogy a devizaárfolyamok brown-i mozgást végeznek, vagyis - a matematikai teljesség igénye nélkül - bármely két időpont közötti hozam különbségei normális eloszlást követnek, egyszerűen: véletlenszerű mozgást végeznek. Míg a gyakorlatban ezek az árfolyamok részleges brown-i mozgást végeznek, a nagyfrekvenciás adatokban digitális jelfeldolgozás alapú vagy hasonló alapokra épülő elemzés alkalmazása nélkül nem mutatható ki érdemi rendszerszerű mozgás, ezért a kiinduló feltételezés nagyságrendileg megállja a helyét, mivel a FreedomRocks rövidtávú pozíciókról beszél.

A brown-i mozgás tulajdonságaiból kifolyólag hosszú távon hozamot nem lehet realizálni a kereskedési tevékenységből, a várható árfolyamnyereség 0. Hozzá kell tenni, hogy a jutalékok miatt nem zéró összegű játékról, hanem negatív összegű játékról van szó, vagyis a közvetítők számára nyereséges csak biztosan a játék.

A devizakereskedés fontos tulajdonsága, hogy a devizákra fizetett kamat különbsége nyereségként vagy veszteségként jelentkezik. A FreedomRocks befektetőinek a kamatnyereség realizálását ígéri mint fő nyereségforrás, az árfolyameredményre vonatkozó feltételezése hosszútavú nulla. A kamatpoziciók kialakításához az adott két devizapár közötti adott időpontban érvényes rövidtávú korrelációt (gyaníthatóan a legismertebb Pearson-felet), a stop/limit szintekhez és a jövőre várható volatilitást veszi alapul. Mivel elméletben a brown-i mozgásra kell alapozniuk logikusan, ezért a jövőbeli volatilitásra vonatkozó modell a hozamok normális eloszlására épül. A rendszer egészen addig szépen működik, amíg a korreláció időbeli változását és a jövőbeli várható volatilitást az általuk használt modell megfelelően írja le. A rendszer buktatóját a diverzifikáció hiánya, a korreláció előrejelezhetőségének hiánya és a volatilitásmodell hiányosságai jelentik. Legyen bármilyen tip-top rendszer, előbb-utóbb szétesik, mint minden más hasonlóan egyszerű megközelítés.

Az MLM hálózat folyamatos utánpótlást biztosít az új ügyfelekből. Ez egyben a rendszer második legfontosabb eleme, a rendkívül szakszerű marketing gépezet, mely mindennemű hozamígéret és hiteles track record nélkül képes embereket toborozni a hálózatba. Az előfizetési díj kitermeli a hálózat költségeit. Mivel a rendszer a sok kis nyerő – ritka, de nagy bukó stratégiára épít, ezért az ügyfelek azt tapasztalják, hogy igen eredményes a rendszer, ami az ügyfélállomány konverzióját biztosítja, bár feltételezhetően a hálózat kis %-a kereskedik aktívan.
    A vagyonkezelés beindítása jó reklám a cégnek, a szokásos spreadnyerő + performance fee stratégiát követik és igazából a spreadnyerőre alapoznak társaikhoz hasonlóan - elméleti szempontból nagyon helyesen.

A cég üzleti modellje életképes, nagyszerű üzletemberek és reklámszakemberek állnak mögötte, amíg a rendszerbe új belépők érkeznek, addig a cég fennmarad és igen szép hasznot termel az érdekelteknek. Ami a befektetőket illeti, bízzanak a jó szerencsében.

A szerző egy svájci volatilitás arbitrázs hedge fund külső partnere, jelenleg Londonban tölt be tanácsadói szerepet deviza és kamat területen."

Hozzászólás

Elég régóta van jelen a Freedomrocks itthon, hogy érdemi eredményekről tudjon beszámolni a szisztémát illetően. Nem azokat kérdezem, akik kifizetik a havi 100 dolláros használati jutalékot és beépítettek maguk alá X arcot. Azokat, akik minimum fél év eltelte után valamilyen számottevő hasznot is képesek felmutatni a saját kereskedési számlájukon. Merthogy a sikeres MLM lényege a mögöttes termék.

