Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Trader's Night

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Traders Night eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hmm, jó ötlet! Szerintem csinálunk egy kis anyagot, prospektust! Köszi az ötletet!
    Ennek ellenére azért szívesen veszek bármilyen protekciót, amivel lehet könnyíteni:-)

Üdv!
    Millásreggeliben szokott szerepelni. Gede Balázst kérjétek meg, hátha tud segíteni. Ha Herpai Nándort szeretnétek meghívni, abban lehet, hogy tudok segíteni.

Hozzászólás

• Köszi szépen! Szólok Balázsnak. Herpai Úr márciusban jön hozzánk:-)

Dávid
      http://www.tradersnight.hu Előadások videói itt érhetőek el!

Hozzászólás

• emma here

Click image for larger version

Name:	image.jpg
Views:	1
Size:	113,3 KB
ID:	145072

Hozzászólás

• Köszi Janó, hatalmas kép

A mostani klubest, a 30. talán az eddigi legszínvonalasabb volt!

OTK ide, OTK oda, köszönjük, hogy eljöttetek 130-an!

Aki eljött, aligha maradt élmények nélkül, és azt kell mondjam, idővel szép lassan, de javul a Traders' Night-ok színvonala! Nem kevés munka árán sikerül elérni, hogy egyre hitelesebb emberek keressenek fel minket, de van remény, és az utóbbi időben több ilyen megkeresés is eljutott hozzám. Én nagyon remélem, folytatódik ez a jó trend, és a Traders' Night beépül a hazai tradertársadalom fejébe. Reméljük, a hazai tőzsdeoktatói piac is letisztul, és a hiteles emberek kerülnek előtérbe, akik legalább mutatnak egy nyomorult számlakivonatot, vagy használható tudást adnak át kókler hazánkban. Brókercégekről nem is beszélve.
          Szóval igyekszünk emelni a színvonalat, de ehhez ti is kelletek! 130 fős rendezvénnyel ma egyetlen oktatócég se büszkélkedhet, de még a brókercégek rendezvényeit figyelembevéve is dobogósok lennénk!

Köszi a mai estét a fellépőinknek és a közönségünknek is!

Dávid

Hozzászólás

• És ami nagyon fontos!

A jövőben törekszünk arra, amire a fórumozók többsége hivatkozott, kmisi, holper, pilotfish, Tomy és a többiek, hogy valóban hiteles emberek lépjenek fel. Higgyétek el, el kell nekünk is ide jutnunk, ugyanakkor a klubjelleget szeretnénk megőrizni. A jövőben több közös beszélgetős és vándormikrofonos program lesz, ahogy arra már korábban tettünk kísérletet!

Dave

Hozzászólás

• Sziasztok ! Nincs rövid beszamolo, vagy nem törtent semmi ?

Hozzászólás

• papa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Sziasztok ! Nincs rövid beszamolo, vagy nem törtent semmi ?
                Gondolom nem tőlem akarod hallani mert akkor többre nem engednek be ..

Hozzászólás

• Gondoltam feltöltenek egy rövid beszamolot a YouTube csatornajukra

Hozzászólás

• Mi volt a gond Janó? Ott voltál végig?
                    lesz videó, csak meg nem töltöttem fel.

Üdv!

David

Hozzászólás

• Akkor majd én

Én most voltam először és összességében nem bántam meg egyáltalán.

Szoboszlai Attila előadása kifejezetten tetszett, mert én is alapvetően S/R+fibo-ra trédelek. Szintén 3 idősíkot néz, hogy teljesen képbe kerüljön. Ő órás, 15p, 5p szintet.
                      Még a gyertyáink színe is azonos Szóval tudtam volna vele beszélgetni leginkább a kilépésekről. De elég sokan körülzsongták, úgyhogy hagytam a dolgot.
                      Egy kérdést azért feltettem, hogy mivel az előző napi maximumot és minimumot rajzolja fel az órás chartra, mint kiindulási alap, ez néha nem egyezik meg a különböző brókeridők miatt a különböző cégeknél, hiszen a nap nem mindenkinél ugyanakkor kezdődik. És ezt mennyire veszi figyelembe?
                      De a válasz sajnos az egyik nagy tudású tréder társunktól érkezett, hogy az órás gyertya mindenhol egyforma. Úgyhogy elengedtem a történetet

Szóval egy szimpatikus előadó volt, akiről azért lejön, hogy egy kiforrott tréder, nem csak szövegel. Sok olyan általánosságot is mondott, amit, aki tud, azt nem érdekli. A többiek pedig nem fogják tudni értelmezni mélységében. Dehát ez ilyen...

