Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

MarginCall.hu

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• independence
    válaszolt
    kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi!
    de mivel régen láttalak itt és talán nem követted, ezért megjegyezném
    hogy forint alapú
    a másik problémája pedig: 1 hónap alatt készült....az utolsó negyede pedig 1 nap alatt...
    és vannak még vérző sebei

Viszont pszicho kísérletnek illetve saját részre végre egy kézzelfogható hiteles bizonyítéknak tökéletes amivel meggyőzhetem magamat.....
    mert úgy tűnik sok seggeléssel tényleg pár forintból is el lehet érni bármit de mint tudjuk bármennyit is el lehet bukni sokkal kevesebb idő alatt

//már 105...pont az egyik kb 2 évvel ezelőtti setupod! (amit ide kiírtál) viszi most a prímet

Teljesen mindegy a deviza neme, ez szép egyenleg. Mindenképp gratula.

Valószínűsítem, nem 1:30 a leverage. Nekem még az 1:500-val is nehezen jön ki ez a növekedés 108 tradeval. Ennek a számlatípusnak nagyon pro-nak kell lennie.

Persze lehet, hogy én számolok el valamit.

Szólj hozzá::

• Forex Gump
    válaszolt
    Köszi!
    hogy forint alapú
    a másik problémája pedig: 1 hónap alatt készült....az utolsó negyede pedig 1 nap alatt...

Viszont pszicho kísérletnek illetve saját részre végre egy kézzelfogható hiteles bizonyítéknak tökéletes amivel meggyőzhetem magamat.....
    mert úgy tűnik sok seggeléssel tényleg pár forintból is el lehet érni bármit de mint tudjuk bármennyit is el lehet bukni sokkal kevesebb idő alatt

//már 105...pont az egyik kb 2 évvel ezelőtti setupod! (amit ide kiírtál) viszi most a prímet

Semmi gond a forint alappal, nem az összegek, hanem a grafikon alatti értékek a szépek. Lehet, hogy nem kell több számlát elégetned, megtanultál uralkodni magadon?
    Nem írok, csak olvasom a fórumot több kevesebb rendszerességgel. 400 hozzászólásnál gondoltam megállok, de Te megérdemelted a következőt

• kockas
    válaszolt
    Forex Gump eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért ez elég szép, gratulálok!
    Köszi!
    hogy forint alapú

• Forex Gump
    válaszolt
    Egyre kíváncsibb vagyok mit tud majd belőlem kihozni a klubbos pszicho tréning.
    Azért ez elég szép, gratulálok!

• kockas
    válaszolt
    First mission completed

Egyre kíváncsibb vagyok mit tud majd belőlem kihozni a klubbos pszicho tréning.

• kockas
    válaszolt
    David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Huhuuu, no, júli 25. lesz az első nap. Tájékoztató indul a héten Menetrendről annyit, hogy heti 2-3 napot leszünk bent, egyébként otthonról toljuk, de azokról is lesz videó. Én csinálok egy 5k-s számlát, aztán realtime akarom tolni a dolgot. Plusz pszichorésszel egyelőre nem akarok foglalkozni. Tudtok valami olyan számlakövetési oldalt, ahol realtime csak az account equity látható? Ja, és jól mutatja myfxbook sajnos elég prím.
    Nincs titok, csak meg akarom előzni, hogy ne arról kérdezgessenek, amiről NEM fog szólni a margincall. Bár lehet, leszarom az egészet, mehet ki minden. A pénz végtermék. Mi a folyamatot szeretnénk bemutatni, és kicsit talán az életünket is. Négyen fogunk trédelni, lesznek meghívott tagok is.

Külön fogunk foglalkozni a kereskedési lehetőségekkel az ESMA primkulások miatt, ezért az én számlám csökkentett tőkeáttéttel fog menni. Lesz rajta 5k€, abból mit lehet kihozni. Konszolidált kockázattal fogom tolni (kb. 100€/trada).

Arrafele megyünk el, amire lesz igény hangsúlyosan. Akár stratégia is, de nem akarunk oktatósdivá átminősülni. Tapasztalatok megosztása, egy-egy szegmens, lehetőség, piacok közti különbség, MM, pszicho részletesebb bemutatása lenne jó főleg, én erre készülök. Hogy függ össze minden mindennel. A sikeres kereskedés egy állapot, ami reverzibilis folyamatban van a sikertelen kereskedési állapottal. Lehet, hogy plusz pszichót fog tenni rám, hogy az egyik számlámat bárki láthatja, de bízom benne, felnőttem a feladathoz. Emellett még másik két számlát fogok menedzselni, amelyek nem lesznek publikusak, de azokból is lesz szemezgetés, illetve ha van igény, akkor Chuckyval chartművészetelünk Kedvenc daytrade stratégiámat szívesen bemutatom, de ahhoz már nem mt4 kell sajna, hanem fizetős cuccok. Zsolti is felkészült már, Árpi is jön haza, és persze kockásseggűnek továbbra is hatalmas köszönet

Ensign, SierraChart, S5, Motivewave felkészül...
    én is csinálom az 5k-s számlát....

