Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Trader's Night

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• David Chateau
    válaszolt
    ANONYMOUSFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nálam, ha mutatsz három hónapot akkor félévnél, ha félévet mutatsz, akkor egy éves eredményes kereskedésnél, ha egy évet akkor kettő a mérce és így tovább.
    No, figy, ha van olyan kivonatod, ahol éves szinten 12ezer eurót hazautaltál. Nálam itt kezdődik az, hogy kiveszek pénzt a piacból. Elég egy ilyen év is. Vagy nálad hol kezdődik az eredmény? Megmutatnod sem kell, csak magadban válaszolni.

De előadni jöhetsz persze

Ha van kedved, csinálhatunk olyat, hogy ki tud előbb ezer euróból százezret csinálni

Szólj hozzá::

• shortosgyula
    válaszolt
    Habibabu menj már a picsába de komolyan...

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Nálam, ha mutatsz három hónapot akkor félévnél, ha félévet mutatsz, akkor egy éves eredményes kereskedésnél, ha egy évet akkor kettő a mérce és így tovább.
    Ez kicsit eros, kerjel anyit amenyit te magad is tudsz folyamataban prezentalni, ami 5 honap, plusz nem is a kerdesre valaszoltal.

• ANONYMOUSFX
    válaszolt

• David Chateau
    válaszolt
    Csak azt nem tudom, hogy felvonultattad a számodra hiteltelen embereket a trader-nigt-on, de engem nem hívtál meg, ez most akkor pozitív dolognak vegyem :-)
    Most meghívlak, komolyan, gyere, de ettől még nem leszel hiteles Van olyan előadó, aki önként mutatta, én nem kértem senkitől. Nem nekem kell kérni, belülről kell jönnie szerintem.

De ezen változtathatsz.

Szóval nálad hol kezdődnek az eredmények?

• ANONYMOUSFX
    válaszolt
    Csak azt nem tudom, hogy felvonultattad a számodra hiteltelen embereket a trader-nigt-on, de engem nem hívtál meg, ez most akkor pozitív dolognak vegyem :-)

• David Chateau
    válaszolt
    Igen, és hol kezdődik az eredmény?
    Nálad ott, hogy nem baszol át másokat

Komolyan szólva: átlag havi ezer euró megvan hazautalva éves viszonylatban.
    De ez is csak egy valami, ez teljesen szubjektív, ha már mondani kell valamit. Szerinted hol?

• ANONYMOUSFX
    válaszolt
    Igen, és hol kezdődik az eredmény?

• MyBusiness
    válaszolt
    David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem ezt írtam. Csak azt, hogy én nem láttam tőlük eredményeket. Igaz, nem is kértem jellemzően.
    No, ez ritka tiszta válasz. Baromi ritka.

• David Chateau
    válaszolt
    Timothy Wilson eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor ha jól értem minden oktató hazudik a saját teljesítményéről, aki nálatok előadott?
    Nem ezt írtam. Csak azt, hogy én nem láttam tőlük eredményeket. Igaz, nem is kértem jellemzően.

• MyBusiness
    válaszolt
    Akkor ha jól értem minden oktató hazudik a saját teljesítményéről, aki nálatok előadott?
    Miért oktat egy sikeres trader, eddigi válaszok a fórumon:
    a) "már sokat kerestem, segítek másoknak is"
    b) "jól jön néhány dolcsi az ezrek mellé"
    c) "már belefáradtam a tradebe"
    d) "szeretek előadni"
    Választható több opció is

• Timothy Wilson
    válaszolt
    David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia Tim!

Jó a kérdés. Én oktatók közül számomra hiteleset nem ismerek. Sikeres tradereket igen, de ők nem oktatnak.

Lehet, van hiteles, és jó oktató, nem tudok nyilatkozni sajnos.

• David Chateau
    válaszolt
    Kedves Dávid!

A Traders Night videóitokból szerintem elég jó képet lehet kapni az oktatókról, de nyilván minden nem derül ki.

Azt szeretném megkérdezni, hogy Te kit ajánlanál közülük, aki valóban profitos tréder?

(Akik már abbahagyták, vagy saját bevallásuk szerint sem profitosak, vagy nem is trédeltek, azokra nem vonatkozik a kérdés)
    Szia Tim!

Jó a kérdés. Én oktatók közül számomra hiteleset nem ismerek. Sikeres tradereket igen, de ők nem oktatnak.

Lehet, van hiteles, és jó oktató, nem tudok nyilatkozni sajnos.

• Timothy Wilson
    válaszolt
    Kedves Dávid!

A Traders Night videóitokból szerintem elég jó képet lehet kapni az oktatókról, de nyilván minden nem derül ki.

Azt szeretném megkérdezni, hogy Te kit ajánlanál közülük, aki valóban profitos tréder?

(Akik már abbahagyták, vagy saját bevallásuk szerint sem profitosak, vagy nem is trédeltek, azokra nem vonatkozik a kérdés)

• David Chateau
    válaszolt
    moncsicsi78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyszer szívesen beülnék a "nagyok" közé! Hátha lesz nekem is alkalmas időpont.
    De sajnos, én megrögzött grides vagyok, tehát inkább csak kívülállóként nézelődöm itt is, nem szeretném borzolni a kedélyeket....
    Ugyan, ha abból van pénzed, akkor abból, nem szégyen az

Gyere nyugodtan, várunk!

Working...
X