Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Üdv! 649 kötésből 640 plusszos!

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Üdv! 649 kötésből 640 plusszos!

Sziasztok!
    2éve foglalkozom Forex-el. Miután már több millió ft-ot elbuktam, persze nyertem is közben, de a végeredmény csak mínuszos lett, azóta másképp látom a dolgokat.
    Olyan automatizált Forex kereskedési lehetőséget kerestem, amely egyrészt a 20-30%-os éves hozamot hozó részvényportfólióknál többre képes, másrészt nem kell traderként egész nap a gép előtt ülni.
    Ez év januárjában egy barátom mutatott egy olyan lehetőséget, amellyel havi 5% körüli nettó hozamot realizál. Magam is belevágtam, nagyon meggyőző volt a robot működése.
    Van egy cég, amely egy 5 éven át fejlesztett,és 5 éve működő, éles, nagy számlákon, matematikai elvek és algoritmusok alapján teljesen önállóan kereskedő robotot kínál (komplett autzomatizált rendszer, sok 100 robot működik ). Náluk nyitottam élő számlát, amely februárban nettó 4,6%, márciusban nettó 6,5% hozamot produkált a számlámon.
    Számomra nagyon fontos volt, hogy a saját nevemre nyitott számla hozzon havi 5% körül. Ezt teljesíti az "ígértek" szerint.
    Érdekességképp jegyzem meg, hogy a kb. 649 db kötésből csupán 9 db lett mínuszos, összesen 1 dollár körüli értékben...
    Ha valakit érdekel ez a megoldás, szívesen küldök infókat és megmutatom akár a saját nevemre szóló élő számlámat.
    üdv
    RFx

rfx küld el privbe

Hozzászólás

RFx eredeti hozzászólása
      Sziasztok!
      2éve foglalkozom Forex-el. Miután már több millió ft-ot elbuktam, persze nyertem is közben, de a végeredmény csak mínuszos lett, azóta másképp látom a dolgokat.
      Olyan automatizált Forex kereskedési lehetőséget kerestem, amely egyrészt a 20-30%-os éves hozamot hozó részvényportfólióknál többre képes, másrészt nem kell traderként egész nap a gép előtt ülni.
      Ez év januárjában egy barátom mutatott egy olyan lehetőséget, amellyel havi 5% körüli nettó hozamot realizál. Magam is belevágtam, nagyon meggyőző volt a robot működése.
      Van egy cég, amely egy 5 éven át fejlesztett és 5 éve működő, éles, nagy számlákon, matematikai elvek és algoritmusok alapján teljesen önállóan kereskedő robotot kínál (komplett autzomatizált rendszer, sok 100 robot működik ). Náluk nyitottam élő számlát, amely februárban nettó 4,6%, márciusban nettó 6,5% hozamot produkált a számlámon.
      Számomra nagyon fontos volt, hogy a saját nevemre nyitott számla hozzon havi 5% körül. Ezt teljesíti az "ígértek" szerint.
      Érdekességképp jegyzem meg, hogy a kb. 649 db kötésből csupán 9 db lett mínuszos, összesen 1 dollár körüli értékben...
      Ha valakit érdekel ez a megoldás, szívesen küldök infókat és megmutatom akár a saját nevemre szóló élő számlámat.
      üdv
      RFx
      Csak nem te vagy Cyntia01?
      http://devizatozsde.blog.hu/2008/05/...edes#c13195091

http://forum.index.hu/Article/jumpTr...5079&t=9045503

http://forex-mindenkinek.blog.hu/201...am#more2815869
      Látogasd meg a Forex Klub weboldalát, kövess Facebookon, Youtubeon!

Hozzászólás

Szia!

Nem
        De látom, ő is erről beszél.Köszönöm a linkeket.

Hozzászólás

elég nagy handicap-el indul ezen a fórum szerintem az mlm martingale stratégia, sztem be is lehet zárni a topicot keressen az illető máshol balekokat...

Hozzászólás

Ez nem lóverseny és nem az mlm-ről van szó.
            Egy fantasztikus a piacon egyedülálló forex automatizált kereskedésről. Semmi másról.

Hozzászólás

Mindenhonnan máshonnan töröltem a hozzászólásokat, mert nem reklámfelület a fórum.
              Ez a téma viszont szerintem maradhat, legfeljebb ha a tagok többsége negatívan nyilatkozik róla, akkor negatív reklám lesz.

RFx! Megkérdezhetem, hogy neked mi hasznod abból, ha ezt az állításod szerint jól működő rendszert népszerűsíted?
              Szerintem az erre adott válaszból megtudhatunk fontos dolgokat.

Hozzászólás

Sziasztok!

