Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

MarginCall.hu

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

Azért azzal egyetértek, hogy egy számlaegyenleg semmit de semmit nem javít egy másik ember sikerességén.
    Arról nem beszélve, hogy max a mohóság nő az emberek 99,9999999999%-ban nem a tudás vágy. Az ember beszél a másik ember eközben saját dolgaihoz ragaszkodik, nem képes semmit befogadni.
    HunTraders.co.uk/invite/anonymousfx - Magyar Tréderek Közössége - Események, Oktatás, Élő Chat - Csatlakozz hozzánk Te is

Hozzászólás

ANONYMOUSFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Azért azzal egyetértek, hogy egy számlaegyenleg semmit de semmit nem javít egy másik ember sikerességén.
      Arról nem beszélve, hogy max a mohóság nő az emberek 99,9999999999%-ban nem a tudás vágy. Az ember beszél a másik ember eközben saját dolgaihoz ragaszkodik, nem képes semmit befogadni.

De motivációként szolgálhat, hogy ezt meg lehet csinálni, ami hozzájárul a sikerességhez

…nem a tudásvágy…..nem képes semmit befogadni.

Ez pedig az egyén felelőssége, s nem pedig a „gonosz világ” műve.

Hozzászólás

tízóratíz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        nekem, kezdőként tök egyértelmű, hogy mit vár tőled, és az is egyértelmű, hogy nem fogod megtenni

más fejlődését azzal sem nem segíted, sem nem akadályozod, hogy ha mutatsz acc.history-t

nagy szűrő ez most, mágus vagy mesélő, te írod a történeted tovább

1000 to a million, lássuk hát azt a pár kötést (ha van)
        Szoval, ha mutatok egy account history-t amin rajta van a par kotes akkor magus vagyok, s ha nem mutatok, akkor meselo? Ez lenne a nagy szuro most es csakis most? ... jot derultem egyet, ismet.

Asszondod, hogy "tok egyertelmu, hogy nem fogom megtenni", DE ha jol emlekszem te vagy az aki a multkor kiprovokalta belolem, hogy mutassam meg a USDMXN trade-em eredmenyet... elkuldtem neked privatban... es ezekutan ketelkedsz abban, hogy tenyleg megvan a journey szamlan az a 6 kotes amit reszletesen bemutattam, sot mi tobb, egy darabig meg screenshot-okat is tettem ki roluk? ... really?

Figyelj jol most: az en account history-m (nem a journey, hanem amelyik azt hatulrol megtamasztja... az amelyiken egy ujabb USDMXN trade fut jelenleg is...) teged sem, de mast sem fog elorevinni... meg abban sem vagyok biztos, hogy egy pozitiv acc. hist. egyaltalan jol hatna a pszihedre... bejartuk mar ezt az utat es semmivel sem lett boldogabb az aki latta... ahelyett, hogy szamlakivonatot kovetelnel, megint, inkabb nezd vegig azt a temerdek setup-ot amit posztoltam, magyarazattal, real time-ban, vagyis NEM visszanezetbol es ezeknek a kimeneteluket... azzal tobbet tanulnal.

Hozzászólás

independence eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Ha ezt időben kell mérni, tudjuk, hogy nem vagy az.
          Ha teljesítményben, akkor tudjuk, hogy az vagy. Kedves M klón. Akárcsak, amikor a kl… nickname alatt írsz
          Hoppá! Félreütöttem.
          Nem kl…., hanem ka…. nickname.

Hozzászólás

elmondom akkor, hogy milyen a számlatörténeted

a setupok kb. jók, de mielőtt elindul a jó irányba, előtte beleszaladsz jópár SL-be
            a sok "kis" minuszt pedig nehezen kompenzálja a nyerő nagysága

derülhetsz ezen, attól még hiteltelen vagy, ha akarod rajzolok én neked olyan bomba setupokat, hogy leesik az emberek álla, de attól még az nem lesz igaz

yes, really, kételkedem
            why? why not?!
            show me sg.

indöpendensz, indöpendensz, látom nem sikerült még elfogadni, hogy tízóratíz egyszeri, megismételhetetlen, nem egy klón

