Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Ki kicsoda a fórumon? A miheztartás végett...

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

Jobb lett volna talán egyszerűbb kérdéseket feltenni.

Pontosítok a szavazásomon, hogy egyértelmű legyen:
    "Van saját, önálló kereskedési módszerem, stratégiá(i)m."
    Van több millió önálló stratégiám, de egyik sem elég jó. Ezért ezt nem pipáltam be.
    "Nem vagyok eredményes, de az szeretnék lenni."
    Nem vagyok eredményes, de már feladtam. Jelenleg máshol keresek eredményeket, ezért nem pipáltam be.
    "Időnként veszek ki némi nyereséget."
    Különböző abusekből leakasztottam némi nyereséget, amiket aztán kivettem, ezért ezt bepipáltam.

Érdekelne viszont a többi látszólag ellentmondásos válasz:
    apapirrasokatir, Brian, m1972,
    Ők saját bevallásuk szerint nem sikeresek, mégis van stratégiájuk. Az is "ér", ha valakinek van stratégiája, de az nem jó semmire? Pl "nyiss 1 LOT EURUSD longot minden reggel nyolckor, és zárd a pozíciót 5 perccel később". Ez egy tutira szar stratégia, de aki olvassa ezt a kommentet, az már ilyen alapon bepipálhatja, hogy van stratégiája....

falcon, kockasseggu, moneymentor, nemecsek, Reménykedő, willow
    Ti is rendelkeztek stratégiával. Ti eredményesek vagytok, vagy pedig nem akartok eredményesek lenni? Ha eredményesek vagytok, miért nem vesztek ki időnként némi nyereséget?

Hozzászólás

smk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Ti is rendelkeztek stratégiával. Ti eredményesek vagytok, vagy pedig nem akartok eredményesek lenni? Ha eredményesek vagytok, miért nem vesztek ki időnként némi nyereséget?
      rátapintottál a lényegre.
      már elég sok tuti jó stratégiám van, és mégse...
      Fél évvel ezelőtt hozzákezdtem az ehhez szükséges nyugodt körülmények megteremtéséhez.
      Nagy ára volt. Megszünt a biztos munkaviszonyom.
      A körülmények egyre xarabbak (pl nemsokára megint új albérletbe kell költöznöm, mert amennyire idióta vagyok még a kauciót is bepörgettem egy "birkabusinessbe") ..... szóval még mindig nem kezdtem hozzá a nagy éles számlás művelethez. Ez így ebben a jelenlegi mókuskerékben öngyilkosság is lenne. Ezt megtanultam a hoszú évek alatt.
      Viszont hogy jót is írjak: eszméletlenül dől a pénz egyre jobban. (de ez a feeling hullámzik napról-napra, hétről-hétre)
      Néha úgy jönnek a lapok, hogy érzem végre nyugdíjba mehetek és kedvemre programozhatok/nyomkodhatom a hullámokat valami olcsó tengerparton.
      Máskor meg full bukónak néz ki az összes ALLIN pozicióm mert elkezdtem a versenystratégiát nyomni a rendes piacon...
      Ez a piac megvár. Néha vannak 100x fontosabbak. Szóval jelenleg hobby kategória.
      Ez volt a mai setupom:
      Ügyvéd, végrehajtó, ingatlaniroda, papirok a város másik végébe, majd az egyikbe....

Ha valaki le akar jönni a forexről, tudom a receptet, bár ha minden jól megy, jövő héten végre lesz időm, és megint nekikezdek
      Nah ezek után mit nem pipáltam be ami igaz? Sose illettem semmilyen kategóriába. Ez van.
      Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        ... Nah ezek után mit nem pipáltam be ami igaz?
        Köszi az infókat. Egyébként senkinek az állítását nem vontam kétségbe, csupán nem igazán tudtam hogy hogyan oldjam fel a látszólagos ellentmondásokat. Az én válaszaimban is voltak ilyenek, ezért részleteztem.

Hozzászólás

...........
          Egyébként senkinek az állítását nem vontam kétségbe, csupán nem igazán tudtam hogy hogyan oldjam fel a látszólagos ellentmondásokat. Az én válaszaimban is voltak ilyenek, ezért részleteztem.
          én nem állítottam ilyet.....mióta ügyvédekhez járok, sokat tanultam
          de nem is kötözködni akartam, vagy mégis
          Vannak itt mindenféle élethelyzetek.
          Talán kellett volna egy "most hobbyból" forexezek kategória.
          Biztos a többieknél is van rá magyarázat, de ha nincs, akkor mint mondtam: mentorálást vállalok
          Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

Jobb lett volna talán egyszerűbb kérdéseket feltenni.

Jó a kérdés. Bepipáltam azt, hogy van stratégiám, mert úgy érzem, hogy talán most tényleg van elképzelésem bizonyos dolgokról. Hogy miért nem veszek ki pénzt? Mert mire ide jutottam, már nincs értelme a maradékot kivenni. Ezért maradt a kicsibe játszok, mellette dolgozom, újra gyűjtögetek kategória.

Ez van.
            willow

Hozzászólás

A magam részéről ennyi pipával kívántam részt venni ebben a játékban. (Ez nem zárja ki az eredményességet, vagy az időnkénti nyereség kivételét.)
              http://moneymentor.5mp.eu

Hozzászólás

En meg egy fentebbi hozzaszolasomban pontositottam, hogy mit is lehet (el)varni tolem.
                Lenyegeben HWTrader strategiaja es instrukcioi az iranymutatoak. Ha 3 honapig sikeres vagyok demon, kisebb tokevel nyitok eles szamlat. Jelen pillanatban meg hatra van ketto.
                Markets are not price movement. They are traders making trading decisions. - Lance Beggs

Hozzászólás

Working...
                X