Hozzászólás

Jegenye eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Elég régóta van jelen a Freedomrocks itthon, hogy érdemi eredményekről tudjon beszámolni a szisztémát illetően. Nem azokat kérdezem, akik kifizetik a havi 100 dolláros használati jutalékot és beépítettek maguk alá X arcot. Azokat, akik minimum fél év eltelte után valamilyen számottevő hasznot is képesek felmutatni a saját kereskedési számlájukon. Merthogy a sikeres MLM lényege a mögöttes termék.
        Garantálom neked, hogy amit hirdetnek, azaz a mögöttes tudás nélküli forexezés, csak az ő programjukkal GARANTÁLT CSŐD!
        Facebook: https://www.facebook.com/pages/Live-...446651?fref=nf

Hozzászólás

Én konkrétan eddig 6 befuccsolt, kinullázódott számláról tudok. És persze olyan "igehirdetőről" aki az alapfogalmakkal sincs tisztában. Megpróbáltam elmagyarázni neki, nem érdekelte. Rohant ügyfeleket keríteni... Azt nem állítom, hogy Baumax sztori lesz belőle, hiszen hozamokat nem ígér, de nem kevés póruljárt fogja titokban tartani mennyire beetették.

Hozzászólás

Én konkrétan eddig 6 befuccsolt, kinullázódott számláról tudok. És persze olyan "igehirdetőről" aki az alapfogalmakkal sincs tisztában. Megpróbáltam elmagyarázni neki, nem érdekelte. Rohant ügyfeleket keríteni... Azt nem állítom, hogy Baumax sztori lesz belőle, hiszen hozamokat nem ígér, de nem kevés póruljárt fogja titokban tartani mennyire beetették.
            Biztos vagyok benne, hogy sokkal többen elbukták a pénzüket már, mint 6-an. Talán írtam már, hogy én az egyik ismerősöm unszolására elmentem két előadásra annak idején(a másodikra ugyan már nem láttam értelmét elmenni, de az ismerősöm mondta, hogy valami ász fickó jön akit nem egyszerű forex ügyben megforgatni. Az ász fickónak a tojáshéj még a fenekén volt és nagyon gyengécske előadást mutatott be), mert hallani akarta véleményem.
            Az elsőn egy teljesen felkészületlen nő volt, az előadó aki olyan alapfogalmakkal nem volt tisztába, hogy mi a forex, mi a spread, mi a pip, én meg majdnem sírva fakadtam azon a néhány megbűvölt csillogó szemű ágyútölteléken aki ott volt. Aztán kértem egy kis lehetőséget, és legyalultam az előadót viszonylag rövid időn belül, amikor bebizonyítottam azt, hogy amiről beszél arról lövése sincs.
            A második eset is hasonló volt annyi különbséggel, hogy a tojáshéjas fickó, hihetetlen nagy arccal érkezett, és az ajtó alatt távozott. Sajnos ott kénytelen voltam a vitánk során rámutatni (pedig isten látja a lelkem nem állt szándékomban ), hogy kár úgy vitatkoznunk a dologról, mivel én ezt a műfajt műveltem már akkor, amikor még a kis piros tűzoltó autóját tologatta a homokban. Az egész előadásából egyértelműen lejött, a hozzá nem értés (amúgy egyébként van persze ráció a dologban, csak nem úgy ahogy ő gondolta), és az, hogy aki ebbe belekezd mindenféle előképzettség nélkül, az sírva fogja átkozni a napot amikor belefogott. Sajnos úgy tűnt, hogy a jó 20-25 főből kb nekem és néhány embernek (akikkel én beszéltem azokból olyan max. kettőnek) ugrott be, hogy ez a rendszer önmagában nagyon karcsú.
            Egyébként megjegyzem, hogy tettem rá, hogy ki mennyire fog csődbe menni, csak az fájt, hogy az ismerősömet ettől függetlenül elkapta a gépszíj, és bukott pár száz dollárt + a havi díjjakat. Szerencsére nem többet!
            Ennek az egésznek a lényege és a szervezőinek az akarata, az MLM tipusú eladás, pedig amúgy több lenne a rendszerben ha szakmailag ki lenne normálisan dolgozva. Így viszont nem ér semmit.

