Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Bemutatkozás

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

Skype Group

Olyan embereket keresek aki csatlakoznának egy "baráti" magyar nyelvű skype kereskedői klubhoz, főként elemzések, stratégiák, tapasztalatok és ötletek megosztása céljából. Elsődlegesen full time kereskedőket keresek, független a teljesítménytől és számlamérettől, de minden e mellett, mivel ismerem a piacot szívesen veszem olyan emberek jelentkezését is akik nem teljes munkaidőben de aktívan kereskednek, és napi rendszerességgel foglalkoznak a piaci és gazdasági dolgokkal!
    Aki úgy érzi szívesen részt venne ebben, annak várom privát üzenetét.

Hozzászólás

imre001 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Segíteni annak kell aki megérdemli. Aki be tud fizetni forex számlára, annak sok segítségre nincs szüksége. Én már soknak segítettem privátban, tanáccsal, és általában egy "köszi" volt a hála. Vagy még annyi se. Úgy vélem kölcsönös segítség, tapasztalatcsere elfogadható, egyirányú nem. Pláne mondom, olyannak, aki forex számlát tud nyitni.
      Olyan agresszív, szélhámos kampányok folynak az fx piacán, hogy majdnem bárki számlát nyithat.

Hozzászólás

Szerintem senki sem kotelezheto segitsegnyujtasra. En peldaul szivesen segitek egy tozsdei technikai dologban, de valoszinuleg nem szivesen epitek hazat telen

De! Aki segit, az ne ugy segitsen, hogy atbassza a masikat. Se ingyen, se penzert, se csak Onos erdekbol.

Regen engem is atvertek, ezen meg tul kell tenni magunkat es kesz.

Az a baj, az ember pszicheje olyan, hogy szereti a csilivili dolgokat, az almodozast, ezert mukodnek a reklamok.

Az oszinteseg nem celravezeto sajnos. Az emberek a nehez dolgoktol odzkodnak.

Hozzászólás

David, egyike vagy a kevésnek akik szerintem elég jól átlátják ezt a business-t. A pozitív de realisztikus hozzáállásod mindenképpen követendő példa. Cheers

Hozzászólás

Köszönöm, igazán, de nekem is még van hova fejlődnöm, és fogok is

A világ legjobb dolga, ha egy jó tanártól tanulhatunk szerintem. Én legalábbis nagyon megjegyzem az eddigi jó tanáraim nevét, akármit is tanítsanak. Felnézek rájuk.

A gond ott van, ebben a szakmában nem találkoztam jó tanárokkal. Konkrétan kereskedési oldalról eddig Almási Árpitól, és Herpai Nánditól kaptam olyan instrukciókat, amelyekkel tudtam is mit kezdeni. Igaz, ők letettek már valamit az asztalra (eredményekre gondolok). Még itt a fórumon, és a klubban van pár ember, akikre érdemes hallgatni, akiknek érdemes olvasgatni a bejegyzéseit számomra, és ennyi!

Jó lenne olyan (trédben sikeres!) embereket olvasni, hallgatni, akik jó tanárok is egyben.

Egyelőre itthon ilyet nem találtam. ja, és az, hogy valaki jól beszél, és sok pénze van másból, az itt nem releváns számomra. Ilyenből is van sok...

Hozzászólás

Ha valaki nem segit másoknak, mikor módjában áll, az meg sem érdemli, hogy őrajta is bárki, bármikor segitsen. De ha netalán úgy gondolná az illető, hogy ez nem igy van, akkor majd a sors, vagy karma, vagy hivhatjuk bárminek, majd gondoskodni fog róla, hogy megtalálja a helyes irányt. Csak az a kérdés, hogy mikor. De affelől ne legyen kétsége senkinek, hogy ez igy működik. Ezzel a kis szösszenettel senkit nem akarok meggyőzni semmiről, csak a saját tapasztalatom irtam le. Mármint ha egyáltalán érdemes volt itt bármit is leirni.
              willow

Hozzászólás

Jovore folytatjuk az elo kereskedesi napokat. Iden decemberben mar nem maradt idom a dologra. Kellemes unnepeket!

Ui: igyekszem a bloggal is

Hozzászólás

Working...
                X