Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

pénzÜGYES

Collapse
This topic is closed.
X
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

Előttem itt már oly sokan megkérdőjelezték a "tudásodat", és egyszer sem tudtál nekik értelmesen válaszolni. Győzz meg minket, hogy értessz a kereskedéshez! Itt a Te időd, hogy bizonyíts.

Idővel mindenkinek nullára csökken a túlélési esélye.
    Tyler Durden

Hozzászólás

tylerdurden eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Tyler Durden
      „Nem zavartak a bírálatok, mert tudtam, hogy jó úton járok.” – Peter Burwash
      https://penzugyes.wixsite.com/csak-ugyfeleknek

Hozzászólás

Tüzoltó leszel s katona! Vadakat terelő juhász!

Hozzászólás

shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Ugyanaz a forgatókönyv, mint múltkor. Uncsi.
          Durden (gyula) bejelentkezik, majd gyula (Durden) rápörög, és várja a provokáció hatását…

No de most:

„ Ne engedd, hogy más mondja meg, mi hogyan legyen.” – Liz Murray

Hozzászólás

Juuuuuuuj sracok, talaltam egy olyan cuccot amin eddig valahogy atsiklott a figyelmem mondjuk jo alibim van, mert mikozben a szerzo megeroltette a fantaziajat en sizni voltam, ezert a kihagyas... es szerintem pont ez az a topik ahol ezt kicsit bovebben ki lehetne vesezni, hiszen, az eddigi tapasztalat alapjan, csekely az eselye, hogy itt szakmai kerdeseket vitathassunk meg, de komedia/gozleeresztes helyszinenek viszont tokre megfelel... ez lenne az:

Click image for larger version

Name:	Npa89RY.jpg
Views:	1
Size:	107,8 KB
ID:	159783

De duuuuuurva de nekem nagyon tetszik az otlet!!! Pihent agy kell hozza, finoman szolva. Mondjuk ez a remekmu azert eles ellentetben all Tyler D. azon megallapitasaval, hogy "Minden szó, amit itt olvasol, elvesz egy másodpercet az életedből. Nincs más dolgod? Annyira üres az életed, hogy őszintén: nincs semmi más ötleted, mivel töltsd ezeket a perceket?", hiszen ezt osszeallitani azert tobb idobe telt mint 1 masodperc / lombkoronara helyezett "csalo" neve, de hat mit is csinaljunk ha maga a szerzo sem tartja be a sajat tanacsat miszerint "Találkozz egy ellenkező neművel. Hagyd abba a mértéktelen vásárlást és maszturbálást." ...

A csalo fogalomra meg definiciot is ad a talanyos szerzo:

Click image for larger version

Name:	Chql996.png
Views:	1
Size:	68,5 KB
ID:	159784

Azert felmerul bennem is az a kerdes, mint tobb racionalis gondolkodasmodu forumtarsban is az eredeti topikon belul, hogy szoros osszefuggesben az adott definicioval megis vajon hogyan kerult fel erre a fara pl. Rewand tarsunk, vagy Camaro, vagy esetleg opcioguru... (elnezest a tobbi fan csungotol, de vagy nem kerultem veluk kapcsolatba, igy nem tudom kik/mik vagy az en velemenyem is az, hogy csalok) ...

Ami viszont erdekes, az az emberek reakcioja erre a cicomas almafara, mindig is szerettem az emberek pszihologiai melysegeit megfigyelni, de ezek kozul is kiemelten a kovetkezo:

"Most telt be a pohár, most határoztam el, hogy befejezem a nickneves fórumozást, népművelést. Nincs tisztelet, nem éri meg ilyen fos fórumon adni semmit." - irta 3 honappal ezelott moneymentor, aki 3 honap utan el is felejtette, hogy mi fan is terem a "fos forumnak valo adas" es ujraprobalkozott "adni" penzUGYES-kent phoenix madar style-ban... meg mindig ervenyes a jo roman mondas miszerint "a farkas minden evben uj szort noveszt, de a szemelyisege megmarad" ...

Na, de szaladok is talalkozni egy ellenkezo nemuvel, hiszen ez a poszt elvett 6 perc es 14 masodpercet a maszturbacios idombol... de megerte kihagyni ezert cserebe

Hozzászólás

ualizer margójára:

"Amikor elromlanak a dolgok, és mi gyökértelenné válunk, mi van, ha nem a sors fordult ellenünk, nem az élet keménysége ez? Mi van, ha ezek a pillanatok isteni vihart jeleznek? Mi van, ha azért kerül sor ezekre a pillanatokra, mert egy ilyen pusztító erejű égi háborúban attól szabadulunk meg, ami nem igazán szolgálja kibontakozásunkat vagy spirituális fejlődésünket, ha nem büntetés ez, hanem a mi legfőbb érdekünkben történik? Mi van, ha a legrosszabb hetünk, vagy legrosszabb napunk isteni rendelés, és valójában a legjobb napunk? - Mastin Kipp"

Szóval… Mi fontos történt eddig? Pozícionáltunk egy újszerű, minőségibb szolgáltatást, árat, piaci szegmenset.
              (Hogy erre jönnek irigy, ostoba, gerinctelen emberi reakciók is? Na bumm. Csak azt jelzik, hogy jó a cucc, olyan, ami nekik nem jutott eszükbe, amire ők nem képesek.)
              Ez a lényeg, haladunk tovább a jó úton. Névvel, arccal, elérhetőséggel.

