Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Hol kezdjem a határidős pályát?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Hol kezdjem a határidős pályát?

sziasztok,

Tapasztaltabbaktól érdeklődnék, hogy hol érdemes elkezdeni a határidős kereskedést?

Melyik brókercégnél? Nem cfd!
    Elsősorban M6E-n szeretnék kezdeni, mik a költségek oldalanként?
    Az M6E alkalmas napon belüli kereskedésre, vagy sokkal kisebb a volumene mint a nagy euronak?
    Platform...Ninja Trader-t szeretnék használni, tehát olyan bróker kell akinél van..
    Ismertek egyéb olyan daytrade hat idő terméket ami kellően volatilis de nem 25 vagy 10 eur a pont értéke, tehát kisebb számlával is lőhető?

Előre is köszi!

http://professionaltrader.hu

más határidőre specializálódott oktatót nem ismerek, de Balázs Szilárd komoly színvonal.

Hozzászólás

szia,

Köszi, nem oktatót keresek. Csupán a kérdéseimben szeretném a segítségetek kérni, köszönöm!

Hozzászólás

Vizsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        sziasztok,

Tapasztaltabbaktól érdeklődnék, hogy hol érdemes elkezdeni a határidős kereskedést?

Melyik brókercégnél? Nem cfd!
        Elsősorban M6E-n szeretnék kezdeni, mik a költségek oldalanként?
        Az M6E alkalmas napon belüli kereskedésre, vagy sokkal kisebb a volumene mint a nagy euronak?
        Platform...Ninja Trader-t szeretnék használni, tehát olyan bróker kell akinél van..
        Ismertek egyéb olyan daytrade hat idő terméket ami kellően volatilis de nem 25 vagy 10 eur a pont értéke, tehát kisebb számlával is lőhető?

Előre is köszi!
        Üdv!

Brókernek az Interactive Brokers-t szokták ajánlani, állítólag Ők a legjobbak és a legolcsóbbak.

Terméknek az E-mini S&P 500-t tudnám említeni, a legtöbben ezen pörögnek.

Én egy ideig demóztam az MB Trading-nél, Őket tudom javasolni. Éles számlám nem volt náluk.

Mindkét brókernél használhatsz Ninja-t, de úgy tudom, hogy a Interactive-nál meg kell nyitnod a számlát, hogy demózhass. De ebben nem vagyok biztos, mikor Én néztem Őket, még így ment.

Ha még nem nézted, ajánlom figyelmedbe a Birger Schäfermeier határidős DT stratégiái című topikot, talán találsz benn hasznos infót.

Hozzászólás

Igen, mindenki az IB-t emlegeti, én még a Global Futures-t vizsgálom, csak az ügyfélszolgálattal nem vagyok megelégedve, nem vmi közlékenyek. Nyitottam is számlát, de még nem töltöttem fel amíg nem tudom a pontos kondíciókat...

Hál istennek régóta pluszos vagyok más piacokon, szóval stratégiák nem izgatnak, csak tudjátok új piac, új szabályok, nem árt informálódni. Várom a tapasztalatokat és a javaslatokat továbbra is, szép estét!

Hozzászólás

Working...
          X