Hozzászólás

Ezt ma találtam, gyönyörű.

http://www.forexkalkulator.elivepage.com/
              "The whole secret to winning and losing in the stock market is to lose the least amount possible when you're not right." (William J. O’Neil )

Hozzászólás

Sziasztok, én még uj vagyok itt. A freedommal én is szembesültem, demó tőzsdeprogramot már próbálgattam 2-3 hétig (a forex hivatalos oldaláról leszedettet) és arra az elhatározásra jöttem hogy hétfőn kezdenék a freedommal.
                eddig voltak nyeréseim bukásaim, nagyjából megérettem a lényegét, olvasgatom a gazdasági híreket.
                A Freedomrocks akkor átverés? Vagy aki ért hozzá annak a számára nem? Most elbizonytalanodtam, hol máshol lehetne számlát nyitni amelyik nem ilyen átpalizós bank lehet meg ad káryát is stb?

Hozzászólás

chop,

köszönet a linkért. Ez egyszerűen elképesztő!:-) Hogy azok a hülye fund managerek erre még hogy nem bukkantak rá? Vagy az a töketlen Buffet?

wentworth,
                  ha elhatároztad, hogy megnyitod, akkor nyisd meg. Tesztelted a rendszert, vagy nem? Ha igen és működik, akkor ne hallgass senki másra, tapasztald meg személyesen, minek ehhez mások véleménye?
                  A miénket már leírtuk, halljuk a tiédet is "éles bevetés" után.
                  A rendszer használatához teljesen felesleges gazdasági híreket olvasnod, az egész mindössze tíz percet vesz igénybe, hogy bepötyögd az ordereket, onnantól már jön a kasza. Nosza,rajta, sok sikert hozzá!

Hozzászólás

chop,

köszönet a linkért. Ez egyszerűen elképesztő!:-) Hogy azok a hülye fund managerek erre még hogy nem bukkantak rá? Vagy az a töketlen Buffet?

wentworth,
                    ha elhatároztad, hogy megnyitod, akkor nyisd meg. Tesztelted a rendszert, vagy nem? Ha igen és működik, akkor ne hallgass senki másra, tapasztald meg személyesen, minek ehhez mások véleménye?
                    A miénket már leírtuk, halljuk a tiédet is "éles bevetés" után.
                    A rendszer használatához teljesen felesleges gazdasági híreket olvasnod, az egész mindössze tíz percet vesz igénybe, hogy bepötyögd az ordereket, onnantól már jön a kasza. Nosza,rajta, sok sikert hozzá!
                    A valuta tőzsde miatt olvasgatom a gazdasági híreket, persze a tőzsde mindig előrébb lesz, mivel mire megírják a cikket már változik is a dolog.
                    Utólag azt néztem hogy én a FXCM.com - ról leszedett programot próbáltam, ez is a forexhez tartozik ez az oldal? Googlebe első találat a "Forex" szóra.

Hozzászólás

wentworth eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Utólag azt néztem hogy én a FXCM.com - ról leszedett programot próbáltam, ez is a forexhez tartozik ez az oldal? Googlebe első találat a "Forex" szóra.
                      Kissé zavaros a kérdésed! Mit értesz az alatt, hogy a forexhez tartozik az oldal?
                      Az Fxcm egy retail forex broker. Bár mostanság nem néztem rájuk de emlékezetem szerint elég komoly brókerek. Van saját kereskedési platformjuk és mehet náluk a Metatrader platform is. Valami elég nevetséges tétellel lehetett náluk számlát nyitni, ha jól emlékszem talán 100 usd alatt is. Az más kérdés, hogy nem érdemes ilyen számlákat nyitni, hacsak a kereskedési méret nem mehet valami alacsonyan, mint például az Oandánál. A normál vagy standard számla esetén meg minimum pár ezer dolcsi a nyitás. ha így kérdezed, hogy a forexhez tartozik, akkor valóban a forex piacon lehet velük kereskedni.
                      A forex ugyebár maga a globális bankközi piac, tehát alapvetően a bankok közötti devizakereskedelemre jött létre, nem a kisbefektetőknek, csak később nyílt meg az út a különböző brókereken keresztül (mint például az Fxcm) a magánszemélyek kereskedésére.
                      Tehát az oldal ilyenformán nem a forexhez tartozik. Az az Fxcm oldala, amely brókernél lehetőség van a Forex piaci kereskedésre.

