Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

MarginCall.hu

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• rpr
    válaszolt
    David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    bennfentes, Zo_Lee, Megalith, Anonymosufx, slacktag, independence: gyertek majd el, érdekel minden kritika, észrevétel, ötlet És székek
    Ha egyszer lesz már ilyen és ingyen is lesz légyszi legalább csináljátatok már néhány videjót is Aki nem tud megjelenni az is kapjon már egy kicsit a fellingből.

Én nem tudom min múlik a sikeres kereskedés. Az biztos, hogy találni egy olyan jelet amire nagy belépbe jófelé megy az árfolyam, és találni egy másik jelet(jeleket) amire kilépve összességében többet keresel mint buksz.
    Ehhez kell technikai is...ha pszicho lenne siman profitos lennék testeren...

Szólj hozzá::

• David Chateau
    válaszolt
    bennfentes, Zo_Lee, Megalith, Anonymosufx, slacktag, independence: gyertek majd el, érdekel minden kritika, észrevétel, ötlet És székek

• independence
    válaszolt
    slacktag eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Már rá van állítva a forex titkosügynökség. Egyesek félnek, hogy mit tudhat még.
    Ahogy gondoltam, egyszerű és átlátszó.

Azt azért gondold végig tisztelt Mágus, hogyha azt az időt és energiát, amit csak az új nicknamekbe és az ezzel kapcsolatos hozzászólásokba fektetsz, inkább magadba és a vállalkozásodba fektetnéd, akkor az mennyivel kifizetődőbb volna. És akkor az egyéb, saját magadnak is kárt okozó, értelmetlenül gúnyolódó, esetenként mocskolódó, mindenféle szakmai érveket nélkülöző bejegyzéseidről nem is beszélve. Minden ilyen gondolat és tevékenység az emberben lévő negatív érzelmeket erősíti, anélkül, hogy észrevenné. Az ezen érzelmek által meghatározott későbbi tevékenységek pedig egyre inkább „pozitív” visszajelzéseket küldenek az agynak (amit tett, az jó), így idővel ezek dogmákká alakulnak. Minél több és erősebb „káros” dogmával rendelkezik az ember, annál nehezebb lesz az útja és nagyobb erőfeszítésébe fog kerülni, hogy ezektől megszabaduljon - ha egyáltalán tud -, és helyükre építő jellegű dogmákat rögzítsen.

Acéljaidat nyilván te ismered, én nem. Biztos vagy benne, hogy ezek a lépések azok eléréséhez visznek közelebb, s nem pedig egyre távolabb azoktól?

• slacktag
    válaszolt
    independence eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lehet, hogy csak nekem tűnik úgy, de a bennfentes és a pénzÜGYES véletlenül nem ugyanaz a személy? Ezt már a bennfentes regisztrációja utáni első bejegyzéseikor is éreztem, de most szinte biztosnak tűnik. És nyilvánvalóan nem azért, mert kritizál valamit, vagy mert kételkedik. Csak egyszerűen, mert annyira átlátszó.
    Már rá van állítva a forex titkosügynökség. Egyesek félnek, hogy mit tudhat még.

• David Chateau
    válaszolt
    Kérés a tisztelt közönség felé:

Tud valaki 10-15 széket felajánlani ideiglenesen? Venni kár lenne pár hónapra, mert nem tudnánk mit kezdeni vele utána. Eddig is sokan segítettetek már, ezúton is szeretném megköszönni mindenkinek, aki tudásával, munkájával segítette a projekt megvalósulását. Ez csapatmunka, és rendkívül hálás vagyok már most is néhány embernek

Megköszönném a javaslatokat, ötleteket székre

• David Chateau
    válaszolt
    Egyébként minden, magát sikeresnek tartó kereskedőt várunk szeretettel! Pláne, ha be tudtok szállni a "demonstrálásba".

Honlap már majdnem kész. De csak a 100%-os megvalósulás esetén tesszük közzé.

