Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

pénzÜGYES

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• pénzÜGYES
    válaszolt

Mától bárki kipróbálhatja a pénzÜGYES weboldalon keresztül a Plus500 bróker platformjait és termékeit.

Kérek mindenkit, hogy

- látogasson el a weboldalamra ( https://penzugyes.wixsite.com/csak-ugyfeleknek )

- kattintson rá a plus500 felület bármely kezelőgombjára (pl. További részletek, Vétel, Eladás)

- a megnyíló plus500 oldalon kattintson a kék "ingyenes demo számlát" vagy "Nincs számlája? Regisztráljon most!" szövegre

- regisztráljon, nyisson egy demo számlát az email címe és egy jelszó megadásával (ez ingyenes, semmi kötelezettséggel sem jár)

- jelezze nekem, ha működik (kommentben, üzenetben, emailben, stb).

Ezzel a plus500 backoffice-t szeretném tesztelni.

Köszönöm a segítséget.

Szólj hozzá::

• pénzÜGYES
    válaszolt
    Elindítok egy Kecskeméti Tőzsdés Klubot.

https://www.facebook.com/groups/283912702461281/

Egyelőre az előkészület folyik, hamarosan szervezzük az első összejövetelt.

Csatlakozz, hívd meg ismerőseidet is, majd jelentkezz a meghírdetett időpontokra.

• pénzÜGYES
    kommentálta válaszát
    "Kanadának például egyáltalán nincs aranytartaléka, ám senki nem gondolja róla, hogy emiatt nem kellően erős, stabil, biztonságos ország. "

Hasonlóan nyilatkozott Surányi és Bokros is:

https://hvg.hu/gazdasag/20181024_Sur...py2hoFzUMinq4E

https://www.facebook.com/bokrosmoma/...bvA&__tn__=K-R

(Csak egy kis adalék az "örüljünk az aranytartaléknak" témához.)

• pénzÜGYES
    válaszolt
    Nyiss számlát a minimális ajánlott összeggel weboldalamon keresztül és kereskedj velem!

Ezt a harmonikus iskolapéldát 10 napja osztottam meg a Facebook csoportomban. Még profitálhatsz Te is belőle.

• pénzÜGYES
    kommentálta válaszát
    Biztos vagyok benne, hogy az arany árfolyama nem pont így fog alakulni. De lehet valami hasonló.

Most közel 7 évre tekintettünk előre, s ez idő alatt rengeteg gazdasági, politikai, gazdaságpolitikai esemény befolyásolhatja a mozgást. Pl. sokan hisznek egy közelgő piaci korrekcióban, amit egyesek 2020-tól vizionálnak (érdekes, ott lesz is egy nagyobb emelkedés a képen).

De abban igazad van, hogy a harmonikus ABCD alakzat sokszor megjelenik a chartokon.

Szóval ez csak egy prekoncepció (de hát mindenki az alapján kereskedik), ám biztos vagyok abban is, hogy Matolcsyéknak sincs jobb, amikor "az emberek pénzén tőzsdéznek".

(Aztán ha bejön nekik, istenkirályok lesznek, és jutalomképpen hazavisznek egy-egy tömböt a Nemzet aranyából.
    Ha nem jön be, hát óriásplakát-kampányt indítanak, hogy "Soros és a migráns pirézek meghekkelték az aranyat", és megmentenek néhány tömböt otthonra.
    Persze ez is csak egy rosszindulatú prekoncepció.)

• equalizer
    kommentálta válaszát
    Te Misi, ez a chartod most kimondottan tetszik nekem. Meg jobban mintha csak egy egyszeru korrekcio lenne rajta, mint az elozo chartodon, javitas elott. Habar nem latom rajta a harmonikus reszt, hiszen nem meriti ki egyik allat-formacio jellegzetes szintjet sem, viszont az az elhuzodo kozponti zona egy kozbelso running flat-et abrazol, aminek egesz szep valoszinusege is van, hogy kialakuljon. Megleptel, a pozitiv ertelemben.

• pénzÜGYES
    válaszolt
    Eljátszottam a gondolattal, hogy harmónikusan hogyan alakulhat az arany árfolyama a jövőben. Ez csak egy lehetséges forgatókönyv.

Matolcsyék kb. 1200 körül vehettek közpénzből (a pontos árat nem árulták el).

Majd nézzünk rá néha...

Utoljára szerkesztve a következő által: pénzÜGYES; 2018-10-20, 18:01. Oka: Pontosítottam a képet.

