Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Trader's Night

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Huntraders
    válaszolt
    Sziasztok,

felkerült Dávid előadása, itt megtudjátok nézni!

Üdv,
    Huntraders

Szólj hozzá::

• Traders Night
    válaszolt
    Sziasztok! A holnapi klubest ELMARAD!
    Az előadó személyes kérése volt. Megbeszéltem vele, és a felmerülő információk alapján egyetértettünk vele. Áprilisi alkalom egyelőre marad, Nándival később találkozhattok.
    Megértéseteket kérjük!

• MyBusiness
    kommentálta válaszát
    Tehát bowforexnek még nincs is mit tisztára mosnia. Most akartam érdeklődni, h hány millió USD-ről van szó.
    Sztem kockas, kb 5-10%-ért megmosnánk néki azt a pénzecskét szívesen

Ebbe a piacba beszállni nem is szabad, sztem. Túlzás volt belőle kb 2hét is kis nyereséggel/mázlival és baromi fáradsággal. Pedig alap ilyenkor a kispad. De vasárnap este már olyan breakingek jönnek, h csak belenézek.
    Utoljára szerkesztve a következő által: MyBusiness; 2020-03-09, 10:53.

• kockas
    kommentálta válaszát
    számomra már semmi igazán érdekes nincs.
    este két olyat is láttam, amire megéri robotot írni, lestatisztikázni.
    azért megérte fennt maradni, mert nagyon ritkán vannak már ilyen feelingjeim.

-----------------------------
    bowforex ezt az egész Kata / nem Kata dolgot baromira ráér megrágni ha teljesítetted a követelményeket,
    és ha egy kis eszed van, mielőtt kiváltanál bármilyen vállalkozást talán jobb lenne megbeszélni velük hogy az egész teljesítési időszakot majd a kifizetésed előtt csak akkortól datálják amikortól kéred....
    //fognak tudni ülni a pénzeden 1-2hétig is simán...

• MyBusiness
    kommentálta válaszát
    Igen, ezek most a legérdekesebb események.

• kockas
    kommentálta válaszát
    no akkor megvan:
    jóslás = prediction
    "A tevékenység a Szolgáltatások Jegyzéke (szj) szerinti 93.05 alá ("máshová nem sorolt egyéb szolgáltatás") tartozik, amelyen belül a hivatalos jegyzék külön is nevesíti az "asztrológiai, spiritiszta szolgáltatást"

• Guest's Avatar
    Guest commented on 's reply
    lehet igazad van, és senkit nem érdekel! Kérnek számlát, ajánlanak online számlakészítő programot hozzá:
    https://www.invoicesimple.com/invoic...ntent=main_nav
    Ez, ahogy látom, magánszemélyként kitölthető. Viszont nem tudom, mennyire NAV álló
    Utoljára szerkesztve a következő által: bowforex; 2020-03-09, 07:29.

• kockas
    kommentálta válaszát
    szerinted kell nekik számla?
    szerintem szimplán kiküldik a pénzt egy bankszámlaszámra és kész.
    aztán bevallod ahogy akarod.
    de majd Dávid elmondja. //feltéve hogy ha utalt már ki

ha mindenképpen rá akarsz írni valamit, mert kell, akkor jóslás vagy sikerdíj
    //az előbbire ki lehet váltani vállalkozóit....

• Guest's Avatar
    Guest commented on 's reply
    szerintem is így lehet valahogy megoldani, de mit írsz a számlára? mégsem írhatom az FTMO-nak küldött számlára, hogy bútorkészítés... Fel kell hozzá venni egy passzolós tevékenységi kört? Melyiket?

