Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Hogyan találtál a Tőzsde Fórumra?

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Hogyan találtál a Tőzsde Fórumra?

Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com
    Gondolom érdekes lehet, hogy ki honnan talált rá erre a fórumra.
    Linkgyűjteményből? Keresők felől? Ismerős ajánlotta? ...

Természetesen ha úgy látom és van rá lehetőség, akkor igyekszem az itt megosztott információkat felhasználni arra, hogy még több tagja legyen a Tőzsde Fórumnak.

index forumrol
    treasury állást keresek

Hozzászólás

Kaptam egy emailt amikor indult, hogy jó lenne behirdetni, jönni, stb

Hozzászólás

Szóltál, hogy jöjjek és itt vagyok.

Hozzászólás

Keresgéltem a neten és a Google valelyik találati listájában klikkeltem az oldalra. Meg nem mondom már mit kerestem éppen.

Hozzászólás

Egy másik fórumon találkoztunk

Hozzászólás

Sidiust kerestem meg egy problémával, ő küldte el a linket.
              konkvisztádor

Hozzászólás

Hali!

A Google apónál kerestem rá a FreedomRocksra és ezt a fórumot is kiadta.
                Így kerültem ide. Nekem tetszik ami itt van. Remélem fejlődni is fog a forum és akkor sokat tanulhatunk egymástól.
                Jó, hogy vannak itt hozzáértő és tudást átadó urak.
                Szép jövője lehet a forumnak.

Üdv: Dundi

.

Hozzászólás

a Google nevű barátom mutatta

Hozzászólás

én is google-ből jöttem, de korábban csak olvasgattam, most megérettem már arra is, hogy regisztráljak, úgyérzem

Hozzászólás

A Google-ban kerestem valamit és itt találam rá érdemleges választ és itt is ragadtam!
                      Forex, I think this is the beginning of a beautiful friendship????

Hozzászólás

Beírtam a Google keresőbe, hogy "google részvények" és a találatok között kidobta az erre vonatkozó témát. Igazából olvasgattam az index.hu és sg.hu oldalon, hogy a Google részvények ára, hozama megemelkedett a közösségi oldal fejlesztésének hatására és nagyban gondolkodtam az erre való befektetésre.
                        Természetesen nem teszek még hirtelen megbízásokat.
                        Na jó, a többit majd a bemutatkozásban leírom.
                        Kapcsolataink újraértékelésével is több pénzünk marad: www.egyuttmukodes.egyrejobb.com

Hozzászólás

Összehasonlítást szeretnék tenni a hagyományos Tőzsde és a Sportfogadási Tőzsde között.A Google keresőben tőzsde fórum szavakra az első helyeken hozta a találatot.Ezen a fórumon a topik nyitásakor meglepetésemre ugyanazt a fórumkezelő szoftvert találtam, mint a legjobb "Betting Exchange" fórumon!
                          p2pfogadas.hu Investing on the Betting Exchange - Hidden treasure or risky business?

Hozzászólás

Vbulletin sokak szerint a legjobb fórummotor.

Hozzászólás

Én tőzsde tanfolyamot kerestem a Google keresőben.... és többek között ezt az oldalt is feladta találatként. Szóval a "Forex egyetemről" szóló bejegyzések olvasásával kezdődött a fórum megismerése.
                              "Only the game can teach you the game." (Jesse Livermore)

Hozzászólás

Working...
                              X