• David Chateau
    válaszolt
    ANONYMOUSFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Bocs de ezek a mondatok szörnyen fájnak nekem.
    Hát, sajnos oktatni nem tudok, és többiek sem. Nyilván kell egy technikai rész.

Ha ebben jó vagy, és tudsz módszert az átadásra, gyere el hozzánk, várunk!

• ANONYMOUSFX
    válaszolt
    "pszichóra próbáljuk kihegyezni a hangsúlyt, hiszen technikai ismereteket szerintem már mindenki tudja."

Bocs de ezek a mondatok szörnyen fájnak nekem.

• David Chateau
    válaszolt
    Szerintem az, hogy valaki tud, vagy nem tud pénzt kivenni a rendszerből, az egy állapot. Van átjárás ide-oda, nem irreverzibilis folyamat. Ez csak tőlünk, és a lehetőségeinktől függ.

Elmélet lesz, legalábbis a pszichóra próbáljuk kihegyezni a hangsúlyt, hiszen technikai ismereteket szerintem már mindenki tudja. Nem fogunk tudni új indikátort, új szemléletet, újfajta elméleteket bemutatni. Egyszerűen csak alkalmazkodunk a különböző piacokra jellemző adottságokhoz. Ennyi. Csodát nem tudunk, és nem is akarunk bemutatni.

Szerintem a margincall-ban az előny két dologban lesz: egyrészt megerősítést kaphatunk arról, hogy ebből lehet pénzt csinálni, másrészt rá akarunk mutatni azokra a pszichobukfencekre, amelyeket nagyon könnyű elkövetni (pl. 3-4 vesztes trade egymás után, utána mi történik a fejekben). Mindezek élő példákon.

Én itthon ilyen tanfolyamról, oktatásról, bemutatóról nem tudok. És nem demó számlázás lesz.

• Megalith
    válaszolt
    bennfentes eredeti hozzászólása
    Elkellett volna menni tőzsdekocsmázni ingyen. Ott aztán láthattad volna hogy a 80% hozzád hasonlóan évek óta bukóban van csak fáj neki feladni mert sajnálja a beleölt időt és nem bírja beismerni hogy belőle már soha nem lesz tréder.
    A kereskedők 80%-a sikertelen. De pont azért megy ilyen helyekre, hogy tanuljon és ne legyen sikertelen egy idő után.

"nem bírja beismerni hogy belőle már soha nem lesz tréder."

Miért ne lehetne meg a lehetősége bárkinek, hogy sikeressé váljon? Sok időbe telik amíg valaki megérti a kereskedés lényegét, de mindenkinek megvan az esélye. És ez az esély megnő, ha az adott illető elmegy ilyen rendezvényekre. Minden ilyen rendezvényt meg kell becsülni, mert kevés van belőle. A Forex-el már elég jól áll a magyar trader közösség elméleti szinten. De a kereskedés nem csak Forexből áll. Nagyon sok egyéb termék és piac van. És ebbe azért nagyon le vagyunk maradva. Ha megnézzük pl. a traders nightos előadásokat, akkor ott is láthatjuk, hogy nagyon jó előadások vannak, de kicsit több gyakorlati előadásra is szükség lenne. Lehet, hogy ezen a margincall-os rendezvényen is inkább az elméleti rész kerül majd előtérbe, de én már annak is örülnék, ha olyan piacokat,termékeket vagy újfajta kereskedési módszereket ismerhetnénk meg, amikről idáig nem tudtunk. Ez már nagy segítség. Hiszen az első lépés az elméleti tudás megszerzése, amit később a gyakorlati tapasztalattal kell kiegészíteni.

• Zo Lee
    válaszolt
    "...a 80% hozzád hasonlóan évek óta bukóban van csak fáj neki feladni mert sajnálja a beleölt időt és nem bírja beismerni hogy belőle már soha nem lesz tréder...."
    Hát, ahogy Regős Bendegúz mondta volt a bakterházban: "Mindig egy ilyen jó barátról álmodoztam..."
    A te "támogatásoddal" anno legalább az ereik felvágásában előrébb juthattak a "szerencsés" tréderkocsmás mazsolák, csak így tovább miszter "bennfentes" bloody mentor!