• pénzÜGYES
    válaszolt
    Csatlakozz Facebook csoportomhoz:
    https://www.facebook.com/groups/144149632945819/
    (Most próbaképpen 3 hónapig, azután ügyfeleknek folyamatosan ingyenes.)

• pénzÜGYES
    válaszolt
    Igazából melyiket választanád: alkalmazott, vagy tulajdonos szeretnél lenni egy-egy jó cégnél?

Ha cégtulajdonos, akkor neked is ajánlom a
    pénzÜGYES-részvényes
    AKCIÓt, hogy profitálhass online kiváló vállalatok nyereségéből és árfolyamváltozásából.

XTB számlanyitás minimálisan ajánlott tőkével + a pénzÜGYES „részvények értékalapon” stratégia megvásárlása esetén

az ingyenes Facebook csoport támogatása mellett
    2 hónapig ingyenes blog-látogatást
    2 óra ingyenes (skype-)konzultációt
    és az induláshoz 2 konkrét részvényelemzést kapsz ajándékba.

Kapcsolat, további információ: https://penzugyes.wixsite.com/csak-ugyfeleknek

• pénzÜGYES
    válaszolt
    1,5 hónap alatt 16% a Neoposton. És még van benne erő…

• pénzÜGYES
    válaszolt
    willow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kár volt megosztanod.
    Nincs is jobb, mint a harcostársak őszinte gratulációja.
    Jól van, meghagyom az ilyesmit legközelebb a Facebook csoportomnak, blogomnak, hírlevélre feliratkozóknak.

• kockas
    válaszolt
    willow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kár volt megosztanod.
    dehogy volt.
    legalább megtudtuk, hogy Buffet nemcsak fundázik, hanem techezik is.
    Vajon tekézik is?
    Igen/nem, de mégis hány golyóval ??

• willow
    válaszolt
    Kár volt megosztanod.

• pénzÜGYES
    válaszolt
    Megosszam? Ne osszam?
    Mai történet. Nem dicsekedni akarok, de szó volt arról, hogy a Buffett-módszert nem lehet kisbefektetőknek használni.
    Benne vagyok ebben az egyedi részvényben fund-tech alapon. Volt egy rövid, bizonytalan időszak, amikor érdemes volt venni, aztán elindult és kilőtt. Már most bezárhatnám... De lehet benne még potenciál... egyelőre stophúzás.
    Csatolt fájlok

• gtome
    válaszolt
    pénzÜGYES eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Szólj, ha még most se érted.

Nézd, a pénzÜGYES egy átgondolt, gyakorlatban kiforrt rendszer. De nem kötelező senkinek.
    Nincs több kérdésem, ha átgondolt és jól működik. Sok sikert kívánok hozzá Neked és az ügyfeleidnek is.

Ha majd eljutsz életed első éles számlájának megnyitásához, ez is egy alternatíva lehet a sok között.
    Közben ha összedobod gtome-mentoringot, akkor kedved szerint alakíthatod és árazhatod a szolgáltatásaidat.
    Lol.

Azért nem dobok össze mentoringot, mert sosem szerettem volna sales-es lenni, távol áll tőlem az a mentalitás. És bármit mondj, az általad a szakma csúcsának nézett privát/prémium bankárok is sima sales-esek, akik közül páran úgy gondolják, hogy zseniálisan tudnának kereskedni is. (Általában megkapják a banki elemzéseket és az alapján kell ajánlgatniuk adott ügyfél kockázati besorolásának figyelembe vételével.) Sosem szerettem volna mások pénzét kockáztatni, ezért nem lettem pl bróker. Maradt a trading, először funded majd self funded formában.

Tudod, van az a mondás, amelyikben olyan szavak vannak, hogy tudja-nem tudja, csinálja-tanítja. Segítesz ezt nekem összerakni?

Szándékosan nem akartam egyébként ebbe az irányba elvinni az egész beszélgetést, de amikor kifogysz az érvekből elkezdesz támadni, mert úgy érzed, hogy a személyedet érte támadás amikor megpróbál valaki rámutatni egy hiányosságra, vagy logikai bukfencre. Azt próbáltam neked javasolni, hogy ha tényleg jó vagy részvények/vállalatok értékelésében, kiválasztásában, akkor próbálj arra nagyobb hangsúlyt fektetni. Mert nehéz komoly tradernek/mentornak venni valakit, aki közben eladja a lakásomat és megírja a CV-met.

Working...
X