Hozzászólás

elmondom akkor, hogy milyen a számlatörténeted

a setupok kb. jók, de mielőtt elindul a jó irányba, előtte beleszaladsz jópár SL-be
              a sok "kis" minuszt pedig nehezen kompenzálja a nyerő nagysága

derülhetsz ezen, attól még hiteltelen vagy, ha akarod rajzolok én neked olyan bomba setupokat, hogy leesik az emberek álla, de attól még az nem lesz igaz

yes, really, kételkedem
              why? why not?!
              show me sg.

indöpendensz, indöpendensz, látom nem sikerült még elfogadni, hogy tízóratíz egyszeri, megismételhetetlen, nem egy klón
              elmondom akkor, hogy milyen a számlatörténeted - latod, nem is vagy te annyira kezdo... hiszen aki mar masnak a szamlatortenetet is elemezni tudja, anelkul, hogy latta volna, az mar nem kispalyas...

a setupok kb. jók - ez igy van

de mielőtt elindul a jó irányba, előtte beleszaladsz jópár SL-be - ez is igy van, azzal a kiegeszitessel, hogy elegge kevesszer tortenik meg a SL, inkabb BE-be szoktam tobbszor is szaladni, mielott elindul a hullam amire varok

a sok "kis" minuszt pedig nehezen kompenzálja a nyerő nagysága - ez nagyon nem igy van...

hiteltelen vagy - s akkor mi van? nem arulok semmit... szerinted most depresszioba fogok esni, hogy nem hiszel a setup-jaimban? Vagy, hogy megkerdojelezed azt amit csinalok? Szerinted ez hol faj nekem? ...

rajzolok én neked olyan bomba setupokat, hogy leesik az emberek álla, de attól még az nem lesz igaz - kivancsi vagyok!!! Rajzolj egy bomba setup-ot. Legyszi. A bomba setup-oknak van egy titkuk: espedig az nem az, hogy "olyan szepek legyenek, hogy leessen az ember alla" hanem, hogy egy bizonyos ido utan, visszanezetbol, meg tudod roluk allapitani, statisztikai modszerrel, hogy hanyszor jottek be es hanyszor nem... akarmilyen szepek is legyenek azok a rajzolas pillanataban ha mond ez neked valamit...

kételkedem why? why not?! - azert atmegy, igy visszanezetbol, hogy ez a te problemad, ugye?

Hozzászólás

az a baj, hogy ha BE-re fut a trade, akkor ha nem engeded el, újra be kell lépned és úgy torzul az rrr-ed, ezért gondolom úgy, hogy az acc.histoty sem annyira zöld, mint azt elképzelem, s közel sem annyira, mint amennyire te azt szeretnéd

nem árulsz semmit, azt, hogy depressziós vagy-e azt nem tudom
                viszont azt tudom, hogy a valóságnak nem sok köze van az álmaidhoz, igen távoliak, amivel nekem pont semmi bajom sincs, nap, mint nap látok embereket hazudni maguknak, hiába, ez egy ilyen társadalmi betegség féle
                az idő előrehaladtával sokan ki tudnak ebből gyógyulni

mond-e valamit a statisztika? persze, statisztikailag nem vagy sikeres tréder, de a statisztika is csak egy megdönthető vélelem

visszanézetből nekem az jön át, hogy bizonygatod az igazadat, ahelyett, hogy belépnél a számlácskádra és csinálnál egy képernyőfotót, ahogy azt kovkasseggu tette

jah nem kell, tudod mit?
                e l h i s z e m
                m i n d e n
                s z a v a d

de az ugye visszenezetből átmegy, hogy itt igazából kinek van problémája? ��

Hozzászólás

az a baj, hogy ha BE-re fut a trade, akkor ha nem engeded el, újra be kell lépned és úgy torzul az rrr-ed, ezért gondolom úgy, hogy az acc.histoty sem annyira zöld, mint azt elképzelem, s közel sem annyira, mint amennyire te azt szeretnéd

