Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

pénzÜGYES

Collapse
This topic is closed.
X
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Ó, már anyázik a kicsikeXD És még én kérjek bocsánatot? Viiiicces lenne

Kész vagy Misi. Weboldalt két perc alatt komolyabbat rakok össze, igaz, nem is veled versenyzekXD

No, de holnap aztán nem beszólni

Kabaré folytatódik még?

De tudod mit? Mivel én legalább tudom türtőztetni magam, akármit írsz rólam ebben a topikban, nem fogok válaszolni itt. Akár töröltesd a hizzászólásokat, ha ennyire zavar, hajrá Boldog életet!
    HunTraders.co.uk/invite/tradersnight - Magyar Tréderek Közössége - Események, Oktatás, Élő Chat - Csatlakozz hozzánk Te is

Hozzászólás

• David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Ó, már anyázik a kicsikeXD

Kész vagy Misi. Weboldalt két perc alatt komolyabbat rakok össze, igaz, nem is veled versenyzekXD

No, de holnap aztán nem beszólni

Kabaré folytatódik még?
      Kifacsartuk mara ezt az embert, 30 perc alatt... ennyi volt, magara vizelt mergeben. Most mehet zsakot pufolni estig, hogy lenyugodjon.

Ezert, komolyan mondom, erdemes volt felrugjam az igeretemet, hogy ide tobbet nem terek be...

Hozzászólás

• David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        én legalább tudom türtőztetni magam, akármit írsz rólam ebben a topikban, nem fogok válaszolni itt.
        Emberek, lehet fogadásokat kötni, hogy ez a két gyagya most meddig bírja, hogy elkerülje a topicomat?

(nem ér nagy téteket tenni, mert úriember biztosra nem fogad egyébként)
        https://penzugyes.wixsite.com/csak-ugyfeleknek

Hozzászólás

• Én komoly tétet tennék fel, hogy mostanában nem mész traders nightra fellépni. Vagy mégsem, mert nem bízok senkiben, ki tudja összejátszanátok e a nagy tét láttán. Láttunk már sokszor ilyesmit.

Hozzászólás

• Misi, a facebook csoportodnak, mint szignal:

USDJPY buy; SP500 sell; GBPAUD sell; GBPNZD sell; USDCAD sell; EURCAD sell

Kell meg ennel is tobb?

Igy elegansabb, mintha lekukkolnad... igy szivesen adjuk, nem kell lekoppintani es aztan sajatkent eladni...

Hozzászólás

• equalizer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Misi, a facebook csoportodnak, mint szignal:

Kell meg ennel is tobb?

Igy elegansabb, mintha lekukkolnad... igy szivesen adjuk, nem kell lekoppintani es aztan sajatkent eladni...
              Ez igy nem pontos tessék megadni a pontos helyi időt és a szintet

Hozzászólás

Kell meg ennel is tobb?
                Kell.
                Ha már mindenáron az adminom akarsz lenni, akkor reggel 8 előtt nyomd fel a javaslataidat.

Így ma is magamnak kellett teljesen mást választanom és eltennem a zsét.
                Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Etna eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Én komoly tétet tennék fel, hogy mostanában nem mész traders nightra fellépni.
                  Nyertél. Bár már hívtak, de sose mentem oda standupolni.

Viszont ha hiszed, ha nem, amikor elindítottam a pénzÜGYES projektet, jóindulatúan úgy gondoltam az arculatváltás jegyében, hogy ha megint érdeklődnek, szólnak, elmegyek. Tényleg lenne mit mondanom.

De az még az előtt volt... Most már inkább kihagynám…

Hozzászólás

• ualizer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Misi, a facebook csoportodnak, mint szignal:

USDJPY buy;
                    Hát ezt megszívta volna a csoportom. Ránéztem az USDJPY-re és buy helyett szép nagyot esett.

No de természetesen van ilyen. Nem vagyunk jósok.
                    Az a hülye, aki ilyesmiken élcelődik másik topicban, nem igaz?

Most viszont én is vettem belőle reggel és szép pluszban vagyok (aki nem hiszi, máris posztolom a Facebook képet)…

Hozzászólás

• pénzÜGYES eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Hát ezt megszívta volna a csoportom. Ránéztem az USDJPY-re és buy helyett szép nagyot esett.

No de természetesen van ilyen. Nem vagyunk jósok.
                      Az a hülye, aki ilyesmiken élcelődik másik topicban, nem igaz?