• David Chateau
    válaszolt
    Bennfentes, egyetértek.

independence, szerintem nem ő az.

• independence
    válaszolt
    Lehet, hogy csak nekem tűnik úgy, de a bennfentes és a pénzÜGYES véletlenül nem ugyanaz a személy? Ezt már a bennfentes regisztrációja utáni első bejegyzéseikor is éreztem, de most szinte biztosnak tűnik. És nyilvánvalóan nem azért, mert kritizál valamit, vagy mert kételkedik. Csak egyszerűen, mert annyira átlátszó.

• Chucky
    válaszolt
    Zo Lee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Más nevében nem nyilatkoznék, de gyanítom, hogy nem csak nekem adna óriási inspirációt (az évek óta tartó álom hajszolása "az anyagilag független TRADER élet" után, egyre többször kivéreztetett bikaként a feladás határán támolyogva...), ha végre találkozhatnék egy élő TRADERrel, akinek sikerült, aki komoly pénzt tud konzisztensen "találni is!" kereskedéssel (és nem himi-humi oktatással, klubtagsági díjbeszedéssel, ...).
    Akinek el tudom hinni, hogy érdemes tovább küzdeni, mert talán én is már csak pár "csákány vágásra" vagyok a kincses barlangtól... Az eltelt 6-7 év alatt ebbe az álomba befektetett idő/pénz/energia mellett, az az akárhányszor 5k HUF egy ingyen/ajándékjegy lenne. Tisztelet már a felmerült ötletért is, remélem sikerül összehoznotok!
    Üdv.: egy valóságos magyar MarginCall mester
    Engem ez a projekt pontosan ezért inspirál, hogy talán át tudom adni a tudásom, szemléletem, azoknak a tradereknek, akikben bár megvan a hit, az akarat, a piac iránti alázat, de valami mégis hiányzik, hogy konzisztens profitot érjenek el. Pont ezért én is jelen leszek, és főleg chartelemzésben és pszicho alapelvekben szeretnék majd nektek segíteni, mert tradelni senkit nem lehet megtanítani. Remélem, hogy sokat fog neked ez adni, és tudunk abban segíteni, hogy ne hagyd az álmaidat veszni, mert csak egyszer élünk. 5 ezer forint szerintem sem sok, ha láthatsz kereskedni olyan tradereket, akik évek óta ezzel kelnek és fekszenek, és tudják mi fán terem a kereskedés. Biztosítani tudlak arról személyesen, hogy ezek az emberek évek óta konzisztensen pénzt csinálnak, és nem csak holmi svindlereket fogsz látni. Addig is sok pipet kívánok és kitartást!!!!

Üdv: Chucky

• Zo Lee
    válaszolt
    Más nevében nem nyilatkoznék, de gyanítom, hogy nem csak nekem adna óriási inspirációt (az évek óta tartó álom hajszolása "az anyagilag független TRADER élet" után, egyre többször kivéreztetett bikaként a feladás határán támolyogva...), ha végre találkozhatnék egy élő TRADERrel, akinek sikerült, aki komoly pénzt tud konzisztensen "találni is!" kereskedéssel (és nem himi-humi oktatással, klubtagsági díjbeszedéssel, ...).
    Akinek el tudom hinni, hogy érdemes tovább küzdeni, mert talán én is már csak pár "csákány vágásra" vagyok a kincses barlangtól... Az eltelt 6-7 év alatt ebbe az álomba befektetett idő/pénz/energia mellett, az az akárhányszor 5k HUF egy ingyen/ajándékjegy lenne. Tisztelet már a felmerült ötletért is, remélem sikerül összehoznotok!
    Üdv.: egy valóságos magyar MarginCall mester

Working...
X