Hozzászólás

sidius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Kissé zavaros a kérdésed! Mit értesz az alatt, hogy a forexhez tartozik az oldal?
                        Az Fxcm egy retail forex broker. Bár mostanság nem néztem rájuk de emlékezetem szerint elég komoly brókerek. Van saját kereskedési platformjuk és mehet náluk a Metatrader platform is. Valami elég nevetséges tétellel lehetett náluk számlát nyitni, ha jól emlékszem talán 100 usd alatt is. Az más kérdés, hogy nem érdemes ilyen számlákat nyitni, hacsak a kereskedési méret nem mehet valami alacsonyan, mint például az Oandánál. A normál vagy standard számla esetén meg minimum pár ezer dolcsi a nyitás. ha így kérdezed, hogy a forexhez tartozik, akkor valóban a forex piacon lehet velük kereskedni.
                        A forex ugyebár maga a globális bankközi piac, tehát alapvetően a bankok közötti devizakereskedelemre jött létre, nem a kisbefektetőknek, csak később nyílt meg az út a különböző brókereken keresztül (mint például az Fxcm) a magánszemélyek kereskedésére.
                        Tehát az oldal ilyenformán nem a forexhez tartozik. Az az Fxcm oldala, amely brókernél lehetőség van a Forex piaci kereskedésre.
                        Aha , értem, köszi szépen segítségedet!
                        Csak azért kérdeztem mert ezzel a progival kell majd bejelentkezni azthiszem a freedeomrocks-ra, nem demo hanem real opcióval és jelszó felh.név párossal.
                        Így amit ti tudtok melyik bórker cég a legideálisabb a freedom helyett valuta tőzsde kereskedési opcióként?

Hozzászólás

wentworth eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Így amit ti tudtok melyik bórker cég a legideálisabb a freedom helyett valuta tőzsde kereskedési opcióként?
                          Ha elolvasod a fórum egyéb bejegyzéseit, akkor láthatod, hogy születtek már beírások ezzel kapcsolatban. Mármint a brókerekről. Bár az általad megemlített Fxcm sem lehet olyan rossz bróker, mert ha jól tudom az egyik legnagyobb retail forex broker, elég sok banki kapcsolattal, ami a forex esetében mindenképpen előnyös. Függetlenül attól, hogy a legtöbbször ki sem megy a tényleges banközi piacra, az ajánlat, mert a broki igyekszik lefedezni házon belül.

Hozzászólás

freedom rocks

no akkor elmesélném a személyes tapasztalatomat a fredomrocksal kapcsolatban.

Én 3 hónapja szembesültem a céggel és mivel imádom a tőzsdét engem is magával ragadott a gépszíj.
                            A forexről korábban semmit sem hallottam. sajnos egy kezdőt mindenképpen elkápráztat a dolog és érteni kell a forexhez hogy az ember tudjon hibát találni bennük.
                            a regisztráció olyan 400$ ár majd még fizettem nekik 2 hónapig havi 100$ -t

Az FR csak ellentétes devizapárokra spekulál és a demo alatt nekem is hozott hasznot. tuljadonképpen ezért léptem be hozzájuk.
                            Viszont mikor élesben megnyílt a számlám akkor olyan piaci momentumok voltak hogy az egyik árfolyamot nem tudta ellentétesen lekövetni a másikat ekkor volt - 100$ veszteségem és zártam a pozit.
                            Elkezdtem gondolkodni hogy miért is volt ez. közben a többiekkel is ez történt.

A számlámat az FXCM vezeti és náluk rátaláltam egy ingyenes brókertanfolyamra. (mivel beszélek angolul)
                            És mivel ők ugye a spread egy részéből élnek ők a FR el ellentétben tényleg érdekeltek hogy a befektető meggazdagodjon.

Én nem akarom ócsárolni a freedom rocksot bár haragszom rájuk mert olyan emberek kezébe adnak fegyvert akiknem tudnak lőni.

Ugyanis a "buta ember" mint én is hajlamos egy két hét alatt elért 20% os nyereségből arra következtetni hogy ez mostantól mindig igy lesz.

