Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

MarginCall.hu

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi!
    de mivel régen láttalak itt és talán nem követted, ezért megjegyezném
    hogy forint alapú
    a másik problémája pedig: 1 hónap alatt készült....az utolsó negyede pedig 1 nap alatt...
    és vannak még vérző sebei

Viszont pszicho kísérletnek illetve saját részre végre egy kézzelfogható hiteles bizonyítéknak tökéletes amivel meggyőzhetem magamat.....
    mert úgy tűnik sok seggeléssel tényleg pár forintból is el lehet érni bármit de mint tudjuk bármennyit is el lehet bukni sokkal kevesebb idő alatt

//már 105...pont az egyik kb 2 évvel ezelőtti setupod! (amit ide kiírtál) viszi most a prímet

Semmi gond a forint alappal, nem az összegek, hanem a grafikon alatti értékek a szépek. Lehet, hogy nem kell több számlát elégetned, megtanultál uralkodni magadon?
    Nem írok, csak olvasom a fórumot több kevesebb rendszerességgel. 400 hozzászólásnál gondoltam megállok, de Te megérdemelted a következőt

Hozzászólás

Köszi!
      de mivel régen láttalak itt és talán nem követted, ezért megjegyezném
      hogy forint alapú
      a másik problémája pedig: 1 hónap alatt készült....az utolsó negyede pedig 1 nap alatt...
      és vannak még vérző sebei

Viszont pszicho kísérletnek illetve saját részre végre egy kézzelfogható hiteles bizonyítéknak tökéletes amivel meggyőzhetem magamat.....
      mert úgy tűnik sok seggeléssel tényleg pár forintból is el lehet érni bármit de mint tudjuk bármennyit is el lehet bukni sokkal kevesebb idő alatt

//már 105...pont az egyik kb 2 évvel ezelőtti setupod! (amit ide kiírtál) viszi most a prímet

Teljesen mindegy a deviza neme, ez szép egyenleg. Mindenképp gratula.

Valószínűsítem, nem 1:30 a leverage. Nekem még az 1:500-val is nehezen jön ki ez a növekedés 108 tradeval. Ennek a számlatípusnak nagyon pro-nak kell lennie.

Persze lehet, hogy én számolok el valamit.

Hozzászólás

independence eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Teljesen mindegy a deviza neme, ez szép egyenleg. Mindenképp gratula.

Valószínűsítem, nem 1:30 a leverage. Nekem még az 1:500-val is nehezen jön ki ez a növekedés 108 tradeval. Ennek a számlatípusnak nagyon pro-nak kell lennie.

Persze lehet, hogy én számolok el valamit.
        Este kicsit felületes voltam. Elszámoltam.
        Ma reggel futás előtt, miközben bemelegítettem, átpörgettem a számokat még egyszer. 1:500-ba elméletileg belefér.
        És, ha nem dd-vel indul a sorozat.

Hozzászólás

gratu kockásseggű!

Lepipálsz majd mindenkit, de nem bánom, ha ez az ára
          HunTraders.co.uk/invite/tradersnight - Magyar Tréderek Közössége - Események, Oktatás, Élő Chat - Csatlakozz hozzánk Te is

Hozzászólás

Forex Gump eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Semmi gond a forint alappal, nem az összegek, hanem a grafikon alatti értékek a szépek. Lehet, hogy nem kell több számlát elégetned, megtanultál uralkodni magadon?
            Nem írok, csak olvasom a fórumot több kevesebb rendszerességgel. 400 hozzászólásnál gondoltam megállok, de Te megérdemelted a következőt
            Az önuralmi kontrollom még nem jó sajnos,
            de szerencsére jön az ESMA.
            Ezt komolyan gondolom:
            ha életbe lép végre, sikeres leszek hosszabb távon.
            Átmenetileg szükségem lesz rá, és a legjobbkor jön.

