Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Anonymousfx

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• falcon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Már nem vagyok naív
    Majd szólj, ha anonimus reagál a felvetéseidre. Mert nagyon úgy tesz, mintha nem olvasta volna:

"Ha te, vagy bárki más, oktatással vagy ezzel kapcsolatosan bármilyen módon szeretne plusz pénzt keresni, akkor a leghasználhatóbb anyag egy hiteles, éles, hosszútávú számlakivonat,

Amit csináltok az felelősséggel jár. Először hitelessé kellene válni, ami ebben a szakmában olyan pofon egyszerű lenne. Aztán jöhet az oktatás, rajzolgatás, diavetítés, pszicho tréning, amire így már nem lepkehálóval kellene levadászni a szerencsétlen kezdőket, akiket oly sokan megvezetnek és veszik el a kedvüket a kereskedéstől.
    "

Hozzászólás

• A Trollok és Örök kételkedők azért azok, amik mert számukra sosincs és soha nem is lesz semmi megfelelő bizonyíték. Mindebből az következik, hogy Don Quijote lennék, hogyha belemennék ebbe a szélmalomharcba. Az oldalamon van egy statisztika én ennél többet nem akarok a bizonygatásra fordítani. Mutass egy hasonlót, vagy rajzolj egyet vízfestékkel és akkor odafigyelek rád vagy arra aki bemutatta ezt. Nálam ez az ingerküszöb :-) akkor hiszem el, hogy nem kicsinyesség a frusztráció szól belőled.
      HunTraders.co.uk/invite/anonymousfx - Magyar Tréderek Közössége - Események, Oktatás, Élő Chat - Csatlakozz hozzánk Te is

Hozzászólás

• Mindazoknak akik nem találják a dolgot :-)
        Csatolt fájlok
        HunTraders.co.uk/invite/anonymousfx - Magyar Tréderek Közössége - Események, Oktatás, Élő Chat - Csatlakozz hozzánk Te is

Hozzászólás

• ANONYMOUSFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Mindazoknak akik nem találják a dolgot :-)
          Ilyenekkel ne engem akarj megetetni.

Hozzászólás

• Megalith= TROLL az örök kételkedő mutass hasonlót vagy rajzolj egyet vagy mutass egy stratégiát valamit amivel meggyőzöl, hogy értesz a dologhoz nem csak a szabadidőd töltöd itt

Hozzászólás

Megalith= TROLL az örök kételkedő mutass hasonlót vagy rajzolj egyet vagy mutass egy stratégiát valamit amivel meggyőzöl, hogy értesz a dologhoz nem csak a szabadidőd töltöd itt
              Nem én játszom az eszem, hanem ti.
              Nem azért vagy bunkó, mert nem tudsz mutatni értelmes módon számlatörténet, hanem mert nem lehet tőled kérdezni semmit és nem lehet veled beszélgetni. Hiába rakod be a képeid, ha rákérdezek dolgokra,részletetekre akkor nem válaszolsz. Csak sumákolsz és félrebeszélsz. Olyan vagy mint rewand,vortex..stb. Játszátok az eszetek. Csak nem tudom miért. Ettől nem lesztek menők. Pont fordítva. Falcon nem véletlen írta, amit írt. De neki se válaszoltál értelmes módon. Ha már a nyereségességedet nem tudod bizonyítani hiteles módon, akkor legalább az elméleti tudást adnád át itt annak, aki arra kíváncsi. De még arra sem vagy képes. Csak feltöltöd a képeid és játszod az eszed.

Hozzászólás

Jövőhét utáni héten akinek van kedve csatlakozhat hozzám weben keresztül egy kis szakmai beszélgetésre. Ingyenesen. Kötetlenebb beszélgetésre gondoltam. Kit érdekel?
                Kérdezés és az állítás között egy szakadéknyi különbség van. A problémám ott van, hogy nem kérdezni akarnak it egyesek tőlem, egyszerűen lenyomni a dagonyába a saját szintjükre.

Hozzászólás

Kérdezés és az állítás között egy szakadéknyi különbség van. A problémám ott van, hogy nem kérdezni akarnak it egyesek tőlem, egyszerűen lenyomni a dagonyába a saját szintjükre.
                  Nem akartam bele szólni,de a hiba nem csak másokban van,elmondom miért!
                  Most például kiragadtál a számlatörténetedből egy rövid időszakot,ami tulajdonképpen a legsikeresebb időszak az egészből!Te is tudod,én is tudom,hogy rögtön szeptember után jött egy cirka 8-9 ezer pipes DD időszakod,és tulajdonképpen két rövid időszak alatt kerested az egész nyereségedet,a többi kuka.Nem kritizálni akarom,mert egyébként nyereséges a számlád 2 év alatt,ez tény.Kell hozzá kb 25000USD kezdőtőke,hogy 0.1 lotos kötésekkel nyugodtan kiüljük a max 30% dd-t.Arányosan jelenleg 40000usd lenne a számládon a 25000-ből.
                  Ha ezt így leírtad volna,akkor hidd el senki sem kritizálna,és sokkal több tanulót is gyűjtöttél volna aki hajlandó fizetni is neked,mert lehet hogy a valóság árnyaltabb mint a belinkelt myfxbook,de legalább hiteles!

