Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

pénzÜGYES

Collapse
This topic is closed.
X
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

OK, értem Misi, hogy mit szeretnél, azt viszont nem, hogy miért egy ilyen fórumon hirdeted magad? Ha valóban privát banki oldalon dolgoztál, és jól, akkor a kapcsolataid, lehetőségeid, ismeretséged messze túlmutat egy ilyen fórumos közösség keretén.

A versenyekről meg annyit, hogy az ilyen kamu demó versenyek tisztasága több, mint erősen kétséges sajnos. Nem egyszer tapasztaltam...
    HunTraders.co.uk/invite/tradersnight - Magyar Tréderek Közössége - Események, Oktatás, Élő Chat - Csatlakozz hozzánk Te is

Hozzászólás

C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Misikém kösd fel a gatyád a versenyre, ha elakarod érni a 3000% -os teljesítményt ... de én most 3111-et akarok
      Egyelőre még a visszaigazoló linkem sem jött meg…

3000%? Ha jól számoltam, matematikailag nem is lehetetlen… Kivéve, ha az első néhány trade nem jön be és elveszted a számlád nagy részét, mert akkor felesleges folytatni…

Nem bántam volna, ha ennél konkrétabban is írsz a választott versenystratégiáról, de gondolom, ez túl nagy kérés...
      https://penzugyes.wixsite.com/csak-ugyfeleknek

Hozzászólás

David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        OK, értem Misi, hogy mit szeretnél..
        Ezek szerint akkor mégse érted. Ez hiánycikk. Ezen a fórumon is.
        De igaz, vannak más lehetőségek is.

Hozzászólás

pénzÜGYES eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Ezek szerint akkor mégse érted. Ez hiánycikk. Ezen a fórumon is.
          De igaz, vannak más lehetőségek is.
          Nem értem, segíts. Mindegyik piachoz ajánlasz konkrét stratégiát is? Mert másban nem látom az egyediséget.
          HunTraders.co.uk/invite/tradersnight - Magyar Tréderek Közössége - Események, Oktatás, Élő Chat - Csatlakozz hozzánk Te is

Hozzászólás

3000%? Ha jól számoltam, matematikailag nem is lehetetlen… Kivéve, ha az első néhány trade nem jön be és elveszted a számlád nagy részét, mert akkor felesleges folytatni…

Nem bántam volna, ha ennél konkrétabban is írsz a választott versenystratégiáról, de gondolom, ez túl nagy kérés...
            Nem túl nagy kérés, pontosabban ez a 1 000 000 Dolláros kérés
            A fő stratégia: Mindig Irányba Köss! ja és: Ne hagyd magára a számlád, mert a nagy nyerőből nagy vesztő is lehet!
            A versenynél is a SAKK teóriát kell használni, felesleges előre 1000 variánson törni a fejed, lépni kell az adott szituációban.
            Szegény Esztert is kiutálták innen, mert drukkolni mert
            http://forum.tozsde.hu/brokercegek/2...html#post82214

Hozzászólás

Mikor regiztél?
              Biztos késik a busz ... amúgy 2 perc és a postafiókodban van a link és a jelszó... vagy ez csak az éles számlám miatt lenne

Hozzászólás

C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                A fő stratégia: Mindig Irányba Köss!

Szegény Esztert is kiutálták innen, mert drukkolni mert
                http://forum.tozsde.hu/brokercegek/2...html#post82214
                Talányos... Melyik Irányba? Mekkora pozi, mekkora kockázat? Fix PT, vagy TSL?

Úgy látom én abból a konstruktív párbeszédből kimaradtam, még akkori lánykori nicknevemen is…
                Te voltál a 3017%-os versenyző? Ha igen, gratulálok. Kívánom, hogy sikerüljön most is megismételni.
                Tudod mit? Megpróbálom úgy paraméterezni a stratégiámat, hogy tartsam a lépést. Legfeljebb már az első nap elvérzek…
                "Jobb megpróbálni, és kudarcot vallani, mint soha meg sem próbálni. "

Hozzászólás

Nem értem, segíts. Mindegyik piachoz ajánlasz konkrét stratégiát is? Mert másban nem látom az egyediséget.
                  Sokat gondolkodtam a válaszon.
                  Nem érzem őszintének és konstruktívnak a kérést.

De igen, több piacra vannak stratégiák, módszerek, amiket tizenéve használok.

Nem látod az egyediséget? Nem baj. Akkor ez nem neked szól. (lásd http://forum.tozsde.hu/bemutatkozas/...html#post97579 )
                  Pedig mindenki egyedi. One and only.
                  Mindenki egyedileg gyűjti és rendszerezi a tudást, tapasztalatot a Kollektív Tudásból az élete során.