Én egy olyan automatizált Forex kereskedési lehetőséget kerestem, amely egyrészt a 20-30%-os éves hozamot hozó részvényportfólióknál többre képes, másrészt nem kell traderként egész nap a gép előtt ülni.

Egy barátom mutatott egy olyan lehetőséget, amellyel havi 5% körüli nettó hozamot realizált már egy ideje. Figyeltem a számláját több, mint 2 hónapig, majd magam is belevágtam, nagyon meggyőző volt a robot működése.

Van egy cég, amely egy 5 éven át fejlesztett, matematikai elvek és algoritmusok alapján teljesen önállóan kereskedő fő robotot kínál (a sok technikai háttérrobot mellett). Náluk nyitottam élő számlát márciusban, amely nettó 7% körüli hozamot produkált. Február 4,5%, április picit gyengébb 3% körül.

70%-os tőkevédelem van!

Érdekességképp jegyzem meg, hogy az eddigi kötéseimből összesen 1 dollár körüli értékben lett mínusszal zárt pozíció.

Ha valakit érdekel ez a megoldás, szívesen küldök infókat, statementeket.

üdv.
                Trend76

Hozzászólás

Ajánlom mindenkinek a nyitó hozzászólás és Trend76 hozzászólásának összehasonlítását.
                  A web egyéb szegletei is tele vannak a kísértetiesen hasonló esetekkel.

A következtetéseket mindenki vonja le maga, főleg megbízhatóság kérdésében...

Hozzászólás

harzol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Ajánlom mindenkinek a nyitó hozzászólás és Trend76 hozzászólásának összehasonlítását.
                    A web egyéb szegletei is tele vannak a kísértetiesen hasonló esetekkel.

A következtetéseket mindenki vonja le maga, főleg megbízhatóság kérdésében...
                    Ez a szitu nagyon gáz...
                    "Rejtett képességeid jóval nagyobbak, mint azt bárki, bármikor hinni engedte volna neked"

Hozzászólás

Egyébként a hozzászólást én mozgattam át ide egy másik témából. Gondoltam itt relevánsabb...

Hozzászólás

Igazán meggyőző ez a Cyntia01!Főleg az ajánlói száma győzőtt meg!
                        Forex, I think this is the beginning of a beautiful friendship????

Hozzászólás

Vajon miért érzem hogy az ilyen nagyot nyerő hozzászólók aztán eltünnek és nem lehet velük egy jót beszélni ezekről a nyerő stratégiákról?
                          Tele van a net ilyen szuper ajánlatokkal! Aki meg belemegy annak grat...
                          A Tőzsde egy vicces hullámvasút

Hozzászólás

RFx eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Sziasztok!
                            Van egy cég, amely egy 5 éven át fejlesztett,és 5 éve működő, éles, nagy számlákon, matematikai elvek és algoritmusok alapján teljesen önállóan kereskedő robotot kínál (komplett autzomatizált rendszer, sok 100 robot működik ). Náluk nyitottam élő számlát, amely februárban nettó 4,6%, márciusban nettó 6,5% hozamot produkált a számlámon.
                            üdv
                            RFx
                            Engemet az érdekel, hogy mennyire működik hatékonyan mondjuk 10 éves távlatban. 5 év nem olyan sok idő. Az ígéretekkel nem megyek semmire. Szerintem havi %% ugyan több a semminél, de gondolom megfelelő tőzsdei tudással több is kihozható a pénzből.
                            Az se mellékes, hogy a robot nem e úgy készült, hogy minél több ügyleteket, tranzakciókat végezzen, ami a brókereknek vagy kinek lenne jó. Mert lehet hogy X Ft nyereség elérésére elég lenne 5 megbízás, de ők kihoznak 20 megbízást belőle, ami még biztosítja ezt az összegű nyereséget.
                            Kapcsolataink újraértékelésével is több pénzünk marad: www.egyuttmukodes.egyrejobb.com

Hozzászólás

atomjani eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Engemet az érdekel, hogy mennyire működik hatékonyan mondjuk 10 éves távlatban. 5 év nem olyan sok idő. Az ígéretekkel nem megyek semmire. Szerintem havi %% ugyan több a semminél, de gondolom megfelelő tőzsdei tudással több is kihozható a pénzből.
                              Az se mellékes, hogy a robot nem e úgy készült, hogy minél több ügyleteket, tranzakciókat végezzen, ami a brókereknek vagy kinek lenne jó. Mert lehet hogy X Ft nyereség elérésére elég lenne 5 megbízás, de ők kihoznak 20 megbízást belőle, ami még biztosítja ezt az összegű nyereséget.
                              Nem hiszem, hogy kapsz választ.
                              willow

Hozzászólás

Working...
                              X