Most viszont én is vettem belőle reggel és szép pluszban vagyok (aki nem hiszi, máris posztolom a Facebook képet)…
                      Azon tenyleg elgondolkodtam kicsit, hogy miert is rajzolok be olyan pozicio setupokat a chartra amiket beallo, SL es TP szempontbol en sem tartok be... ez amugy jo kerdes. Nem szabad lekoppintani egy az egyben egyetlen mas treder altal publikalt setup-ot sem ha nem felel meg a sajat egyeni strategiadnak valamint kockazatkezelesednek...

De mondok valamit, megsugom: a csoportod nagy osszeget tehet nyugodt szivvel az USDJPY es CHFJPY emelkedesre, nem banjak meg... mint ahogy a USDCAD es SP500 shortokat sem szivtak volna meg. De turelem, ez nem skalp setup

Gondolom ha vettel reggel, akkor most mar kiszedett a UJ... nem gond, probalkozz ujra, nezd meg milyen hamar osszejon 100 ora x 5000 ft oraber, szempillantas alatt... es kuldom majd a bankaszamlam adatait ahova utald majd a 10%-at a profitodnak, tudod, mint a regi szep idokben, a kollektiv idejeben vagy a hit gyuliben...

Hozzászólás

Azon tenyleg elgondolkodtam kicsit,

De turelem, ez nem skalp setup

Gondolom ha vettel reggel, akkor most mar kiszedett a UJ... nem gond
                        Azt érzékeltem, hogy elgondolkodtatok kicsit, hisz amíg emelkedett az ár, majd 12 órán át semmi kekec válasz sem jött a dreamteamtől…

Amúgy többféleképpen lehet tradelni. Felesleges egymást b@sztatni.

Én nem is akarok minden lehetséges mozgásban benne lenni. Tapasztalatom szerint megosztja a figyelmet.
                        Inkább daytrade (néhány óra, max 1 nap), mint scalp.
                        Egy-két termék, egy-két elgondolás, időzítés, néhány pozíció, néhány pip, oszt’ megvan a napi betevő.

Hozzászólás

• Mivel belekeverődtem, néhány gondolat „bennfentes” hozzászólásához ( http://forum.tozsde.hu/98403-post1558.html )

Felesleges ezzel az egésszel foglalkozni. Nem vezet sehova.

Egy beteg elme készítette azt a fát szubjektív előítéletei szerint.
                          Egy beteg elme rakta fel a fórumra, hiszen egy nicknév mögül, de tények nélkül vádaskodott, aztán töröltette is magát.
                          Nagy valószínűséggel egy másik nicknév áll mögötte, aki azt mégse vállalta, hogy ismertebb nicknevével konfrontálódjon, de perverziója a vádaskodás és érdekeinek ez éppen megfelelt.

Természetesen ostobaság mindenkit egy kalap alá venni.
                          Igen, vannak képzetlen, százezrekért oktatók csilivili marketinggel (de nem mindenki az). Vannak trükköző brókerek (de nem mindegyik). És vannak kamu számlakezelők is.
                          De ezek mindig azért tudtak élni, mert túl sok a buta és kapzsi ember, aki önmagát csapja be, amikor a könnyű és gyors meggazdagodást keresi. Aztán rájönnek, hogy olyan nincs, de akkor nem vállalják a felelősséget (pl. bónuszcsalásért, negatív egyenlegért…), hanem frusztráltak, vádaskodnak, pereskednek.

Pedig egyszerű a megoldás: nem azt kellene követni, aki szebben énekli ki a pénzt a zsebükből, hanem aki reális és szakszerű utat mutat.

Hozzászólás

Mivel belekeverődtem, néhány gondolat „bennfentes” hozzászólásához ( http://forum.tozsde.hu/98403-post1558.html )

Felesleges ezzel az egésszel foglalkozni. Nem vezet sehova.

Egy beteg elme készítette azt a fát szubjektív előítéletei szerint.
                            Egy beteg elme rakta fel a fórumra, hiszen egy nicknév mögül, de tények nélkül vádaskodott, aztán töröltette is magát.
                            Nagy valószínűséggel egy másik nicknév áll mögötte, aki azt mégse vállalta, hogy ismertebb nicknevével konfrontálódjon, de perverziója a vádaskodás és érdekeinek ez éppen megfelelt.