Hozzászólás

• Gondolom erről beszélsz. Bizonyos dolgok csalókák, mint ez is. Viszont azt mondom minden magyarázkodás helyett, hogy így történt. Egyetlen technikai megjegyzés az a rövid időszak fél év volt, 550 kötéssel.

U.i: nem magyarázom el, mi történt mert a TROLL-ok megint támadnának
                    Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Azért csak elmondom: A történet arról szólt, hogy gondoltam benevezek erre a zulutradbe. Rendszer elvileg tök jó, mert kívülről nem lehet belenyúlni, nincs olyan, hogy egy jó programozó belebuherál. Csináltam el is jutottam kb 200 -300 helyre valahova, amikor elkezdtek játszani a helyezéssel. Folyamatos nyerőnapok után elkezdtek visszasorolni, ha vesztettem meg előre?! Ezt untam meg és szüntettem meg a frissítést, mert a zulu a jelet az mt4-ről vette le de a saját rendszerében tartotta számon. Ezután csak annyi történt, hogy a magára hagyott zulu egyéb jel hiányában elkezdte zárni azokat a pozíciókat, ami elérte a -500 pip-et, amely alapbeállítás itt.

Hozzászólás

• Most olvastam és nagyon tetszik ezért megosztom mindenkivel:

"Az elemzők találják el a jövőbeli árfolyamokat, vagy fordítva, az árfolyam találja el az elemzőket??"

Hozzászólás

Azért csak elmondom: A történet arról szólt, hogy gondoltam benevezek erre a zulutradbe. Rendszer elvileg tök jó, mert kívülről nem lehet belenyúlni, nincs olyan, hogy egy jó programozó belebuherál. Csináltam el is jutottam kb 200 -300 helyre valahova, amikor elkezdtek játszani a helyezéssel. Folyamatos nyerőnapok után elkezdtek visszasorolni, ha vesztettem meg előre?! Ezt untam meg és szüntettem meg a frissítést, mert a zulu a jelet az mt4-ről vette le de a saját rendszerében tartotta számon. Ezután csak annyi történt, hogy a magára hagyott zulu egyéb jel hiányában elkezdte zárni azokat a pozíciókat, ami elérte a -500 pip-et, amely alapbeállítás itt.
                          Forexfactory, vagy mtrocket teljesen jó. Ha komolyabbat akarsz mt4-re, akkor collective2, vagy fundseeder. De bohóckodni ott az fxopen saját rendszere is, etoro-é is. Zulutrade, myfxbook felejtős, sok volt a bug bennük, amikor én néztem, 1-2 éve.
                          HunTraders.co.uk/invite/tradersnight - Magyar Tréderek Közössége - Események, Oktatás, Élő Chat - Csatlakozz hozzánk Te is

Hozzászólás

Gondolom erről beszélsz. Bizonyos dolgok csalókák, mint ez is. Viszont azt mondom minden magyarázkodás helyett, hogy így történt. Egyetlen technikai megjegyzés az a rövid időszak fél év volt, 550 kötéssel.

U.i: nem magyarázom el, mi történt mert a TROLL-ok megint támadnának
                            Na ez már így jobb!Nincs mit szégyellni ezen,ez nyereséges!Én kezdőként örültem volna ha nem bukok,hanem 25 helyett 40 van a számlámon.
                            Ma már én biztosan nem leszek a tanítványod,,de ha valaki bukik,itt van nekik egy számlatörténet,beszélgessetek!

Hozzászólás

• Lehet jelentkezni nálam is PRÉMIUM oktatásra! :-)))

Hozzászólás

• Mindig mondják találd meg a saját stratégiád. Egyrészt jó ez a dolog, mert végig kell menni egy tanulási folyamaton, akár az interneten rendelkezésre álló információkat fel kell dolgozni rendszerezni, és megtanulni alkalmazni. Árnyoldala az egyes személyeknek újra és újra fel kell találnia a spanyol viaszt, elpazarolt idő energia. Tehát ez az a kettősség, amit mérlegelni kell, rászánunk nagyon hosszú időt a tanulási folyamatra, mely próbára teszi kitartásunkat és az eredmény sem garantált, hiszen nem biztos, hogy a megfelelő és hatékony módszerek irányában kezdünk el érdeklődni és tájékozódni vagy egy gyorsabb és hatékonyabb irányba megyünk és igénybe vesszük mások tudását egy tanfolyam keretében vagy egy mentort fogadunk fel, aki átsegít minket a nehézségeken és a cél közelébe repít.

Hozzászólás

Working...
                                X