(Ez egy érdekes pszicho játék. Kíváncsi vagyok, mikor lesz majd áttörés a fejekben.)

Hozzászólás

pénzÜGYES eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Mi fontos történt eddig? Pozícionáltunk egy újszerű, minőségibb szolgáltatást, árat, piaci szegmenset.
                (Hogy erre jönnek irigy, ostoba, gerinctelen emberi reakciók is? Na bumm. Csak azt jelzik, hogy jó a cucc, olyan, ami nekik nem jutott eszükbe, amire ők nem képesek.)

(Ez egy érdekes pszicho játék. Kíváncsi vagyok, mikor lesz majd áttörés a fejekben.)
                Maximalis joindulat mellett, ra szeretnem terelni a figyelmedet a kovetkezo dolgokra, hatha segit neked majd a kovetkezokben, a jo ut kereseseben:

- amikor kijelented, egy olyan kozossegben, legyen az akar egy "nickes fos forum" is ahol sajat elmondasod szerint 10 eve tevekenykedsz, adsz a kozossegnek, hogy pozicionaltal egy "újszerű, minőségibb szolgáltatást, árat, piaci szegmenset" akkor az a legkevesebb, hogy minden egyes fogalom hata mogott letezzen legalabb egy kis "ujszeruseg" ami differencialja az altalad eddig kinalt szolgaltatast a mostantol kezdve ajanlottol... maskepp ez a szlogen es minden amit kepviselsz atfordul a, finoman szolva, megbizhatatlan kategoriaba es ertelmet veszti... es az a 3 honap amig tavol voltal a kozossegtol, de meg az uj nick-ed fedezeke sem eleg ahhoz, hogy a "regi" feledesbe meruljon es atvegye a helyet ugyanaz a ...csoki... mas sztaniolba csomagolva... ide azert tobb ido kell. Azt ajanlom, hogy csinalj egy uj probalkozast, epits fel valami tenyleg ujat, keszits egy uj nick-et, pl. moneyUGYES vagy penzmentor es probalkozz ujra bizots, hogy tobb, de minimum ennyi sikered lesz, mint most

- az "irigy, ostoba, gerinctelen emberi reakciok"-ra pedig fel kell keszulni... ezt a Nagy Roman Mesemondoi mivoltombol tudom ajanlani neked... es ezt a legjobban azzal teszed, hogy abban amit ajanlasz kiemelkedot rittyentesz oda az asztalra... ez most neked nem sikerult, 10 ev utan sem. De meg van ido probalkozni... de, hogy a nem epito jellegu kritikak hogyan es miert jelzik azt, hogy "jo a cucc", arra meg nem jottem ra... erre egy megbizhato indikator esetleg az elegedett/elegedetlen ugyfeleid aranya lenne vagy egy folyamatosan novekedo bankszamla... inkabb ilyen indikatorokat huzz elo a farzsebedbol, hogy fogd be itt mindenki szajat aki ellened mer szolni, vagy aki melletted szol, de az kimondott igazsag neked nem tetszik...

- ez tenyleg erdekes jatek... ha mazochista vagy. Hiszen attoresre addig ne szamits amig a te hozzaallasod olyan amilyen... tudod, valaki, ejsze Einstein, mondta azt valamikor, hogy ugyanazon hozzaallas mellett mindig mas eredmenyt varni a hulyeseg legbiztosabb jele...

- privat banki szintu ugyfelet pedig ne egy "fos forumon" keress... ez csak megerositi az elkeseredettsegedet... mert egy privat banki szintu ugyfelnek valoszinuleg nincs szuksege rad vagy atlat a szitan, az eredmeny ugyanaz... leragadsz itt es szocsatakba bocsatkozol ahelyett, hogy a malomban orolnel...

Hozzászólás

"Nem a külső körülmények döntik el, hogy valóra tudod-e váltani vágyaidat, vagy sem. … A lényeg, hogy ráébredj képességeidre, és hogy tudd, hogyan háríthatsz el a segítségükkel minden külső akadályt."

ualizer:
                  moneymentor még harcolt az igazáért. moneymentorként már elküldtelek volna a …
                  pénzÜGYESként sajnálkozva tudomásul veszem, hogy ez a te szinted és megyek tovább a saját utamon. Ha nem akarsz, ne gyere velem

(Ezért döntöttem a brand csere mellett. Olyan ez, mint a fiatal karatéka, aki idősebb korban az aikido fele fordul...)
                  Csatolt fájlok

Hozzászólás

Először neked kellene Pl, hogy szakmai kérdésekre szakmai választ adsz, és nem feltételezel rosszindulatot a másikról Mert egyébként lehet értelmes szakmai dolgokról beszélgetni
                    HunTraders.co.uk/invite/tradersnight - Magyar Tréderek Közössége - Események, Oktatás, Élő Chat - Csatlakozz hozzánk Te is

Hozzászólás

David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Először neked kellene
                      Mert egyébként lehet értelmes szakmai dolgokról beszélgetni
                      Kösz, azon vagyok...
                      Lehet, de láthatóan nem itt. Ezért várok bárkit, akár Téged is, a Facebookon.

