Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Befektető/tőkés kerestetik

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Befektető/tőkés kerestetik

Üdvözlök Mindenkit!

Tradeléssel és egyéb, a kereskedéshez kapcsolódó tevékenységekkel foglalkozom. 2 év alatt dolgoztam ki saját, mára már éles piacon is bizonyított stratégiámat, mely a Spike stratégia finomított, M5-ön (is) működő változata, elsősorban Aranyon és EurUsd-n. Olyan egyének jelentkezését várom, akik hajlandóak lennének tőkét biztosítani saját stratégiám müködtetésére, továbbá megállapodást kötni a hozam későbbi, tisztességes elosztásáról.
    Komoly érdeklődök számára rendelkezésre bocsátom Statement-emet valamint eddigi tapasztalataimat, mind pszichológiai, mind technikai részről.
    Néhány szó a stratégiámról...
    - az éles számlám megnyitását követően - se az azt követő néhány hónapban, se pedig azóta - nem vesztettem többet a tőkém 15%-ánál.
    - negyedéves ciklusokra bontható, profitábilis eredmény
    - napon belüli, tehát daytrade stratégia
    - instrumentumonként havi 15-20 db trade, melynek találati aránya 25-30%
    - éves szinten az ÁTLAGOLT havi teljesítmény 25-40 R

Amennyiben felkeltettem Figyelmét, itt a fórumon valamint privát email címemen => csabisza@gmail.com ...elérhetó vagyok.
    Kizárólag komoly érdeklődök jelentkezését várom!

(Néhány plusszos trade az elmúlt időszakból...)
    Attached Files

"Olyan egyének jelentkezését várom, akik hajlandóak lennének tőkét biztosítani saját stratégiám müködtetésére, továbbá megállapodást kötni a hozam későbbi, tisztességes elosztásáról."

ez vicces. nem hiszem, hogy sokan fognak Neked adni tőkét.
    mennyi kéne? mert a leírt eredményed alapján csak 1 milliós tőkével is megvan a havi 300,600,900 ezer ft.

"ÁTLAGOLT havi teljesítmény 25-40 R"

akkor legyen 30 R. 1 R az hány százaléka a tőkédnek? 1%?
    vidd fel 2,3%-ra(ha bírod) és megvan a havi 90% kissé nagyobb DD-vel.
    az már jó elég jó eredmény. egyébként a képek tetszenek. így kell ezt csinálni.

Hozzászólás

Üdvözöllek Svindler!

A "mennyi kéne?" kérdésre nem szeretnék válaszolni, mert az már jelente egyfajta elvárást és nem ez a célom. Nyilván minden stratégia dollárban, euróban vagy forintban elért eredménye annál több, minnél nagyobb a KK (kezdeti kockázat) vagy az alaptőke - ennél a stratégiánál sincs ez másképp.
      Átlagolt havi teljesítményem pedig negyedévekre bontva értelmezendő, azaz a legrosszabb időszak 25 R, a jobb pedig 40 R. A stratégia lehetővé teszi az 1%-nál nagyobb KK bevállalását - mert a sorozatos bukók száma és a DD együtt sem produkált -10/-15%-nál nagyobb veszteséget. A pozikat 0,5 és 1% közötti KK-val indítom - ez elsősorban a pszichés állapotomtól függ, másodsorban a piactól.
      Egyébként jó meglátás, igen, nagyobb %-kal exponenciálisan nagyobb teljesítmény produkálható.

Hozzászólás

Tévesen írtam le a nickneved, elnézést....

"Üdvözöllek Sindler!..."

Hozzászólás

csabisza eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Tévesen írtam le a nickneved, elnézést....

"Üdvözöllek Sindler!..."
          Átkereszteljük, ez sokkal jobb. Svindler.
          Látogasd meg a Forex Klub weboldalát, kövess Facebookon, Youtubeon!

Hozzászólás

Én azt javaslom, (csak a saját pénzeddel) menj egy 100% bónuszos brókerhez.
            Az hasonló mint ha itt valaki adna neked, csak jobb, mert ha baj van akkor csak a saját pénzed bánja.
            Hitelt is vehetsz fel, nekem ajánlottak 1100 000 ft személyi hitelt, havi 28 ezer részlet, 7 év alatt 200% ot fizetsz vissza, de az
            évente csak 10%.
            Ha annyira biztos vagy magadban akkor megéri felvenned, ha meg nem, akkor ne akard mások pénzét kezelni.
            Kérlek majd ne jöjj rossz kifogásokkal, meg mellé beszéddel, azt a szélhámosok szokták.
            Csak tényeket mutass.
            Egyéb:
            A havi átlag nyereséged érdekel % ban.

Hozzászólás

szallac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Én azt javaslom, (csak a saját pénzeddel) menj egy 100% bónuszos brókerhez.
              Az hasonló mint ha itt valaki adna neked, csak jobb, mert ha baj van akkor csak a saját pénzed bánja.
              Hitelt is vehetsz fel, nekem ajánlottak 1100 000 ft személyi hitelt, havi 28 ezer részlet, 7 év alatt 200% ot fizetsz vissza, de az
              évente csak 10%.
              Ha annyira biztos vagy magadban akkor megéri felvenned, ha meg nem, akkor ne akard mások pénzét kezelni.
              Kérlek majd ne jöjj rossz kifogásokkal, meg mellé beszéddel, azt a szélhámosok szokták.
              Csak tényeket mutass.
              Egyéb:
              A havi átlag nyereséged érdekel % ban.

Hitelből ne kezdjen senki. Régi téma, azért reagálok mert ez "életveszélyes". Ha bedől a bróker és eddig nem volt megélhetés, utána sem lesz, plusz a hitelt is vissza kell adni. Rossz ötlet. Szerintem betéteket gyűjteni sem okos, többek közt ugyanebből az okból. Ha elvész a pénz, lehet érte börtönbe is menni. Van erre példa (bár itt saját hibájából veszett az összeg, úgy tudom): https://www.youtube.com/user/deltritousTswindler
              Talán számlakezelésben érdemes gondolkodni, ha nincs elég tőke, de van elegendő kereskedői tudás, tapasztalat. Ott pedig a csalásokat kell szűrni. Úgy tűnik nincs optimális megoldás.

Hozzászólás

Working...
              X