Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Trader's Night

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• [QUOTE=Traders Night;47145]Sziasztok!

Nagyon orulok, beindult az otleteles! Nyarra szeretnek egy ilyet szervezni, elobb aligha lesz idom, meg keresek szponzort is a rendezvenyre, mert egy ilyet tobb szaz erdeklodo elott lenne ertelme megcsinalni, arra viszont a becsuletkassza keves lesz.

Dave

Túlspilázod a dolgot. Nyilván nagyobbat durranna egy több száz fős profi rendezvény 8 kivetítővel, de ennyit mint 'közönség'-es befogadó fél nehéz feldolgozni. Elveszne a lényeg.Egyszerre 8 ember, de még kettő se beszéljen amikor figyelek. És ennek akkor lenne értelme, ha ott élőben megy egy gyors magyarázat, hogy az aktuális döntés miért lett meghozva.
    Kb 14 éve dolgozom ilyen és ehhez hasonló jellegű rendezvényeken is sajnos. (mert jobb lenne már trédelésből megélni)
    Leírom mi kell:
    3db vga elosztó + 3db control monitor, egyszerű 4portos switcher. (4.port az alap traders night reklámok miatt)
    minimum 2 mikrofon.
    Egy tökös műsorvezető, vagy dögös csaj aki kézben tudja tartani az eseményeket. Kicsit jobb kivetítőrendszerrel felszerelt konferanciaterem mint a Vendel.
    Ez a minimum csomag. Eddig a pontig megoldhatod fillérekből.

Ha jót is akarsz, akkor mindenképpen kiegészítendő a dolog egy HD kamerával és egy alapszintű operatőrrel bekötve a kivetítős rendszerbe, ha netalán rajzolgatni támad kedve valamelyiknek, akkor ne csak az első sorokban lehessen látni. Ez az IRON-os Birgeres show-n is probléma volt. Ebből kiindulva mondanám hogy nálatok bőven belefér. (spec az én látásom alapból homályos, de ha elé áll az előadó a rajzolmányának, akkor esélytelen)

Talán egy hardweres zoom se ártana egy aktív trader kezelővel aki néha rámenne a lényegre, ha az előadó tartósan leragadna a madártávlatnál.

Eddig sufnituning, dupla belépőből kihozható.

A gigashowt hagyjuk, most inkább trédelek.
    Apropó valaki kitehetné a Komjáthy féle supertrend indikátor pontos beállítását mert a hátsó plazmáról nem bírtam levenni. (vicces volt hogy be kellett ordibálnom érte)
    Egy sms-es kérdésfeltevős rendszer barátibb lenne.
    Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• Hmm, jogos a felvetes, de mar harom fore szukitettem le a kort maximum. Husz perces valtasokkal legfeljebb, a technikai felszereltseg igy igaz, eleg annyi, amit irtal, a term ugyeben kellene meg otlet akkor, ha nem a Vendel. A Vendelt meg le tudom eleg jo arra alkudni, de mashol aligha sajnos. Viszont ha jartas vagy ezekben, orulnek, ha besegitenel, ezekhez te jobban ertesz.

Mindenesetre jol ossze lehetne hozni, es lehetne szinvonalas esemenyt csinalni ebbol.

Udv!

David
      http://www.tradersnight.hu Előadások videói itt érhetőek el!

Hozzászólás

• kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Apropó valaki kitehetné a Komjáthy féle supertrend indikátor pontos beállítását mert a hátsó plazmáról nem bírtam levenni. (vicces volt hogy be kellett ordibálnom érte)
        5
        0.6
        true

Ezek szerint nem messze ülhettünk egymástól

Hozzászólás

• AngyalBandi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          5
          0.6
          true

Jaja nagyon úgy fest...
          www.forexvilag.blog.hu

Hozzászólás

• simifx eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Jaja nagyon úgy fest...
            Te is mintha a közelben ültél volna

Hozzászólás

• kismentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Akkor valaki beszéljen róla,miről volt szó Herpai Úr előadásán!
              igen, engem is nagyon érdekelt volna. Regisztráltam is, hogy megyek, de képtelen voltam elszabadulni sajnos :-/ az vigasztalt, hogy feltöltitek youtube-ra, de ezek szerint nem lesz

Hozzászólás

• Tozsdekocsma

Holnap este ne feledjetek, tozsdekocsma este hattol a VakEgerben

Leghatul, jobboldali beulok.

Sorosgyuri:Herpai Ur eloadasanak elso par perce felkerul a youtube-ra, a tobbi felvetelehez nem jarult hozza.

Udv!
                http://www.tradersnight.hu Előadások videói itt érhetőek el!

Hozzászólás

• kár, mert Herpait sokan kedvelik. a honlapjára sem kapok jelszót. pedig már igényeltem párszor..

Hozzászólás

• sindler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    kár, mert Herpait sokan kedvelik. a honlapjára sem kapok jelszót. pedig már igényeltem párszor..
                    Én is pont a jelszó miatt hagytam abba a honlapjának az olvasását. Az első 50-be voltam ,aki regisztrált a blogjára...aztán majd minden cikkéhez jelszót kér. Igényelni már vagy 10x igényeltem és válaszra sem méltattak...jah és a mókás,hogy az eddigi vps szolgáltatómat,pont az Ultrafx vps vásárolta fel/meg.

Hozzászólás

• Berci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Én is pont a jelszó miatt hagytam abba a honlapjának az olvasását. Az első 50-be voltam ,aki regisztrált a blogjára...aztán majd minden cikkéhez jelszót kér. Igényelni már vagy 10x igényeltem és válaszra sem méltattak...
                      Srácok, írjatok rám privátban és elküldöm az én jelszavam szívesen akinek kell.

...csak nem jár fejvesztés érte

Hozzászólás

• AngyalBandi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        5
                        0.6
                        true

Köszönöm!

Most már csak meg kellene találnom melyik supertrend az, mert kismillio 1 van belőle fennt, de eddig egyikbe sem stimmel a paraméterszám.
                        Még az fxtanodás oldalról tölthetőbe sem: http://www.fxtanoda.hu/?q=node/82
                        Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• Éppen ma néztem meg Komjáthy Attila előadását.

1., így is lehet oktatni és semmivel sem ad kevesebbet, mint a 100.000-es tanfolyamok

2., javasolnám néha az előadás alatt az előadó laptopjának képernyőképeinek rögzítését (állóképként illetve videóként), majd azt azoknál a részeknél bevágni, amikor charton személtetve magyaráz el fogalmakat, stratégiai lépéseket

Hozzászólás

• Hm, ezt lehet megnézem. Ha nem tévedek, akkor egyik tőzsde versenyt ő nyerte Ismerős volt

Hozzászólás

• Aki teheti,lépjen be a klubba.Havi 5.000-ért napi mentorálás,kitűnő közösség,közös kereskedési meglátások.Én 2 évig voltam klubtag,sokkal letisztultabb lett a hozzáállás,minden szempontból.

Hozzászólás

Working...
                              X