Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Trader's Night

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mintha ezt a témát a moneymentor weboldalon láttam volna mostanában.

Holnap egyébként épp erről akarok feltenni egy újabb cikket. Bár állítólag senki sem olvassa…
    Én nem néztem.
    Most csak a TNight-ra reagáltam.

"Napról napra, minden szempontból és mindenhogyan, egyre jobban vagyok!" - akarom mondani: gazdagabb!

Hozzászólás

• Domján Lacit régóta figyeljük, örülök, nem csak nekünk jutott eszünkbe forexes körökben Már beszéltem az öreggel, hajlandó eljönni
      Tanfolyamára még előtte el akarok menni.
      http://www.tradersnight.hu Előadások videói itt érhetőek el!

Hozzászólás

• Yea, climb all that mountain

Traders Night eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Kérdés! Már régen beszéltünk róla, ti kikre lennétek kíváncsiak? Akik most nálunk fókuszban vannak: Balázs Szilárd (professionaltrader.hu), Schumann Viktor (devizatozsde.blog.hu), Jaksity György(con.hu), Domján László(agykontroll.hu), Balogh László(elemzeskozpont.hu). Még be van írva nekem Wollein Attila(forexrobotinfo.hu), Bubor Zoltán(ussbfx.com), Braskó Csaba(szemleletfejlesztes.hu), Komáromi Balázs(gazdasagtv.hu), Bence Balázs(portfolio.hu), és persze Pintér Péter(profit.hu).
        Kodex-esek (Hevesy-testvérek) is jöttek ötletként.
        Legszívesebben kéthetente szervezném a klubot Szóval ötletek? Hátha van valaki eszetekben, akit mielőbb érdemes lenne.

Üdv!
        én a következőket szeretném látni, szerintem ők a profik:
        ORKATI,
        PDA
        FOREX GUMP
        SZEKI
        MONCSICSI78
        BALOGH LASZLO
        STLUI
        N3D
        KOCKASSEGGU (!)
        GINEW
        BERCI
        HABIBABU
        NORTON3
        KAMIONOS
        GP57
        PHO3NIX!
        DEMO
        EFRAIM
        BILL
        DVIT
        SIMIFX
        WILLOW
        SCHÁFERMÁJER
        SHORTOSGYULA
        CHUCKY
        PILOTFISH
        TMFOREX
        CSIGOD
        NAGYD
        ZOOLI..(ő már volt, ezért csak egy update kellene)
        HOOK

és mindenkit aki nap mint nap a piaccal kel, a piaccal fekszik, a saját hibáiból tanul és az egyetlen akinek felelősséggel tartozik az saját maga. Fejleszti trédelési képességeit lehetőségein belül, figyel, elemez, vesz, elad. kiborul. nehéz napok után utálja saját magát, de feláll a vesztéseiből, összeszedi magát és ujra felépíti magát. Ez az út tele van csapdákkal és szakadékokkal, hegyek tucatjait másszuk meg és csak hitünk tart meg a helyes úton. A hibáink a sajátunk, de a győzelmünk nem a mienk. Akik keresnek messzire kell menniük, hogy találjanak

Hozzászólás

• Ezek közül ki lenne hajlandó eljönni? Én örülnék, ha fórumos arcok is bemutatkoznának nálunk. Nyitva az ajtó

Itt a fórumon nehéz valamiről jó véleményt kialakítani, de én nagyon örülnék, ha az általad felsorolt emberek is szép lassan bemutatkoznának.

Eljönnétek?

Üdv!

Hozzászólás

• Jano eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            ámokfutsz?

Hozzászólás

Ha minden jól alakul, ott leszek az említett trading dayen, és lesz egy kis DAX update. De még nem akarom elkiabálni.

Hozzászólás

ORKATI,
                PDA
                FOREX GUMP
                SZEKI
                MONCSICSI78
                BALOGH LASZLO
                STLUI
                N3D
                KOCKASSEGGU (!)
                GINEW
                BERCI
                HABIBABU
                NORTON3
                KAMIONOS
                GP57
                PHO3NIX!
                DEMO
                EFRAIM
                BILL
                DVIT
                SIMIFX
                WILLOW
                SCHÁFERMÁJER
                SHORTOSGYULA
                CHUCKY
                PILOTFISH
                TMFOREX
                CSIGOD
                NAGYD
                HOOK

és mindenkit aki nap mint nap a piaccal kel, a piaccal fekszik, a saját hibáiból tanul és az egyetlen akinek felelősséggel tartozik az saját maga. Fejleszti trédelési képességeit lehetőségein belül, figyel, elemez, vesz, elad. kiborul. nehéz napok után utálja saját magát, de feláll a vesztéseiből, összeszedi magát és ujra felépíti magát. Ez az út tele van csapdákkal és szakadékokkal, hegyek tucatjait másszuk meg és csak hitünk tart meg a helyes úton. A hibáink a sajátunk, de a győzelmünk nem a mienk. Akik keresnek messzire kell menniük, hogy találjanak

Meg kell hagyni, ez egy nagyon szép ("untroll") bejegyzés lett!