nem árulsz semmit, azt, hogy depressziós vagy-e azt nem tudom
                  viszont azt tudom, hogy a valóságnak nem sok köze van az álmaidhoz, igen távoliak, amivel nekem pont semmi bajom sincs, nap, mint nap látok embereket hazudni maguknak, hiába, ez egy ilyen társadalmi betegség féle
                  az idő előrehaladtával sokan ki tudnak ebből gyógyulni

mond-e valamit a statisztika? persze, statisztikailag nem vagy sikeres tréder, de a statisztika is csak egy megdönthető vélelem

visszanézetből nekem az jön át, hogy bizonygatod az igazadat, ahelyett, hogy belépnél a számlácskádra és csinálnál egy képernyőfotót, ahogy azt kovkasseggu tette

jah nem kell, tudod mit?
                  e l h i s z e m
                  m i n d e n
                  s z a v a d

de az ugye visszenezetből átmegy, hogy itt igazából kinek van problémája? ��
                  "ha BE-re fut a trade, akkor ha nem engeded el, újra be kell lépned és úgy torzul az rrr-ed" - adok egy nagyszeru tanacsot: mielott szcenariokat allitanal fel valamint kovetkezteteseket vonnal le, barmirol, szenteld ra azt a 10.000 orat, hogy ragyere milyen keveset is tudsz a dologrol... magyarul: beszelunk majd errol a temarol ugy 2-3 ev mulva, felteve ha meg itt leszel (vagy leszek) es felteve ha addigra meglesz a tanulasi fazisod. Tudod, a kompetencianak (tudasnak) 4 szintje van, ebbol te az elsoben evickelsz es ez az unconscious incompetence - vagyis az a fazis amikor meg azt sem ismered fel, hogy mennyire inkompetens vagy valamiben (ebbol a mondanivalobol vedd ki a leheto legtobb pozitivumot)... ennek az ellentete pedig a 4.-ik fazis, amibe vagy eljutsz vaegyszer vagy nem, ez pedig az unconscious competence - vagyis amikor mar megy a vezetes "erzesbol", mint Kockasnak... en drukkolok neked, hogy aterj a masik partra, onnan zoldebb a fu (vagy acc. hist.) mint ott ahol most vagy... de csak rajtad mulik, hogy ne ragadj le az uton vaegy utvesztoben, es van belole temerdek, hiszen gorongyos az ut a siker fele...

"közel sem annyira, mint amennyire te azt szeretnéd" - ebben egyetertunk... es ez pedig az en mottom, a racionalis gondolkodasom kezdetei ota: "To improve means to change yourself. To be perfect means to change often.". Erted? Es ha megkerdezne valaki tolem most, de akar 5 ev mulva is, hogy melyik a "zoldnek" az az arnyalata amellyel meg lennek elegedve peldaul az acc. hist.-emben, akkor a valaszom az lenne, hogy "meg tobb"... Erted?

"viszont azt tudom, hogy a valóságnak nem sok köze van az álmaidhoz, igen távoliak"; "statisztikailag nem vagy sikeres tréder" - altalaban egy gond van az ilyen "tudom, hogy a masik fejeben --> erenyeiben --> lelkeben --> tapasztalataiban --> eredmenyeiben --> eleteben mennyi van es az nem sok" attituddel: ha nem szentelted ra azt a 10.000 orat, hogy pszihoanalizist (es/vagy statisztikat) is fel tudj allitani objektiv modon, akkor nagy esellyel minden ilyen megnyilvanulas a sajat magad frusztralt enjenek a kulso tukre... ember, merj nagyot almodni, hiszen ha nem is ered el a kimondott celod, az ut odaig gyonyoru, egy kaland... shoot for the moon, because even if you miss it, you land among the stars...

"visszanézetből nekem az jön át, hogy bizonygatod az igazadat" - nezd, az en ittletemet, a sajat meregdraga szabadidom rovasara, csakis a jo szandek vezereli... segiteni akarok annak aki azt be tudja fogadni... ennyi. Es meg kell mondjam, hogy ilyen vagy olyan okbol kifolyolag nagyon kevesen vannak ezek a szemelyek... de pont ez a lenyeg. megegyszer mondom, mielott kovetkezteteseket vonnal le anelkul, hogy meglenne ehhez a kello kompetenciad, iktass be egy tukrot magad es a kovetkezteteseid alanya koze... ha nem tetszik amit latsz akkor valoszinuleg veled van a baj

"de az ugye visszenezetből átmegy, hogy itt igazából kinek van problémája?" - igen, ez real time-ban teljesen atjott...

