Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Bárki lehet tőzsdés

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

Gratula! Ha itthon jársz, meghallgatnálak egyszer a sztorikról
    HunTraders.co.uk/invite/tradersnight - Magyar Tréderek Közössége - Események, Oktatás, Élő Chat - Csatlakozz hozzánk Te is

Hozzászólás

Olaj felrántás a korábbi frekvenciavonalról fordulgat le ismét. És persze lent is stimmeltek az érintések. Nem tettem odébb a vonalakat, megnézhetitek a korábbi képeket
      Csatolt fájlok
      HunTraders.co.uk/invite/tradersnight - Magyar Tréderek Közössége - Események, Oktatás, Élő Chat - Csatlakozz hozzánk Te is

Hozzászólás

SPX-ről régebben mutattam már képet.

Óráson szépen lassan megyünk felfele, alacsonyabb idősíkon a villa, és annak frekvenciája adott jópár, szép lehetőséget. Működnek a vonalak, működik a technika. Ez nem kérdés. Aki visszanézi a korábbi képeket, a predikciók nagy része bejött. Csak nem épp akkor indultak el a mozgások. Ott vannak a képek kirakva visszamenőleg, nem tudok csalni

Jó lenne, ha más MG-s is írna ide, vagy lennének kérdések.
        Csatolt fájlok

Hozzászólás

DAX újra.

Frekvenciát adta ismét fent is. Az óráson még messze vagyunk a vonalaktól ugyanakkor. Fent érdemes lehet shorton elgondolkodni majd. Annyira nem ismerem ennek a dinamikáját, de a vonalak majd mutatják az irányt.
          Csatolt fájlok

Hozzászólás

Hegyek-völgyek visszatöltését is fogjuk figyelni a jövőben Lassan majd egyre több dolgot fogok belevenni. Igazából már ezekkel az eddig bemutatott dolgokkal (frekvenciavonalak, villák) is lehet mit kezdeni, de persze vannak még egyéb eszközök a tarsolyban, amik talán nem a megszokott technikai elemzés témaköréhez tartoznak.
            Csatolt fájlok

Hozzászólás

Ilyesmikre gondolok.
              Csatolt fájlok

Hozzászólás

Kis egyéb

Ahogy írtam, decemberig tervezem ezt a topicot vinni.

Utána teljesen visszavonulok a nyilvánosságtól, nagyon ritkán leszek itt is, klubon is. Lehet, át is adnám a szervezést másnak.

Még majd akkor egy utolsó "meglepivel" szolgálok itt.

Ez a topic csupán egy technikát mutat be. Sajnos a pszichó az, ahol a legtöbben a legkomolyabb akadályokkal találkozunk.

Ezeken túl azonban van egy másik oldala is a dolognak, amiről kevés szó esik: ahhoz nem kell egyetem, se semmilyen képesítés, hogy akár ezeket, vagy másmilyen vonalakat behúzzunk. Mégis az a tapasztalat, hogy valamiféle plusz képesség kell ehhez a szakmához a hajlandóságon túl is. Talán kreativitás, rendszerben gondolkodás képessége, nem árt egy kicsit "matekosabb" agy, vagy akár "vizuális típusnak" lenni. Bár lehet, épp ezek miatt is mutatkozik különbség az emberek pszichikai állapotában? Én nem tudom, nem értek ehhez ennyire. Ezek csupán a tapasztalataim, semmi egyéb, eszmefuttatás csupán

De mit akartam ezzel írni? Azt, hogy én csak egy működő technikát tudok bemutatni. Többel nem tudok segíteni, annyi tapasztalatom nincs. Én remélem, pár kezdőnek tudok ezzel a topic-kal legalább ennyit hozzátenni a sikerükhöz vezető úton. Ez a technika működőképes tud lenni, ingyen megtanulható, időtáv-, instrumentumfüggetlen, ezért esett anno is erre a választásom. A kezdő posztban ott vannak a linkek. Nem kell se gratuláció, se fényezés, nem ezért teszem. Ezt megkapom az élettől Lehet, néha lazán fogalmazok, vagy érzelmekkel teli, de hát basszus, huszonévesekkel trédelek együtt, én se vagyok idősebb, komolytalanok vagyunk még egy komoly szakmában. Majd pár évtized múlva fogjuk csak talán kellően értékelni, hogy milyen jó, ezzel a szakmával kezdtünk. De persze minden jó, ha a vége jó, ki tudja, mi lesz. Amíg jó az R/R, addig minden rendben

No, léptem klubra

Hozzászólás

Nyugi, a hülyeség nem korfüggő

Hozzászólás

Gyertek Belgrád rakpart 19., Kahwa galéria, 18h

http://tradersnight.hu/event/traders...nstance_id=250

Hozzászólás

David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Ahogy írtam, decemberig tervezem ezt a topicot vinni.