*Én a kétezredik hozzászólásnál terveztem leállni,
            ami pont most van
            ezért összevonnám a többi választ:

independence:
            Valóban nem 1:30
            A számítási módszered viszont absolut nem értem hogy
            milyen képlet alapján lehet ezt egyáltalán kiszámolni mi ennek a maximuma.
            A növekedés üteme közel sincs a határhoz.
            Ha igazi pro lennék és szerencsém is lett volna, simán virítana
            1 millió a 108 darabra.
            Amivel nem tudsz semmilyen táblázatból kalkulálni, az az idő előtti TP (vagy SL!)gomb megnyomása.
            Igen, a nagy trükk....:
            3x nyomtam meg a Cloase All scriptet.
            1x volt olyan hogy pszicho szempontból nagyon felszaporodott a futó állomány és semmit sem láttam már a végén,
            rossz előérzet és jött a totális megsemmisítés gondolata.
            Utólag helyesnek bizonyult, mert szép lassan ledarálta volna.
            Viszont a másik 2 esetben kegyetlen nagy későbbi nyereségeket likvidáltam.
            Egyszer azért mert nem értem rá gép előtt maradni és jobbnak láttam eltenni az aprópénzt,
            másodszor meg a százezres kitűzött célnál, pedig állat módon túlrobogott volna rajta.... de én ki akartam mutatni grafikonilag a lebegőt....

Szóval szerintem nincs erre képlet hogy mennyi nyereség fér bele se az ötszázasba, se a harmincasba.
            Mivel láttam ebben a sorozatban is amint nem egyszer veszítettem, sokszor a saját hülyeségemből,
            így azt kell mondjam hogy a határ még tényleg messze van.....de absolut nincs szükség rá hogy feszegessem.

David:
            a bohóc szerepkört biztosabbnak érzem....

//*no para majd csinálok másik nicket hogy promózzam a kuplerájt
            vagy ki tudja **jó kedvemben meggondolom magam és folytatom

//**...nyalogatja a 111et ... pedig ***elbasztam nagyon

//***lemaradtam a reggeli húsosfazékról, mert éhes voltam
            Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

...Szóval szerintem nincs erre képlet hogy mennyi nyereség fér bele se az ötszázasba, se a harmincasba....
              Szerintem a kezdeti tőkére vetítve nagy jelentősége van a leveragenak, hiszen behatárolja a pozíció méretét. Nyilván nem ismerem a részleteket (átl. stop távolság stb.), de ha egy magasabb leverage mellett nagyobb risk is beleférne, a profit is nagyobb lenne.
              Pl. alacsony leverage mellet csak 1-2 század lottal lehet belépni, de a használt szűk stop miatt beleférne a stratiba 1-2 tized is egy magasabb leverage mellett. Így a dd is nagyobb lenne, de a profit is. És ugyanígy az 1-2 tized helyett 1-2 lot stb.

Úgy talán jobban látszik, ha az ember a naplót/egyenleggörbét nem pénznemben, hanem pipekben vezeti. Az így kapott pip nyereséget csak át kell váltani az átlagos pozíció mérettel cash-re.

Hozzászólás

"az idő előtti TP (vagy SL!)gomb megnyomása.
                Igen, a nagy trükk....:
                3x nyomtam meg a Cloase All scriptet.
                1x volt olyan hogy pszicho szempontból nagyon felszaporodott a futó állomány és semmit sem láttam már a végén,
                rossz előérzet és jött a totális megsemmisítés gondolata.
                Utólag helyesnek bizonyult, mert szép lassan ledarálta volna.
                Viszont a másik 2 esetben kegyetlen nagy későbbi nyereségeket likvidáltam.
                Egyszer azért mert nem értem rá gép előtt maradni és jobbnak láttam eltenni az aprópénzt,
                másodszor meg a százezres kitűzött célnál, pedig állat módon túlrobogott volna rajta.... de én ki akartam mutatni grafikonilag a lebegőt....

Szóval szerintem nincs erre képlet hogy mennyi nyereség fér bele se az ötszázasba, se a harmincasba.
                Mivel láttam ebben a sorozatban is amint nem egyszer veszítettem, sokszor a saját hülyeségemből,
                így azt kell mondjam hogy a határ még tényleg messze van.....de absolut nincs szükség rá hogy feszegessem.
                "

perfect.

Hozzászólás

perfect.[/QUOTE]

tetszik ez ****s szóösszerakód!!

ui:
                  a villás metódodat még csak a jövő héten fogom beleinjectálni a rendszerbe. Meglátjuk javít e majd rajta,
                  de a kötésszám az emelkedni fog az biztos.

Hozzászólás

independence eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Szerintem a kezdeti tőkére vetítve nagy jelentősége van a leveragenak, hiszen behatárolja a pozíció méretét. Nyilván nem ismerem a részleteket (átl. stop távolság stb.), de ha egy magasabb leverage mellett nagyobb risk is beleférne, a profit is nagyobb lenne.
                    Pl. alacsony leverage mellet csak 1-2 század lottal lehet belépni, de a használt szűk stop miatt beleférne a stratiba 1-2 tized is egy magasabb leverage mellett. Így a dd is nagyobb lenne, de a profit is. És ugyanígy az 1-2 tized helyett 1-2 lot stb.