Hozzászólás

Érdekes, ha naponta ennyit fórumoztok mikor vagytok a piacon és mikor mélyültök gondolataitokba? (Mellesleg a gondolkodom tehát vagyok testvére a kételkedem tehát vagyok.)
                    Ráadásul csupa csesztetés megy.

Hozzászólás

• Nem tudom más , hogy dolgozik, de én leprogramoztattam a stratégiám alapjait, így egy fél automata robottal dolgozok. Igen kényelmes dolog ez így, ajánlom másoknak is.
                      HunTraders.co.uk/invite/anonymousfx - Magyar Tréderek Közössége - Események, Oktatás, Élő Chat - Csatlakozz hozzánk Te is

Hozzászólás

• ANONYMOUSFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Nem tudom más , hogy dolgozik, de én leprogramoztattam a stratégiám alapjait, így egy fél automata robottal dolgozok. Igen kényelmes dolog ez így, ajánlom másoknak is.
                        Ez esetben végképp fölösleges kardozni, mindenki beállítja a robotjait, kiül a tengerhez és hallgatja a tenger moraját.

Hozzászólás

• tízóratíz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          nekem, kezdőként tök egyértelmű, hogy mit vár tőled, és az is egyértelmű, hogy nem fogod megtenni
                          más fejlődését azzal sem nem segíted, sem nem akadályozod, hogy ha mutatsz acc.history-t
                          "nekem, kezdőként tök egyértelmű, hogy mit vár tőled, és az is egyértelmű, hogy nem fogod megtenni"

equ írta kockás hsz-re, hogy jó látni olyan embereket, akiknek nem csak a szájuk jár. Erre írtam, hogy követhetné kockás példáját.
                          Erre visszakérdez, hogy: "Es mit javasolsz, hogyan csinaljam?"

"más fejlődését azzal sem nem segíted, sem nem akadályozod, hogy ha mutatsz acc.history-t"

Hát azért segítheti a kezdőket a nehéz időkben, ha látnak hiteles kereskedőket. Pozitívabbá teszi őket.

Hozzászólás

• attól, hogy írogatsz szép vastag betűkkel Eq, és szépen valaszolgatsz, pontokba szedve, ügyesen, aranyosan attól még nem változik semmi

arc nagy, mögötte semmi, ami valóság

álomvilágban élsz, majd felébredsz

Hozzászólás

• tízóratíz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              attól, hogy írogatsz szép vastag betűkkel Eq, és szépen valaszolgatsz, pontokba szedve, ügyesen, aranyosan attól még nem változik semmi

arc nagy, mögötte semmi, ami valóság

álomvilágban élsz, majd felébredsz
                              Az bizonyos, ha vki azt képzeli, h az általa ismert(!) "struktúrák rángatják" a világot a FED-től Putyinon át a kínai elnökig az előbb v utóbb fehér köpenyes embereket fog látni maga körül.

(Mindez nem mond ellent annak, h a technikai elemzés hasznos is lehet.)

Hozzászólás

• Asztalok beszerezve, utolsó simítások következnek. A regisztráció elindult. Keressetek minket emailen, illetve telefonon is akár. Szombati napokon piaci alapelvekről lesz szó, kriptózni fogunk, illetve tőzsdepszichó. Hétköznapokon forex, részvény, futures daytrade lesz. Lesz DOM, villa, és más egyéb finomságok is. Bárkit várunk szívesen, akit érdekel a tőzsde világa, és aki jó hangulatban szeretné eltölteni a napját traderek között. Kötetlen eszmecsere várható, nem komoly oktatás, de szeretnénk átadni a trader életérzést. Várunk szeretettel!

Hozzászólás

Working...
                                X