Hozzászólás

• Traders Night eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Ezek közül ki lenne hajlandó eljönni? Én örülnék, ha fórumos arcok is bemutatkoznának nálunk. Nyitva az ajtó

Itt a fórumon nehéz valamiről jó véleményt kialakítani, de én nagyon örülnék, ha az általad felsorolt emberek is szép lassan bemutatkoznának.

Eljönnétek?

Üdv!
                  ahogy felvetésedre írtam neked...elmegyek hozzátok (csak még nagy a pörgés) kötetetlenül bemutatok a mi dolgainkból (de kizárólag! marketing és üzlet mentes alapon nem árulok semmit és nem vállalok oktatást)

JANO te is kerülj a listára.
                  http://www.myfxbook.com/members/hoodini

Hozzászólás

Domján Lacit régóta figyeljük, örülök, nem csak nekünk jutott eszünkbe forexes körökben Már beszéltem az öreggel, hajlandó eljönni
                    Tanfolyamára még előtte el akarok menni.
                    Így vagy úgy, de én nagyon tisztelem Domjánt. Kíváncsian várom a youtube-s videóját ebben a témában.

Addig is felraktam bevezetőként az ígért cikket.
                    https://traderswithedge.com/?r=110 --- https://penzugyes.wixsite.com/premium

Hozzászólás

Jó lett. Írhatnál gyakrabban és többet

Hozzászólás

Így vagy úgy, de én nagyon tisztelem Domjánt. Kíváncsian várom a youtube-s videóját ebben a témában.

Én is érdeklődtem agykontroll iránt, el is végeztem a tanfolyamot anno. Illetve félig. De a könyveket ismerem, sőt... és Domján is szimpi.
                        Csak túl van misztifikálva, ez az, ami zavaró, meg hogy sokan ebben is csak az üzletet látják (de ez már nem idetartozik).
                        Cikkedet elolvasom. Minden érdekel ezzel kapcsolatban.

Hozzászólás

• efraim eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

JANO te is kerülj a listára.
                          Like!

Hozzászólás

• orkati:
                            Hetente jelennek meg új cikkek a weboldalamon. Néhány százan követik is (ha senkit sem érdekelne, nem csinálnám).

moncsicsi:
                            Találkoztam már ennél misztifikusabb, lenyúlósabb dolgokkal is.
                            Domján 1989-ben saját pénzén, ill. hitelből kezdte Trabantjából árulni az általa lefordított könyvet. S bár ő a magyar kizárólagos képviselő, azóta sem százezrekért oktat.
                            Respect.
                            https://traderswithedge.com/?r=110 --- https://penzugyes.wixsite.com/premium

Hozzászólás

• efraim: igen, lattam, hogy irtal, amikor van erkezesed, szolj kerlek, es megbeszeljuk az idopontot Nem oktatni hivlak, es elegge keves feltetelunk van, szerintem nem lesz gond
                              Domjan nalunk nem tudom, mennyire fog belemenni a dolgokba, de azt en is eszrevettem, tul van misztifikalva. Domjan viszont eleg korrekt aron adja a tanfolyamat szerintem, illetve amikor beszeltem vele, nem tunt lehuzosnak. Na de majd oktoberben kiderul
                              Moneymentor: teged is szivesen latunk, meg csak beleolvastam a honlapodba, tetszik, de velemenyt kesobb alkotok

Udv!

Hozzászólás

Domjan nalunk nem tudom, mennyire fog belemenni a dolgokba, de azt en is eszrevettem, tul van misztifikalva. Domjan viszont eleg korrekt aron adja a tanfolyamat szerintem, illetve amikor beszeltem vele, nem tunt lehuzosnak. Na de majd oktoberben kiderul
                                Domján érdemei elvitathatatlanok e téren, nem rá gondoltam az üzletelés kapcsán. Ráadásul én ingyen tanultam nála.

Hozzászólás

Working...
                                X