Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Trader's Night

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• David Chateau
    kommentálta válaszát
    Sose moderáltam semmit, nem éri el az ingerküszöböm.

Amúgy élőben egyszer elbeszélgetnék veled, mert szerintem ez csak ilyen online álarc nálad is, és még sokaknál. Mondjuk én sem szeretem annyira a személytelen csevegéseket. Ezért se moderáltatnék semmit.

Az ár pedig szuvjektív. Van, akinek megéri a tízmilliót is egy ilyen tanfolyam. Erős szűrő legalábbis. De lehet, nála az se szempont, ha nincs kereslet rá. Nálam is lehet tanulni, szerintem kb bárkinél. Csak van, aki reklámozza, és van, akinek nem ez a fő dolog az életében, hanem hobbi. Másnál a kereskedés hobbi, és az oktatás a fősodor.

• moneymentor
    kommentálta válaszát
    Nem tartok tanfolyamokat. Kereskedem. De ha lenne konkrét megkeresés, korrekt óradíjjal számolnék.
    Napi 8 órában adok pénzügyi-befektetési tanácsokat, azért munkabért kapok.
    A nemreklámozhatommelyikfacebookcsoport meg ingyenes.

De összehasonlításképpen egy államilag elismert,120 órás tanfolyam ára:
    https://www.bib-edu.hu/kurzusok/brok...zsgafelkeszito

60000 euró… bullshit.

• rpr
    kommentálta válaszát
    moneymentor nalad mennyibe kerül egy tanfolyam?

• moneymentor
    kommentálta válaszát
    Biztosan sírni tudnék emiatt, ha érdekelne a véleményed.
    Bár élőben gondolom nem ilyen antimidász lehetsz…
    (és most jön az, hogy élve moderátori jogoddal, kigyomlálod a kritikát. Elvégre ez a te kis világod.)

• David Chateau
    kommentálta válaszát
    TN? Arra esélyed sincs, talán következő életedben. Bár élőben szerintem nem ilyen vagy

• moneymentor
    kommentálta válaszát
    60 ezer, 6 millió… mert az idő drága. (H)aha.
    Igazi álkeresztény biznisz-duma.
    Én meg néha hobbibuddhista(R) vagyok, versenyezgetek, sőt ingyen is megosztok banki-traderi okosságokat. Tudom, így sose leszek sztár(olt) a TNon.

• rpr
    kommentálta válaszát
    nah megnéztem..látom van itt minden. AI, mentorálás..., látom ő nyert vmi trading versenyt is.

• rpr
    kommentálta válaszát
    Megalith mit ad 60 ezer euroért?

• David Chateau
    kommentálta válaszát
    Nincs jelentősége Te amúgyse szorulsz az oktatására. De más sem.

Viszont megértem. Amikor már van pénzed, akkor az időd a legdrágább (ha van egészséged). Innen nézve kérhetne 6 milliót is.

• Megalith
    kommentálta válaszát
    Akkor ideje lenne Jézus Krisztus szeretetével és az Úr kegyelmével lecsökkenteni a 60 ezer euróba kerülő tőzsdei oktatási csomagjának árát kb. 600 euróra. Ez egy jó kezdeti lépés lenne. Az az érzésem, hogy a profit sok esetben felülírja Jézus Krisztus tanításait. Kár érte..

• David Chateau
    kommentálta válaszát
    Mindig ilyen volt. Vagyis én 10 éve ismerem, azóta biztosan.

• Megalith
    válaszolt
    Off: Balázs Szilád(https://www.youtube.com/watch?v=ymbyqo-oo6U) mióta lett enyire vallásos? https://www.facebook.com/balazs.szilard1

Szólj hozzá::

• kovac
    válaszolt
    Traders Night eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ma 10 éves a Traders' Night

Sziasztok Fórumtagok!

.....

Viszlát újra, a kávézóban, a konferenciateremben, és köttessen sok-sok új barátság, ismeretség, bajtársiasság!

Köszönettel NEKTEK:

2021.06.29. P@lotás Dávid
    Nagyon szépen fogalmazott. Váratlanul érzelmes beszéd egy olyan embertől, aki Forexet játszik ... )

Szólj hozzá::

• kockas
    kommentálta válaszát
    megpippeltem illetve pingeltem eme híres számot.
    Titkosabb mint az anon!

Pipping 20.11.6.29 with 32 bytes of data:
    Request timed out.
    Request timed out.
    Request timed out.
    Request timed out.

Pipping statistics for 20.11.6.29:
    Packets: Traded = 4, Winner = 0, Lost = 4 (100% loss),

//Vigyázzatok rá, ez a szászszázaléloss atomdulva stratégiai belépő kóldja. Mál csak meg kell foldítani.

• Jano
    kommentálta válaszát
    20.11.06.29 legyen a hires TNDP nap aminek jelentését csak a szűk kör ismeri kik pipet és ticket dobnak ezen a napon a legmélyebb tisztelettel jelzett pontra melynek jellemzésére a szavakat még készítik az Alkotó segítői.

PD testvérünk pedig kiváló munkát végzett szerény hozzájárulásával a nagy műhöz: az elültetett tudás és elszántság még 10 év múltán is érezhető bár kézzel nem fogható, de köztünk van észrevétlenül. Átölel bennünket és védelmezi sokszor magányos, nehéz és csapdákkal teli utunkat.

A köszönet érte hát tán a legkevesebb ami jár.
Working...
X