A legszörnyűbb az az MLM rendszerben hogy a szponzorok aa barátság bizalmával élnek vissza. és amint lesz egy komolyabb Dollár és CHF erősödés.
                            Ami krach esetén bekövetkezik.
                            Nos akkor az összes Freedom tag aki longot nyitott EUR/USD és USD/CHF re
                            (mert hiszen ez a freedomos stratégia) azok nullázni fognak.

Én azt tanácsolom mindenkinek hogy előbb tanuljon és utána legyen okos kereskedő.
                            Fordítva szerintem nem megy.
                            Practise and Enjoy...

Hozzászólás

vata eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              no akkor elmesélném a személyes tapasztalatomat a fredomrocksal kapcsolatban.

Én 3 hónapja szembesültem a céggel és mivel imádom a tőzsdét engem is magával ragadott a gépszíj.
                              A forexről korábban semmit sem hallottam. sajnos egy kezdőt mindenképpen elkápráztat a dolog és érteni kell a forexhez hogy az ember tudjon hibát találni bennük.
                              a regisztráció olyan 400$ ár majd még fizettem nekik 2 hónapig havi 100$ -t

Az FR csak ellentétes devizapárokra spekulál és a demo alatt nekem is hozott hasznot. tuljadonképpen ezért léptem be hozzájuk.
                              Viszont mikor élesben megnyílt a számlám akkor olyan piaci momentumok voltak hogy az egyik árfolyamot nem tudta ellentétesen lekövetni a másikat ekkor volt - 100$ veszteségem és zártam a pozit.
                              Elkezdtem gondolkodni hogy miért is volt ez. közben a többiekkel is ez történt.

A számlámat az FXCM vezeti és náluk rátaláltam egy ingyenes brókertanfolyamra. (mivel beszélek angolul)
                              És mivel ők ugye a spread egy részéből élnek ők a FR el ellentétben tényleg érdekeltek hogy a befektető meggazdagodjon.

Én nem akarom ócsárolni a freedom rocksot bár haragszom rájuk mert olyan emberek kezébe adnak fegyvert akiknem tudnak lőni.

Ugyanis a "buta ember" mint én is hajlamos egy két hét alatt elért 20% os nyereségből arra következtetni hogy ez mostantól mindig igy lesz.

A legszörnyűbb az az MLM rendszerben hogy a szponzorok aa barátság bizalmával élnek vissza. és amint lesz egy komolyabb Dollár és CHF erősödés.
                              Ami krach esetén bekövetkezik.
                              Nos akkor az összes Freedom tag aki longot nyitott EUR/USD és USD/CHF re
                              (mert hiszen ez a freedomos stratégia) azok nullázni fognak.

Én azt tanácsolom mindenkinek hogy előbb tanuljon és utána legyen okos kereskedő.
                              Fordítva szerintem nem megy.

Nagyon jól beszélsz és lényegében ugyanazt írtad le amit én is, csak én mivel volt már "tapasztalatom" forex téren egy-két "oktatás" után rájöttem erre, és nem óhajtottam ilyesmire pénzt áldozni. Te viszont kipróbáltad és megtapasztalhattad, hogy ezek a dolgok valóban így vannak. Az meg külön öröm, hogy meg is írtad ide, hogy miképpen jártál, mert ez nem szégyen, hanem ellenkezőleg. Legyen ez tanúság mindenkinek aki úgy érzi, hogy egy ilyen piacon mint a Forex, előképzettség nélkül sikert érhet el. Nem érhet, vagy csak ideig óráig szerencséje lehet. Csak hát Fortuna kiszámíthatatlan egy csaj.
                              A FreedomRocks rendszer (nem az MLM része) és ahogy ezt eladni próbálják, kb olyan mint ha felvételt hirdetnének a sebészetre a kórházban.

"Orvosi előképzettség nem szükséges, mert itt a legkorszerűbb lézeres sebészeti eszközökkel dolgozunk, tehát a sikeres műtét orvosi egyetem nélkül is garantált"

Ugye senki sem szeretné, ha egy ilyen "orvos" kezdené műteni, hiába vannak csilivili felszerelések?

Hozzászólás

Working...
                              X