Hozzászólás

moneymentor még harcolt az igazáért. moneymentorként már elküldtelek volna a …
                        pénzÜGYESként sajnálkozva tudomásul veszem, hogy ez a te szinted és megyek tovább a saját utamon. Ha nem akarsz, ne gyere velem

(Ezért döntöttem a brand csere mellett. Olyan ez, mint a fiatal karatéka, aki idősebb korban az aikido fele fordul...)
                        Komoly lelki ellentmondasokrol arulkodnak szavaid... a baj csak az, hogy a sztaniol amibe az uj csoki humble Enedet csomagoltad ki van lyukadva... es atszivargo bele a regi Ened. mondom, hogy nehez valtozni hiszen nem tudtad megallni, hogy ne kuldj el a *****ba, meg akkor is ha tudathasadasos formaban a regi Enedet hasznaltad erre... szep ez a psziho, mi?

Rebrand-et meg akkor eszkozolnek a gazdasagi eletben, amikor egy brand alatt vegigvittek egy csomo szart es szabadulni akarnak a megbelyegezestol... de a lenyeges dolog amit kifelejtesz elvegezni ebben a proceduraban az, hogy a formai aspektus mellett a lenyegit is valtoztatni kell, hiszen ha nem, ez a brand is kieg majd.

Kösz, azon vagyok...
                        Lehet, de láthatóan nem itt. Ezért várok bárkit, akár Téged is, a Facebookon.
                        Szoval, a facebookon kemenyebbnek erzed magad? A tudasbazisod ezekszerint platformfuggo??? Vajon azert, mert ott torolni tudod az esetleges negativ konotacios beszolasokat es megtarthatod a seggnyalosokat, mind attol a 9 subscribertol aki a portfoliodban van, melynek haromnegyede a sajat csaladi kornyezeted? erted mar, hogy hol log ki a lolab?

Azt mondtad szereted azt amit csinalsz, a tanacsadast, boldogga tesz teged, hogy azt csinalhatod amit szeretsz. Nos ez tiszteletremelto dolog. De megegyszer hangsulyozom: vigyazz arra, hogy az esetleg szakszerutlen penzugyi/befektetesi tanacsaiddal ne rontsd el mas boldogsagat...

Hozzászólás

[I]

ualizer:
                          Egyszeruen nem hagy beken a kivancsisag... : mi lehet a fejedben a kesztetoero, hogy szetbontsd a nick-emet es kiszedd belole az eq-t a ualizer elol? mondtam, hogy ez a 2018-as ev talanya szamomra...

Hozzászólás

equalizer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Egyszeruen nem hagy beken a kivancsisag... : mi lehet a fejedben a kesztetoero, hogy szetbontsd a nick-emet es kiszedd belole az eq-t a ualizer elol? mondtam, hogy ez a 2018-as ev talanya szamomra...
                            Szerintem megsértetted valamelyik durva hozzászólásoddal, illetve nem érted őt meg ➡ arra következtet, hogy alacsony az érzelmi intelligenciád (EQ) ➡ha vmi elég alacsony, az szinte olyan mintha nem lenne ➡ nincs EQ-d ➡ ualizer lettél

Na, megoldottam?
                            Nem bízom én senkiben, aki többet keres nálam.

Hozzászólás

Kedves ualizer!

Komolyan kezdem élvezni, ezeket a beszélgetéseket. Érzem, mint Yoda mester, azt az izzadságtól átfűtött erőlködést, ahogy a billentyűket vered, hogy újra és újra beszólhass…

De elárulok valamit...
                              A karate egyenes vonalú mozgásra épít. Véd, aztán keményen ellentámad. 8 napon túl gyógyul.
                              Az aikido körkörös. Kitér, tovább engedi az ellenfél erejét, mire az ugyanúgy pofára esik, mint a fenti képen Ueshiba mester támadója.
                              Nem személyiség-zavar ez, más név, más stílus.

Köszönöm, hogy sokakkal együtt te is ellátogattál már a Facebook csoportomba.
                              Azért választottam ezt a formát, mert általában arcukat, nevüket vállaló emberek vannak ott.
                              Várlak téged is regisztrált tagként, ha érdemben hozzá tudsz tenni. Ingyenes és a bevezető szakaszban egyelőre nyilvános.

Hozzászólás

gtome eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Na, megoldottam?
                                Persze.
                                Inkább azon csodálkoztam, hogy ehhez a Te segítséged kellett…

Hozzászólás

Working...
                                X