ha ki nem csinálom a megnyitóig, a végén még az egyik legnagyobb itteni szkeptikusként tényleg beülök majomnak
    de aztán sütitpogitbanánthozzatok!

valaki meg please beszéljen Zalánékkal hogy vagy tegyék rám a virtuáldílert hogy hadd baszogathassak a screenshtokkal végre
    vagy tegyenek át az Á bookba, mert nem lesz így nekik jó vége
    Csatolt fájlok

• David Chateau
    válaszolt
    Huhuuu, no, júli 25. lesz az első nap. Tájékoztató indul a héten Menetrendről annyit, hogy heti 2-3 napot leszünk bent, egyébként otthonról toljuk, de azokról is lesz videó. Én csinálok egy 5k-s számlát, aztán realtime akarom tolni a dolgot. Plusz pszichorésszel egyelőre nem akarok foglalkozni. Tudtok valami olyan számlakövetési oldalt, ahol realtime csak az account equity látható? Ja, és jól mutatja myfxbook sajnos elég prím.
    Nincs titok, csak meg akarom előzni, hogy ne arról kérdezgessenek, amiről NEM fog szólni a margincall. Bár lehet, leszarom az egészet, mehet ki minden. A pénz végtermék. Mi a folyamatot szeretnénk bemutatni, és kicsit talán az életünket is. Négyen fogunk trédelni, lesznek meghívott tagok is.

Külön fogunk foglalkozni a kereskedési lehetőségekkel az ESMA primkulások miatt, ezért az én számlám csökkentett tőkeáttéttel fog menni. Lesz rajta 5k€, abból mit lehet kihozni. Konszolidált kockázattal fogom tolni (kb. 100€/trada).

Arrafele megyünk el, amire lesz igény hangsúlyosan. Akár stratégia is, de nem akarunk oktatósdivá átminősülni. Tapasztalatok megosztása, egy-egy szegmens, lehetőség, piacok közti különbség, MM, pszicho részletesebb bemutatása lenne jó főleg, én erre készülök. Hogy függ össze minden mindennel. A sikeres kereskedés egy állapot, ami reverzibilis folyamatban van a sikertelen kereskedési állapottal. Lehet, hogy plusz pszichót fog tenni rám, hogy az egyik számlámat bárki láthatja, de bízom benne, felnőttem a feladathoz. Emellett még másik két számlát fogok menedzselni, amelyek nem lesznek publikusak, de azokból is lesz szemezgetés, illetve ha van igény, akkor Chuckyval chartművészetelünk Kedvenc daytrade stratégiámat szívesen bemutatom, de ahhoz már nem mt4 kell sajna, hanem fizetős cuccok. Zsolti is felkészült már, Árpi is jön haza, és persze kockásseggűnek továbbra is hatalmas köszönet

Ensign, SierraChart, S5, Motivewave felkészül...

• C@maro
    válaszolt
    bennfenntesként annyit érzékelek hogy mintha finalizálódna végre a start.
    //az időpontokkal küzdenek. Ha időközben elérem a százkát, a végén még benevezek én is.... bár irtó nehéz gyertyázni gipszelés/festés közben...

Rekontra
    Csatolt fájlok

• kockas
    válaszolt
    independence eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elindult a projekt? Hogy haladtok?
    bennfenntesként annyit érzékelek hogy mintha finalizálódna végre a start.
    //az időpontokkal küzdenek. Ha időközben elérem a százkát, a végén még benevezek én is.... bár irtó nehéz gyertyázni gipszelés/festés közben...

• independence
    válaszolt
    Sziasztok!

Már régóta érlelődik egy olyasmi gondolatom, hogy kéne valami hasznosat is csinálni, és persze átláthatót, hiteleset, de nem minden áron Csak igény az lenne rá, ahogy veszem észre.....
    Elindult a projekt? Hogy haladtok?

• David Chateau
    válaszolt
    Jumper jobb, ha tele lesz székekkel

Parkolót addig szerválok neked

• C@maro
    válaszolt
    Persze, jöhettek, négyen tuti leszünk, többieket nem tudom még, de több ismertebb trader is jelentkezett már

Bicó? Neked Camaroval kell jönnöd

Masseffect, gyere te is Köszi a véleményt!
    Camaróval is megyek, de nem szivesen hagyom kinn az utcán... tudod a migránCSÓK miatt, de mehetek Jumperrel is, abban van ágy is a szék mellett

• David Chateau
    válaszolt
    Persze, jöhettek, négyen tuti leszünk, többieket nem tudom még, de több ismertebb trader is jelentkezett már

Bicó? Neked Camaroval kell jönnöd

Masseffect, gyere te is Köszi a véleményt!

• C@maro
    válaszolt
    No, honlap első körben publik!

Jöhet minden észrevétel És székek

www.margincall.hu
    Be lehet költözni 1 hétre? ... és lehet majd tudni, mikor kik lesznek bent?

Zárt parkoló esetleg? ... vagy bicajjal menjek?

• MassEffect
    válaszolt
    No, honlap első körben publik!

Jöhet minden észrevétel És székek

www.margincall.hu
    Király nagyon! A kezdeményezést is jónak tartom. Sok sikert

Working...
X