Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Misztikumok a kereskedéshez?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Misztikumok a kereskedéshez?

Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com
    Sziasztok,
    Kinek mi a véleménye, tapasztalata, információja, milyen misztikumról hallott és hisz esetleg és alkalmaz a sikeres kereskedéshez?

Én például hallottam olyanról, hogy kérdő asztrológiával egybekötött trader.
    Én is fenntartással kezelek mindent, viszont a komolyabb asztrológiában hiszek(nem az ilyen bulvárújság alján levő hülyeségben)
    Nálunk a családban van asztrológus is .... (sajnos, szerencsére )

Aki esetleg nem ismerné a kérdőasztrológiát annak dióhéjban csak annyit, hogy eldöntendő választ dobnak a csillagok

Na viccet félretéve azér gondolok esetleg benne rációt, mer az hogy a következednő napigyertya mondjuk milyen színű lesz arra az esély 50%.

Ha ezt az 50%-ot felturbózzuk mondjuk a (varázsgömbben rejlő) kérdő asztrológiával akkor az tud e használható lenni?

Megjegyeznék még annyit, hogy nem akarok reklámot keresni meg adni ha valaki akar az privátba tegye meg.

Hozzászólás

nagyd eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Sziasztok,
      Kinek mi a véleménye, tapasztalata, információja, milyen misztikumról hallott és hisz esetleg és alkalmaz a sikeres kereskedéshez?

Én például hallottam olyanról, hogy kérdő asztrológiával egybekötött trader.
      Én is fenntartással kezelek mindent, viszont a komolyabb asztrológiában hiszek(nem az ilyen bulvárújság alján levő hülyeségben)
      Nálunk a családban van asztrológus is .... (sajnos, szerencsére )

Aki esetleg nem ismerné a kérdőasztrológiát annak dióhéjban csak annyit, hogy eldöntendő választ dobnak a csillagok

Na viccet félretéve azér gondolok esetleg benne rációt, mer az hogy a következednő napigyertya mondjuk milyen színű lesz arra az esély 50%.

Ha ezt az 50%-ot felturbózzuk mondjuk a (varázsgömbben rejlő) kérdő asztrológiával akkor az tud e használható lenni?
      Szórakozásból jó lehet ilyen dolgokat próbálgatni, és még az is lehet, hogy bejön a tipp, de ilyen esetleges dolgokra nem lehet stratégiát és tartós profitot építeni. Azok az általam ismert profi traderek, akik a kereskedésből élnek, soha semmiféle misztikumot vagy tippelgetést nem használnak, hanem kitartóan, fegyelmezetten követik a stratégiájuk szabályait, megtervezett money managementtel, és így sikeresek x éve. Szerintem csak ez vezet tartós sikerhez.

Hozzászólás

ez szimpatikus válasz!

Hozzászólás

Én nem támaszkodnék az asztrológiára és hasonlóra. De ha neked beválik, akkor egészségedre, jól jártál vele. Rakj félre bizonyos összeget és ezzel kísérletezz 10 éven át. Ha bejön, akkor jó. Ha nem, akkor megvan a válasz rá. Azaz bebuktad, nem működik. Ez mellett meg ugyanúgy tudod folytatni a hagyományos tőzsdei kereskedelmet, amikor nem veszed figyelembe az ilyen misztikus dolgokat.
          Kapcsolataink újraértékelésével is több pénzünk marad: www.egyuttmukodes.egyrejobb.com

Hozzászólás

Working...
          X