• kockas
    kommentálta válaszát
    szerintem szimpla munkajövedelem,
    ami nem rendszeres.
    kva sok adó vonzata van ha nem KATAzol,
    de azzal meg ott kell vigyázni hogy több cégnél kell ilyet egyszerre futtatnod vagy
    fagyit is kell mellette árulnod legalább papíron.
    csak 1 helyről nem jöhet a pénz

• Megalith
    kommentálta válaszát
    "A tőkefinanszírozott rendszerek címmel tart előadást." Érdekelne, hogy az ezekkel keresett pénz milyen adó kategóriába számít. FTMO-nál(Challenge és Verification után is) végig demó számlán kereskedünk. Csak össze van kötve nekik éles számlával. Gondolom ez így nem ellenőrzött tőkepiaci ügylet. Hanem valami teljesen más.

• Traders Night
    válaszolt
    Újra klubest:

http://tradersnight.hu/esemeny/trade...palotas-david/

• Traders Night
    válaszolt
    Sziasztok!

Januárban újrakezdünk!

Első 3 előadónk már megvan, még egyezkednem kell pár dolgot, de lesz előadás. Első alkalommal máris pótlom a hiányosságomat, a tőkefinanszírozott rendszerekről fogok beszélni.

Elnézést kérek, sajnos az utóbbi másfél évben egészségügyi gondjaim voltak, de már jobb a helyzet

Jó tradát addig is mindenkinek!

Dávid

• Traders Night
    válaszolt
    Sziasztok Tradertársak!

Először is boldog, sikeres, és mérhetetlenül sok nyerő pipet kívánok idénre!

Első hír, hogy januárban ismét lesz MarginCall irodába látogatási lehetőség, kiegészítve cash flow-val. A nap során élő kereskedés is lesz természetesen, valamint beugró traderek is jöhetnek előadni, ahogy eddig is. Jelentkezés, részletek: https://www.margincall.hu/jelentkezes

Második hír, hogy idén újra lesznek klubestek, igaz, mérsékelten, de már van egy tízes listám, akiket mindenképpen szeretnék elhívni.

Harmadik hír: fogok tartani egy piacismereti fejtágító napot 1-2 hónapon belül, mivel úgy vettem észre, a piacok működésével sokan nincsenek tisztában. Ez nem kereskedéstechnikára vonatkozik, hanem konkrét piacok működésére, mikben hasonlít és tér el egy forex cfd, határidős, vagy kriptópiac. Mi hogy működik, mikre kell figyelni, mik a piac sajátosságai, brókercégekről is lesz szó, hiszen megfelelő piacismeret nélkül nehéz saját stratégiát alkotni, és főleg optimalizálni a költségeket, nyereséget. Sajnos ebben a témában magyar nyelven szinte nulla információ van, én viszont kellőképpen körbejártam (szakdolimat is erről írtam, valamint most készülök az egyik amerikai hasonló témájú határidős vizsgára). Olyanok mint ordertípusok (bracketek, OCO), GTC, DOM-működése, order flow-elemek, spreadek (határidő vs cfd), ECN (határidőn vs cfd), since gap, platformok, brókercégek, hiteles adatforrások, volatilitás vs likviditás... témák várhatóak. Részletes tematika már kidolgozás alatt van. Éppen passzol a téma a most éjjeli kisebb flash crash-re. Lényegében minden eszközosztályt érintünk, de főleg a határidős termékeket, cfd-t, kriptót, és kicsit a natív opciókat, részvényeket, állampapírokat is.

Negyedik hír: már az emléktáblák is készülnek, hamarosan ezzel kapcsolatban is lesznek fejlemények.

Minden jót Nektek, jó kereskedést!

Dávid

• David Chateau
    válaszolt
    Nem átverések!

Vagyis... Szóval nem ilyen egyszerű ez.

Akiket felsoroltál, vannak köztük jók, és vannak itt fel nem sorolt cégek, lehetőségek is.

Előadásom meg lesz tartva mindenképpen, türelmet kérek!

Akik ellátogatnak a margincallba, azoknak amúgy szívesen mesélek, bemutatok néhány lehetőséget, sőt, többen is leszünk bent, akik valamelyiket már próbáltuk, használjuk.

Working...
X