Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Legyél Te is pénzÜGYES !

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Legyél Te is pénzÜGYES !

"Ha Te is magyar Tréder vagy, köztünk a helyed! ... "a legjobb helyen jársz", "az ország egyik legnagyobb tőzsdeszakmai közösség"ében "tanulj profiktól".

Végülis szoktam néha trédelgetni...

Ezért pénzÜGYES szakértőként - a weboldalam, Facebook csoportom, twitterem sok hasznos és értékes információja mellett - jelen leszek itt is azok kedvéért, akik szerint a korábbiakban hozzátettem valamit a fórumozáshoz és saját szakmai fejlődésük érdekében érezhetóen nyitottak újabb gondolatokra.
    https://penzugyes.wixsite.com/csak-ugyfeleknek

Azt hiszem, ez még nem volt hír a tőzsdefórumon.

Click image for larger version

Name:	appel2.png
Views:	268
Size:	229,9 KB
ID:	193208

Hozzászólás

pénzÜGYES eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      "Ha Te is magyar Tréder vagy, köztünk a helyed! ... "a legjobb helyen jársz", "az ország egyik legnagyobb tőzsdeszakmai közösség"ében "tanulj profiktól".

Végülis szoktam néha trédelgetni...

Ezért pénzÜGYES szakértőként - a weboldalam, Facebook csoportom, twitterem sok hasznos és értékes információja mellett - jelen leszek itt is azok kedvéért, akik szerint a korábbiakban hozzátettem valamit a fórumozáshoz és saját szakmai fejlődésük érdekében érezhetóen nyitottak újabb gondolatokra.
      nem mondod hogy visszatertel

Hozzászólás

• pénzÜGYES
        pénzÜGYES kommentje
        Editing a comment
        1. Nem mondod, hogy zavarna bárkit is?
        2. El se mentem, csak lezártam a már okafogyottá vált topicokat.
        3. Olvass figyelmesen:
        - magyar tréder, tőzsdeszakmai közösség ... - ebbe a halmazba asszem beletartozom
        - tanulj profiktól - szívesen tanulok
        - ... mellett - jelen leszek... - ez passzív állapot, kb. egy elérhetőség, nem itt akarok szerintem fontos dolgokat megosztani.

• rpr
        rpr kommentje
        Editing a comment
        helyes.. reszemrol no problem, sok sikert kívanok.

Forexezz (pénz)ÜGYESen.

Swing, daytrade.

AKCIÓK a weboldalamon:

Name:	EURGBP..H1.png
Views:	210
Size:	21,7 KB
ID:	193463

Hozzászólás

Jól pörög a fórum...

Közben ezt olvasom egy külföldi oktató hírdetésében:

"Are trendlines *really* useless?
        No.
        Just like a broken clock is right twice a day, trendlines, once in a while, can inform a position.
        We don’t trust broken clocks."
        (A trendvonalak * tényleg * haszontalanok? Nem. Mint ahogy egy törött óra is igaz naponta kétszer, úgy a trendvonalak, időnként tájékoztathatnak a pozícióról. Nem bízunk a törött órákban.)

Igaz, a pénzÜGYES forex stratégia komplex piaci látásmódra épül - aki már számlát nyitott, és megküldtem neki, az láthatja - de néha egyetlen trendvonal is informatív lehet.

Most pl. ezen izgulhatunk:

Name:	USDCHF..H1.png
Views:	256
Size:	24,1 KB
ID:	193546

Hozzászólás

• shortosgyula
          shortosgyula kommentje
          Editing a comment
          Misi elárulod miért jó a trendvonalat keresztülhúzni a gyertyákon?

• Jano
          Jano kommentje
          Editing a comment
          ez egy ilyen típusú trendvonal: gyertyakeresztező ( angolul candlecrossing vagy candlex rövidítve: cx trendline). nagyon ritka, és .. hát igen szóval nem olyan könnyű ezt behúzni. laikusok gyakran összekeverik a "hevenyészetten behúzott trendvonal"-lal. különös ismertetőjele, hogy mindig történik ott valami ahol van.

• pénzÜGYES
          pénzÜGYES kommentje
          Editing a comment
          gyula:

Hanyag elegancia... Részletkérdés ... Ahány ház (szakértő), annyi szokás... Amúgy van az úgy, hogy az ember precízen behúz egy true trendlinet, vagy szintet, de az ár tiszteletlenül mégis alá/fölé szúr. Na én ilyenkor veszem a bátorságot, hogy korrigáljak, így hosszabb időszak alatt minél több az érintés, annál validabbnak gondoljam...

Szóval nálam egy-egy vonal csak egy-egy jel a többi közt, így nem parázom túl a kérdést. De tiszteletben tartom, ha más máshogy gondolja.
      Working...
      X