Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

pénzÜGYES

Collapse
This topic is closed.
X
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• pénzÜGYES
    válaszolt
    Azok alapján a visszajelzések alapján, amit kaptam, vagy nem kaptam az elmúlt hónapokban, úgy döntöttem, hogy bezárom pénzÜGYES topicot is.
    Inkább a saját utamra koncentrálok.
    Marad még a weboldalam, Facebook, twitter... Akit tényleg érdekel, amit és ahogy csinálok, megtalál.

Előbb leszek itt tőzsdeprofesszor, ha moneymentorként néha-néha viccesen, vagy kritikusan hozzászólok. Ez a kapu még nyitva van.

Szólj hozzá::

• ANONYMOUSFX
    kommentálta válaszát
    Az irány támasztól ellenállásig és ellenállástól támaszig tart. :-) Pár dolog van még de az fizetős tartalom :-)))))))

• MyBusiness
    kommentálta válaszát
    Egyébként olajár ügyében többen óvatos állásfoglalást tettünk mire az egyik primadonna szabályos hiszterikus rohamokat produkált. Ez hasznos volna??

• MyBusiness
    kommentálta válaszát
    Az esetleges félmondat v egész: aki 5 mondatban mondja el amit egyben is lehet az egyéb gazságokra is képes.
    (Kereskedés szereplői(!) nem érnek rá litániákra.)

• pénzÜGYES
    kommentálta válaszát
    Teljesen másról beszéltek.
    Nem befektetési tanácsadásról van szó. Nem szignálszolgáltatásról. Közös elemzésről. Aztán mindenki azt kezd vele, amit akar.
    Vagy mások ötletei használhatatlanok?
    Esetleg a saját tudásodban nem bízol?
    Vagy minek, ha néhány félmondattal, poénnal, személyeskedéssel előbb lehetsz tőzsdeprofesszor?

• kockas
    kommentálta válaszát
    jaja, nem szabad!!
    az én kávém is jó keserű lehetett annak aki belekortyolt,
    pedig az ötlet nem volt rossz

szerencsére megúsztam, de ez csak annak köszönhető hogy fingom se volt mit ad elő "1 LOT"ra.
    mert pl az 1es egység indexen nagyon pörög, kisebbet meg nem fogadott el.....
    de itt a részvényeknél ez lehet csak 1db kávészem volt.
    Most a 10 kávészemes habpatronnal a tetején már egyre finomabb...

• MyBusiness
    kommentálta válaszát
    Nem biznisz és aligha lehet és senki ne darálja a számláját az "ötleteim" alapján.

• pénzÜGYES
    kommentálta válaszát
    Hoppá, hoppá.

• pénzÜGYES
    kommentálta válaszát
    Ej, de visszafogottak és konzervatívak lettünk hirtelen.
    Már az is baj, hogy kreatív ötleteim vannak, hetente néhány forgatókönyvből megosztok egyet-egyet? Bizalom? Aki figyelt tanult, pénzt keresett...
    De igaz, senkinek nem business 20+ év tapasztalatát csak úgy átadni...
    Ezt nekem is újra kell gondolnom.

• MyBusiness
    kommentálta válaszát
    Pont ez az, naponta jönnek az új ötletek - mint már másnak is feltűnt - és ez nem feltétlenül bizalomerősítő.

Kockas egyszer rákérdezett a kereskedésemre, privát válasz helyett két sorban leírtam itt. De reklámot nem csinálok, nem oktatok tehát nem is szükséges

• pénzÜGYES
    kommentálta válaszát
    Azért megpróbálnám követni a gondolatmenetedet.
    Amúgy mindenben lehet picit "üldögélni", tök mindegy milyen termék, milyen idősík, technikai, vagy funda alapon....

Nem ütögetek semmit, nem kérem, hogy bárki kövessen. Brain stormingot javasoltam.
    De ha jól figyeltél, annyi elméletet és vele együtt gyakorlatot osztottam meg ingyen 2 hónap alatt, amit mások drága tanfolyamokon, vagy évek alatt se.
    Pedig hol vagyok én egy professzorhoz?

• MyBusiness
    kommentálta válaszát
    Kereskedem de valóban nem üldögélek pozícióban.
    Másoknak pedig nem volna pofám javaslatokat tenni, h engem kövessenek. Valszeg igen kevesen tudnának is.

Te viszont más @val ütögeted a csalánost!
    Becsületedre váljék(!), h ezt nem is titkolod szemben sokakkal akik "tradernek" álcázzák magukat.
    "Szakember": a tőzsdei spekuláció nem szakma vs esztergályos, orvos stb.
    Utoljára szerkesztve a következő által: MyBusiness; 2020-03-03, 12:46.

• pénzÜGYES
    kommentálta válaszát
    Halkan megjegyzem, hogy most épp van kis stoppal megjátszható 3 drives-szerű alakzat, shortos belépő, divergencia.

• pénzÜGYES
    kommentálta válaszát
    Kedves Mybusiness!
    Szerintem te semmiben nem ülsz, mert nem kereskedsz.
    Látom próbálkozásaidat mindenáron növelni hozzászólásaid számát (amivel akár már világrekordot is dönthetnél, hiszen rajtad kívül kevesen tudtak tőzsdeprofesszorok lenni több, mint 2100 nullinformációs félmondattal.)
    De tényleg mutass már jobbat. Ha valóban szakember vagy, akkor kíváncsian várom szakmai, részletes, aktuális, konkrét, előremutató, profitálható elméleti-gyakorlati ötleteidet, elemzéseidet.

• pénzÜGYES
    kommentálta válaszát
    Látom, kiengedtem a szellemet a palackból...
    Mire jó, mit üzen...? Figyu, értem én, hogy csatorna, mozgóátlag, mozgóátlag csatornája, itt-ott keresztezi az ár... De ezek lehetséges SETUPok és nem az IRÁNY meghatározása.

A kérdés tehát az, hogy az IRÁNYt hogy határozod meg? (Please max 1 képet és némi magyarázatot mellékelj)
Working...
X