Hozzászólás

Nem érzem őszintének és konstruktívnak a kérést.
                    Kár, mert őszintének és konstruktívnak irányult. Nem kell mindig a rosszat feltételezni.

Akkor, ha jól értem, egy olyan portfóliót ajánlasz, amiben van forex, részvény, kötvény, ETF, és mindegyikhez ezeken belül egyedi befektetési stratégiát ajánlasz? Nyilván személyre szabottan.

Hozzászólás

Kár, mert őszintének és konstruktívnak irányult. Nem kell mindig a rosszat feltételezni.

Akkor, ha jól értem, egy olyan portfóliót ajánlasz, amiben van forex, részvény, kötvény, ETF, és mindegyikhez ezeken belül egyedi befektetési stratégiát ajánlasz? Nyilván személyre szabottan.
                      Ebben a topicban nem tudsz úgy kérdezni, hogy érdemi választ kapj.
                      Sokszor hallom másoktól hogy "nincs rossz kérdés". Ez itt látod nem igaz.
                      Tegnapi kérdéseim zöme szakmai dolgokra irányult, de valószínűleg azokat sem jól tettem fel, mert a válaszok újfent elmaradtak...

Hozzászólás

Tback eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Ebben a topicban nem tudsz úgy kérdezni, hogy érdemi választ kapj.
                        Sokszor hallom másoktól hogy "nincs rossz kérdés". Ez itt látod nem igaz.
                        Tegnapi kérdéseim zöme szakmai dolgokra irányult, de valószínűleg azokat sem jól tettem fel, mert a válaszok újfent elmaradtak...
                        Vagy visszakérdez.

De mint az életben is így szokott lenni. Új nicknév. Én megadom az esélyt, normális hangnemben, hátha most.

Misi, kérdésem szakmai jelleggel irányult, ha mást nem, mások, akik ezt a párbeszédet olvassák, miattuk válaszolj, hiszen ezért nyitottad e topicot.

Ha másik nicken kérdezem, fogsz válaszolni? Ugye ne játszunk ilyen gyerekeset.

Tehát, a kérdésem arra irányul, hogy milyen piacokat ajánlasz jellemzően, és hogy mindegyikre egyedi befektetési stratégiát alkalmazol-e az egyéni variációkon túlmenően?

Hozzászólás

Tehát, a kérdésem arra irányul, hogy milyen piacokat ajánlasz jellemzően, és hogy mindegyikre egyedi befektetési stratégiát alkalmazol-e az egyéni variációkon túlmenően?
                          Kereskedek. Közben edzek. Ezért nem válaszoltam.

Leírtam a folyamatot az ingyenes Facebook csoportomban:
                          1. XTB számlanyitás a pénzÜGYES weboldalon keresztül (ajánlott indulási összeg csak kb. 150.000 Ft.)
                          2. Kockázati kérdőív kitöltése
                          3. konzultáció
                          4. portfólió építés ETF-ekből, részvény és egyéb CFD-kből
                          5. rendszeres kontroll
                          6. türelem
                          7. profit

Közben olyan stratégiákra, módszerekre építek, amik nekem beváltak saját pénzem, ill. bankárként mások pénzének kezelése közben.

Hozzászólás

Kedves pénz(ÜGYES)!

Hiába tollas a hátad, ha nem tojsz tojást.
                            A kereskedés nem való mindenkinek, így neked sem. Talán egy alternatív világban megtanulsz majd kereskedni, ahelyett, hogy másokat akarnál átverni.

Tyler Durden

Hozzászólás

Kereskedek. Közben edzek. Ezért nem válaszoltam.

Leírtam a folyamatot az ingyenes Facebook csoportomban:
                              1. XTB számlanyitás a pénzÜGYES weboldalon keresztül (ajánlott indulási összeg csak kb. 150.000 Ft.)
                              2. Kockázati kérdőív kitöltése
                              3. konzultáció
                              4. portfólió építés ETF-ekből, részvény és egyéb CFD-kből
                              5. rendszeres kontroll
                              6. türelem
                              7. profit

Közben olyan stratégiákra, módszerekre építek, amik nekem beváltak saját pénzem, ill. bankárként mások pénzének kezelése közben.
                              Így érthetőbb

Hozzászólás

tylerdurden eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Tyler Durden
                                :
                                Várakozásoknak megfelelően előkerült a nickneves fórum nicknevét is nicknév mögé rejtő új trollja.
                                Visszaolvastam mind a 9 eddigi hozzászólásodat.

Téged arra foglak felhasználni, hogy pozitív üzeneteket küldjek az általad képviselt beteg világba.
                                Íme az első:
                                „… ha sikeres vagy, és valami nagyszerűt hajtasz végre, van, aki szeretni fog, és van, aki gyűlölni. Én ebben a siker jelét látom.” – Mastin Kipp

Hozzászólás

Working...
                                X