Utána teljesen visszavonulok a nyilvánosságtól, nagyon ritkán leszek itt is, klubon is. Lehet, át is adnám a szervezést másnak.

Még majd akkor egy utolsó "meglepivel" szolgálok itt.

Ez a topic csupán egy technikát mutat be. Sajnos a pszichó az, ahol a legtöbben a legkomolyabb akadályokkal találkozunk.

Ezeken túl azonban van egy másik oldala is a dolognak, amiről kevés szó esik: ahhoz nem kell egyetem, se semmilyen képesítés, hogy akár ezeket, vagy másmilyen vonalakat behúzzunk. Mégis az a tapasztalat, hogy valamiféle plusz képesség kell ehhez a szakmához a hajlandóságon túl is. Talán kreativitás, rendszerben gondolkodás képessége, nem árt egy kicsit "matekosabb" agy, vagy akár "vizuális típusnak" lenni. Bár lehet, épp ezek miatt is mutatkozik különbség az emberek pszichikai állapotában? Én nem tudom, nem értek ehhez ennyire. Ezek csupán a tapasztalataim, semmi egyéb, eszmefuttatás csupán

De mit akartam ezzel írni? Azt, hogy én csak egy működő technikát tudok bemutatni. Többel nem tudok segíteni, annyi tapasztalatom nincs. Én remélem, pár kezdőnek tudok ezzel a topic-kal legalább ennyit hozzátenni a sikerükhöz vezető úton. Ez a technika működőképes tud lenni, ingyen megtanulható, időtáv-, instrumentumfüggetlen, ezért esett anno is erre a választásom. A kezdő posztban ott vannak a linkek. Nem kell se gratuláció, se fényezés, nem ezért teszem. Ezt megkapom az élettől Lehet, néha lazán fogalmazok, vagy érzelmekkel teli, de hát basszus, huszonévesekkel trédelek együtt, én se vagyok idősebb, komolytalanok vagyunk még egy komoly szakmában. Majd pár évtized múlva fogjuk csak talán kellően értékelni, hogy milyen jó, ezzel a szakmával kezdtünk. De persze minden jó, ha a vége jó, ki tudja, mi lesz. Amíg jó az R/R, addig minden rendben

No, léptem klubra
                      ugye milyen jó, ha az ember nem ér rá kereskedni....... az is lehet tiszta nyereség.

Hagyjuk, nincs kedvem még laposabbra ülni a seggem matrix forever....
                      Csatolt fájlok
                      Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        ugye milyen jó, ha az ember nem ér rá kereskedni....... az is lehet tiszta nyereség.

Hagyjuk, nincs kedvem még laposabbra ülni a seggem matrix forever....
                        Nagyon szép. A múltat elemezni nagyon könnyű. A jövőbe meg úgysem látunk. Vagy igen?

Hozzászólás

Szépséges pénteki fordulás az éppen futó villa első warning line-járól.
                          Csatolt fájlok

Hozzászólás

cane eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Nagyon szép. A múltat elemezni nagyon könnyű. A jövőbe meg úgysem látunk. Vagy igen?
                            Én nem látok, de valahol be kell lépni

Hozzászólás

Ehh, Janonak nem tetszik a "populista expanzív stratégiám"... Vicc.

Kérdések se nagyon vannak egy hét után sem.

Lehet, több interaktivitásra számított naív lelkem?

Hozzászólás

Én elvezetem a blogot akármeddig, de úgy a fain, ha kis interakció is van.

Belátom, elsőre nem mindig egyszerű minden, ez ilyen.

Feldobhatok egy számlát is, csak akkor az már túl szubjektív lenne, és azt se akarom, mert annak semmi értelme, hogy azt magyarázzam, erre már rájöttem. Sokkal jobb, ha van egy szemléletmód, és azt képekkel követjük. Más MG-s is írhatna nyugodtan, hogy még a szemléletmód se legyen szubjektív teljesen.

Hozzászólás

Working...
                                X