Aztán jött Várkúti úr. Szerintem a könyve az egyik legjobb, ha valaki nulláról indul. Nekem tetszett, amikor olvastam. Ehhez képest csalódás volt az előadása.
                      Én is fellángolok időnként egy új ötlet miatt, de nekem az jött le, mintha még mindig csak egy lelkes kezdő lenne, aki keresi az útját. 20 éves múlt ide vagy oda. Nem ismerem őt, így ez csak benyomás volt. Szóval kicsit csalódott voltam.

Meg tudtuk, hogy a brókercége, amit nem meglepő módon oroszok pénzelnek, kifejezetten miattunk jött létre. A csodabrókercég, ahol nincs slippage, nullához közeli a spread és gyors a teljesítés. Ha marad nekik valami, akkor jó, de nem zavarja őket az sem, ha mínusz előjelű a spread. Miért kell ez?? Lehet az egy jó cég, de ez üzlet és az már éppen elég, ha mindkét fél elégedett. Nem kell túlspirázni. Csak őszintén...

A harmadik előadást fiatal srácok tartották és meggyőző volt. Elég kockák voltak a srácok és ez kifejezetten pozitív jelző, ha valaki robotot akar eladni. Nem tűntek átverős brigádnak. Elmondták, hogy a legfontosabb indikátor az ár, úgyhogy azt veszik alapul. És azt is, hogy van beépített tőkevédelem. Szóval tetszett. Ahogy az is, hogy őszintén elmondták, hogy ez a rendszer most működik, de majd optimalizálni kell, amint változnak a piaci körülmények. Szóval őszintén, ahogy kell.
                      Arra nem sikerült rájönnünk, hogy miért adják akkor el ez a 6 éve fejlesztett rendszert, de arra jutottunk Janoval, hogy mivel fiatalok biztosan ebből szerzik majd meg a kezdőtőkét, amivel később többet tudnak keresni a rendszerükkel.

A mellettem ülő igen csinos lányt megkérdeztem, hogy hogyan tetszett neki a ma este, és azt felelte, hogy nagyon. De különösen az utolsó előadás. Mély áhítattal nézett a srácokra és gondolatban már egy tengerparti villában szürcsölte a mochitót.
                      Hát igen...mennyivel egyszerűbb megvenni a robotot, és "gyártani" a pénzt hátradőlve a székben, szemben a kemény, több ezer órás munkát ígérő Szoboszlai útjával. A tömegek zabálják az előbbit. Mindig meglepődöm rajta, hogy mennyire.
                      A gyors megoldások világát éljük, még ha sokszor olyan, amilyen, akkor is.
                      És ezzel nem a srácok robotját akarom lehúzni, mert simán lehet, hogy működni fog annak, aki megveszi...egy ideig.
                      Ha robotot vennék, akkor a srácokét venném meg. De persze nem fogok...

Szóval én megyek máskor is szerintem.

Hozzászólás

• ...már, ha beengednek ezek után

Hozzászólás

• Köszi. Biztosan jo egy ilyen club, mert nezegettem mar a feltölteseket, igaz nem minden elöado szimpatikus, de gondolom nem egy az izles es igy helyes.Es mikor alapitotta Varkuti a ceget es mi a neve az uj cegnek ? Gondolom van honlapja, hogy megnezzem. Valaki ad egy linket ? köszönöm

Hozzászólás

• Meg tudtuk, hogy a brókercége, amit nem meglepő módon oroszok pénzelnek, kifejezetten miattunk jött létre. A csodabrókercég, ahol nincs slippage, nullához közeli a spread és gyors a teljesítés.
                            És mellik ez a csodacég?

Hozzászólás

• Bill eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              És mellik ez a csodacég?
                              A Priorfx-ről volt szó, ha jól emlékszem. 45 devizapár, arany, olaj, néhány index…

http://www.priorfx.com/?l=hu
                              http://www.forexbrokerz.com/news/pri...-broker-cyprus

Hozzászólás

• Köszönöm a velemenyt!
                                Attila számomra hiteles trader, az eredményeivel tisztában vagyok, előadásában kicsit feszült volt.
                                Varkuti Gézáról nem tudom, hogyan tradel, én nem láttam számla kivonatát, de egyetértek Kamionossal. Nekem sem volt meggyőző, de attól meg jó volt az előadása ötletelés szempontból.
                                A fiúk teljesen hitelesek előttem, és igen, alap tőkét akarnak gyűjteni, valamint a kispénzű embereknek őszintén akarnak segíteni, hiszen egy ilyen robot sokkal többet ér.
                                Ékezeteket majd javítom, üdv!

És várom a kritikákat, következő alkalommal Komjáthy Attila és Herpai Nándor jön hozzánk.

Dávid

Hozzászólás

Working...
                                X