Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Shortos algo kalandja

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

A dax mozgása finoman szólva nem volt ideális az utóbbi 10 napban, nem alakultak ki napon belüli trendek. Ennek ellenére jó az irány, csak hiányoznak a nagy nyerő napok. Kiterjesztettem a kereskedett instrumentumok körét a dow-nasdaq párosra. Itt a jelenlegi állás:

Hozzászólás

• shortosgyula
      shortosgyula kommentje
      Editing a comment
      Nem feltétlenül, egy normális trenddel targetet lehet elérni, ráadásul ha hónap végén pluszban van a számla, újra indul a hónap. No para. 200k huf vs 10k usd. Gondolom a matek azért megy

• kockas
      kockas kommentje
      Editing a comment
      A matek az nagyon, persze.
      A Misi féle nyolcszáznyolcvannyolcassal
      Kamikáze STEP 1 = 200k huf -->10k USD amivel mindössze 1 hét alatt kvalifikálhatod magad, majd a rákövetkező héten önellenőrzésként jön a STEP 2.
      A 10k usd -->100k usd és ripsz-ropsz lesz egy privát Topsteped.

• shortosgyula
      shortosgyula kommentje
      Editing a comment
      Mindenhol kerestem 666-os áttétet, de valami ördögi terv részeként egyszerűen nincs.

Dow backtest video a tegnapi napról. https://www.youtube.com/watch?v=lZPLxwPUIrY

Hozzászólás

Hali!
      Lehet érdeklődni, hogy hogy áll a 100k challenge?

Hozzászólás

• Jozsef93
        Jozsef93 kommentje
        Editing a comment

• moneymentor
        moneymentor kommentje
        Editing a comment
        Nem ő az egyetlen, aki eltűnik…
        Legyünk optimisták. Bejött a cucc a csapatnak.
        De azt gondolom, nem könnyű pálya m1-en skalpolgatni nagy pozícióval. Tanulságos lett volna követni ezt a projektet.

• Vacendak
        Vacendak kommentje
        Editing a comment
        Nem az a furcsa, hogy eltűnt (valójában el sem tűnt az utolsó belépés dátuma szerint), a "csend" a fura, ami körüllengi. Vagy bejött a cucc (ez esetben én is "hallgatnék"), vagy nem. Ha nem, akkor viszont nagyon nem. Minél ígéretesebb valami, annál nagyobb a kudarcélmény, ha később az a valami nem váltja be a hozzá fűzött reményeket (tapasztalatból "mondom"). Ami azt illeti, ez esetben is "hallgatnék".
        A film részlet amúgy q.va jó, Jozsef93 - megnéztem kb. 10x!

Sziasztok!
      Nem tűntem el, de ritkán olvasom a fórumot. A 100k challenge elhasalt, viszont az algo fejlesztése megy tovább. Jelenleg ott tartunk, hogy van egy félautomata EA, ami a gyertyákat osztályozza, majd a jeleket szűrve beköti az előre meghatározott zónában, szinteknél, kockázathoz igazított lotmérettel, majd menedzseli a pozit. Próbáltuk full automata módban is futtatni (zónák nélkül), de oda még több idő kell, és mivel a tesztelés és üzemeltetés részét nagyjából egyedül vittem eddig, kissé lassan halad. Dax, dow, nasdaq a tesztelt instrumentumok, ezen kell a szinteket napközben aktualizálni és bevinni manuálisan az EA-ba. Ezekben a zónákban az algo elég jó hatékonysággal felismeri a fordulós jeleket és beköti habozás nélkül.
      Akinek van kedve csatlakozni és napközben ráér, tud időt áldozni a projektre, és szeretne erkölcstelenül sok pénzt keresni, ne habozzon megkeresni

Hozzászólás

• kockas
        kockas kommentje
        Editing a comment
        shortosgyula "53 féle tickcharttal" --> kérem legyünk pontosak!

56! se több, se kevesebb, pont ennyit nézek

AUDCAD, CADAUD, AUDCHF, CHFAUD, AUDJPY, JPYAUD, AUDNZD, NZDAUD, AUDUSD, USDAUD, CADCHF, CHFCAD, CADJPY, JPYCAD, CHFJPY, JPYCHF, EURAUD, AUDEUR, EURCAD, CADEUR, EURCHF, CHFEUR, EURGBP, GBPEUR, EURJPY, JPYEUR, EURNZD, NZDEUR, EURUSD, USDEUR, GBPAUD, AUDGBP, GBPCAD, CADGBP, GBPCHF, CHFGBP, GBPJPY, JPYGBP, GBPNZD, NZDGBP, GBPUSD, USDGBP, NZDCAD, CADNZD, NZDCHF, CHFNZD, NZDJPY, JPYNZD, NZDUSD, USDNZD, USDCAD, CADUSD, USDCHF, CHFUSD, USDJPY, JPYUSD

• Jano
        Jano kommentje
        Editing a comment
        egy idő után , ha tudatosan fejleszti az ember az algóját akkor az " 53 féle "akármi azért letisztul és mindennek szerepe van. aminek nincs feladata az kikerül a kódból. pláne a jó kódból. ettől lesz tiszta a kód. ha nem tisztulna akkor tulbonyolódna és fejleszthetetlenné válna, illetve több erőforrást igényelne. Ami előnyt ad, az marad ami nem.. vagy legalábbis a fejlesztő tréder.. nem tudja értelmezni az nem marad.

• BX-60-72
        BX-60-72 kommentje
        Editing a comment
        Hali Shortosgyula! Engem érdekelne amit csinálsz. Hogy lehet veled felvenni a kapcsolatot? Adatlapodnál nem nyilvános az e-mail címed.

Szóval aki aktívan szeretne EREDMÉNYESEN daytradelni egy félautomata, saját fejlesztésű robottal, nem fél a csapatmunkától, nyugodtan keressen meg, még 2-3 USA sessionban is ráérő kolléga kerestetik ilyen és ehhez hasonló tradek abszolválásához. A képen 39 R eredmény látszik április 29 óta.

Hozzászólás

• BX-60-72
        BX-60-72 kommentje
        Editing a comment
        Szia Shortosgyula! Írtam neked e-mailt, miután elkértem itt a címedet, hogy engem igencsak érdekelne ez a dolog és nagyon szívesen csatlakoznék. Nem tudom, hogy spam-be ment-e a levelem, vagy ennyire szörnyűeket írtam, de nem jött válasz. Most írtam ismét az itt kapott e-mail címedre, nem akarok erőszakoskodni, de tényleg nagyon szívesen részt vennék ebben a projektben. Köszi!
    Working...
    X