Úgy talán jobban látszik, ha az ember a naplót/egyenleggörbét nem pénznemben, hanem pipekben vezeti. Az így kapott pip nyereséget csak át kell váltani az átlagos pozíció mérettel cash-re.
                    Őszinte leszek:
                    semmi ilyet nem vezetek.

Nincs calculator, riska, semmi segédeszköz.
                    Tudom kellene, de szeretném ezt úgy nyomni mint a kocsivezetést. Érzésből.
                    A számok pörögnek. Amint látod most pl ötszázötvenötön áll....ha feljebb vagy inkább lejjebb csavartam volna a rózsaszín ködös 100ig,
                    akkor biztos már kétszázezernél járna, de ráérünk.
                    Csatolt fájlok

Hozzászólás

Őszinte leszek:
                      semmi ilyet nem vezetek.

A számok pörögnek. Amint látod most pl ötszázötvenötön áll....ha feljebb vagy inkább lejjebb csavartam volna a rózsaszín ködös 100ig,

Őszinte leszek:

Eddig nem voltál az?

…szeretném ezt úgy nyomni mint a kocsivezetést. Érzésből.

Mindenki az elméje szabta korlátok és engedte fantázia keretein belül éli az életét és tűzi ki/éri el céljait. Vannak esetek, amikor a megérzéseim meghatározóak a tradeban, de ez még nem túlnyomó. Ez a szint az én elmémben, ebben a szakmában a legfelső profi szint. Úgyhogy nekem egy darabig még biztosan marad a „tabella”.

A cél mindannyiunknak ugyanaz, csak mindenki a saját módján/útján jut el oda.
                      Szépen fejlődik az egyenleged.

Hozzászólás

Őszinte leszek:
                        semmi ilyet nem vezetek.

Jo latni azt, hogy vannak olyan szemelyek amelyeknek nem csak a szajuk jar hanem odarittyentenek akkor amikor kell... gratulalok! Szep kivonat de a legszebb a trend ami elindult a szamladon!

A segedeszkozmentes kereskedest pedig siman meg tudod csinalni, erzesbol, mint a vezetest... nalam ez ugy nyilvanul meg, hogy mar nincs szuksegem a segedvonalakra, trendvonalakra, hullamszamozasra stb. ahhoz, hogy lassam, hogy hol jarok egy korrektiv strukturan belul ahhoz, hogy elkapjam a kovetkezo impulzust. vagyis hajra, hiszen nagyon jo uton jarsz a siker fele! Mindig jo erzes es egyben meglepetes is a kompetencia 4.-ik fokara lepni, barmilyen aktivitasban...

Hozzászólás

equalizer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Jo latni azt, hogy vannak olyan szemelyek amelyeknek nem csak a szajuk jar hanem odarittyentenek akkor amikor kell...
                          Egyetértek. Követhetnéd a példáját.

Hozzászólás

Megalith eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Egyetértek. Követhetnéd a példáját.
                            Es mit javasolsz, hogyan csinaljam? Mivel tudnam en a te sajat fejlodesedet, szamlaegyenlegnovekedesedet, kereskedesedet stb. jobban elosegiteni?

Hozzászólás

equalizer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Es mit javasolsz, hogyan csinaljam? Mivel tudnam en a te sajat fejlodesedet, szamlaegyenlegnovekedesedet, kereskedesedet stb. jobban elosegiteni?
                              nekem, kezdőként tök egyértelmű, hogy mit vár tőled, és az is egyértelmű, hogy nem fogod megtenni

más fejlődését azzal sem nem segíted, sem nem akadályozod, hogy ha mutatsz acc.history-t

nagy szűrő ez most, mágus vagy mesélő, te írod a történeted tovább

1000 to a million, lássuk hát azt a pár kötést (ha van)

Hozzászólás

tízóratíz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                nekem, kezdőként....
                                Ha ezt időben kell mérni, tudjuk, hogy nem vagy az.
                                Ha teljesítményben, akkor tudjuk, hogy az vagy. Kedves M klón. Akárcsak, amikor a kl… nickname alatt írsz

Hozzászólás

Working...
                                X