Természetesen ostobaság mindenkit egy kalap alá venni.
                            Igen, vannak képzetlen, százezrekért oktatók csilivili marketinggel (de nem mindenki az). Vannak trükköző brókerek (de nem mindegyik). És vannak kamu számlakezelők is.
                            De ezek mindig azért tudtak élni, mert túl sok a buta és kapzsi ember, aki önmagát csapja be, amikor a könnyű és gyors meggazdagodást keresi. Aztán rájönnek, hogy olyan nincs, de akkor nem vállalják a felelősséget (pl. bónuszcsalásért, negatív egyenlegért…), hanem frusztráltak, vádaskodnak, pereskednek.

Pedig egyszerű a megoldás: nem azt kellene követni, aki szebben énekli ki a pénzt a zsebükből, hanem aki reális és szakszerű utat mutat.
                            Te meg mindig nem tanultad meg az alazatossag leckejet, igaz? Pedig a keleti harcmuveszetek muvelojekent ez nalad az alapok alapja kellett volna legyen... az elso lecke amit megtanulsz... ez a hianyossag lesz, vagy mar most ez az eleted tragediaja...

Mondd csak, mi nem tetszik neked abban a faban, hogy ennyire vehemensen reagalsz mindig amikor ujra es ujra talalkozol vele? Azt mondod "felesleges ezzel foglalkozni" de megis foglalkozol vele... nem hagy nyugodni, emeszt... mondtam mar, engedd el a dolgokat, legyel laza = nem kapsz gyomorfekelyt vagy infarktust...

Te vagy az egyetlen a fan csungok kozul aki ugy erzi, hogy magyarazkodnia kell... miert is? Nem vagy magyar csalo? Egy az egyben az vagy akinek arulod magad? Egy az egyben annyit tudsz mint amit beharangozol magadrol? mint amit az EGO-d felirattatott veled a weboldaladra? Gondolkozz el kicsit ezen... En megtettem es arra a kovetkeztetesre jutottam, hogy en sem vagyok az akinek esetleg latszhatok peldaul itt, senki sem az... akkor te miert lennel kivetel? A kulonbseg annyi, hogy neked orabered van arra ami nem vagy...

Mondok neked valamit arrol a farol: szerintem egy kulon kituntetes azon csungni... es meglepett (a jo ertelemben) hogy en is rajta lehetek, habar semmifelekeppen nem magyar csalo kategoria vagyok, hanem esetleg roman, nem igaz? ... tudod miert? Mert mindenki aki ott van rajta, az valamit, ilyen vagy olyan formaban, oraberrel vagy anelkul, realisat vagy csak marketing cuccot, de letett mar az asztalra... mindenesetre sokkal tobbet, mint annak a fanak a szerzoje, akinek merhetetlen frusztraciojat tukrozi amugy, hiszen valoszinuleg o soha nem tett le az asztalra semmit, meg egy "csalast" sem tudott osszehozni, az elete eddig eredmenytelenul siklott el a szeme elott, egy csodtomegmek erzi magat ami ugy is lehet amugy es ezen okbol kifolyolag orbitalis merteku gyulolettel viszonyul mindenki fele aki valamit realizalt, mondom, irrelevans, hogy valosat vagy csak egy "csalast". Hiszen meg HalaszUr is, onnan a farol, realizalt valamit, nem is kispalyas modon... mindenki csalonak velte, de csak egyetlen szemely vette a faradtsagot innen, a pofazok bandaja kozul, hogy ki is probalja azt amit arult, mielott ures vadaskodasba kezdett volna... es lam lam, kiderult, hogy nem is volt epp annyira zsakbamacska a HalaszUr... tisztelet jar ezert Neked David Chateau!

Adok egy tanacsot speciell neked, ha ugy erzed fel vagy keszulve a valtozasra: BE QUIET! LET YOUR RESULTS SPEAK FOR YOU!

Hozzászólás

BE QUIET!
                              Node ha nem írnék, mire válaszolnál?
                              (Itt nem is a fa érdekes, hanem ami mögötte van. Ezt piszkálja bennfentes is, én is.)

Hozzászólás

Node ha nem írnék, mire válaszolnál?
                                (Itt nem is a fa érdekes, hanem ami mögötte van. Ezt piszkálja bennfentes is, én is.)
                                Azért lett Gyula odatemetve?
                                Engem most már, hogy jön a NYÁR, az a két nyaakoncsüngő kezd zavarni, QWA büdös lesz a légkör

Hozzászólás

Working...
                                X