Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

A mai tőzsdézőkről...

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• A mai tőzsdézőkről...

Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com
    Nagyon sokan kereskedünk az egész világon.
    A válságra csak kevesen készültek fel. Rengeteg cég részvényei értéktelenedett el.
    Rengeteg ember esett pofára, hiszen az esésekre nem számítottak. Volt aki a nyugdíjának egy részét bukta. Volt aki ebből élt és nehéz helyzetbe került.
    Itt voltak azok, akik önállóan vagy bróker irányításával kezelte a pénzt. Valószínűleg kevesen értettek igazán a tőzsdéhez.
    Mi a helyzet ma? Kik maradtak, kik távoztak és kik csatlakoztak? Milyen kihívásokkal szembesültünk, mennyien és mennyire tudjuk kezelni? Mennyire vagyunk tele szerencsejátékosokkal és mennyire megy jól a soruk? És a profibbakból mennyien vannak? Ahhoz, hogy talpon maradjunk, sokkal több tudásra, megfontolt cselekedetekre van szükség, mint válság előtt?

Remélem nem fáradtatok bele a sok kérdés olvasásában. Csak érzékeltetni akartam, hogy mennyi mindenről lehet itt beszélgetni. Én nagyon kíváncsi vagyok ezekre a dolgokra, hiszen ezen a területen még új vagyok. De nagyon jó vitákra is alkalmat ad új ismeretek megosztásán túl.
    Kapcsolataink újraértékelésével is több pénzünk marad: www.egyuttmukodes.egyrejobb.com

atomjani eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nagyon sokan kereskedünk az egész világon.
    A válságra csak kevesen készültek fel. Rengeteg cég részvényei értéktelenedett el.
    Rengeteg ember esett pofára, hiszen az esésekre nem számítottak. Volt aki a nyugdíjának egy részét bukta. Volt aki ebből élt és nehéz helyzetbe került.
    Itt voltak azok, akik önállóan vagy bróker irányításával kezelte a pénzt. Valószínűleg kevesen értettek igazán a tőzsdéhez.
    Mi a helyzet ma? Kik maradtak, kik távoztak és kik csatlakoztak? Milyen kihívásokkal szembesültünk, mennyien és mennyire tudjuk kezelni? Mennyire vagyunk tele szerencsejátékosokkal és mennyire megy jól a soruk? És a profibbakból mennyien vannak? Ahhoz, hogy talpon maradjunk, sokkal több tudásra, megfontolt cselekedetekre van szükség, mint válság előtt?

Remélem nem fáradtatok bele a sok kérdés olvasásában. Csak érzékeltetni akartam, hogy mennyi mindenről lehet itt beszélgetni. Én nagyon kíváncsi vagyok ezekre a dolgokra, hiszen ezen a területen még új vagyok. De nagyon jó vitákra is alkalmat ad új ismeretek megosztásán túl.
    A kérdéseidre soha nem fogsz választ kapni. Mert akik elbukták a pénzüket, azok szégyenükben nem nyilatkoznak, akik sokat nyertek, azokat nem érdekli az ilyen fórum, a többinek meg nincs tapasztalata, ezért nem is tudnak miről beszélni. Na tessék itt a vitainditó első hozzászólás.
    willow

Hozzászólás

Esetleg az ismerőseik járhatnak ide.
      Arra gondoltam, hogy esetleg ismertek ilyen meg olyan embereket, akik ezt meg azt csináltak és úgy meg amúgy jártak.
      Nekem van egy ismerősöm és régen bevallotta, hogy elbukta a hosszú ideje felhalmazott pénzt. Próbáltam összerakni, hogy mi lehetett. Egyszer izgulva várt, hogy nyerjen, majd be is jött neki. Brókerrel is kapcsolatban volt. Aztán egyszer meg elárulta, hogy elveszítette az összes pénzét. Szerintem hirtelen nagy összeggel kockáztatott. Valószínűleg türelmetlen, de szerintem inkább szerencsére bízva kockáztatott. És ugye néha arra gondolok, hogy pont ez miatt kell nagyon megfontoltan cselekednem.
      A másik ismerősömre épp ma beszéltem kicsit. Na ő olyan brókercéget választott, ahol ingyenes tanfolyam volt és ugye a demószámlát ajánlotta elsőnek. Ő is kereskedett néha, de ő talán megfontoltabb lehetett.
      Azért itt vagy te is. Gondolom nyereségesen játszol. Te hova tennéd magad és a tapasztalataid alapján mennyire kellett tanulni? Gondolom nem szerencsejátékos vagy.
      Kapcsolataink újraértékelésével is több pénzünk marad: www.egyuttmukodes.egyrejobb.com

Hozzászólás

Sziasztok!

Tetszik a téma, ezért én is leírom a nem túl nagy tapasztalatomat. Van egy közeli ismerősöm, aki vezető beosztásban dolgozik, beszél két idegennyelvet folyékonyan. Profi a szakmájában. Kapcsolatba került a forex-szel. Demózni kezdett, csapongott a különféle stratégiák között. Néha skalpolt, néha naposon kereskedett, folyamatosan figyelte a híreket és a makrogazdasági mutatókat. Technikai elemzést is tanulgatott, és adott "legprofibb elemzők" napi tanácsaira. A lényeg az, hogy demón rendkívül sikeres volt. Hetente duplázta a számláját! Két hónap múlva ezen felbuzdulva befizetett egy összeget az éles számlájára. Egy hét alatt nullázta a számláját. Újra befizetett egy összeget, két hét alatt azt is nullázta. Elment a kedve az egésztől, és abbahagyta a kereskedést.
        forex eszközök, robotok fejlesztése

Hozzászólás

A heti duplázás nekem gyanús. Valami nagyon kockázatos stratégiát alkalmazhatott. Vagy néha átment szerencsejátékba. A demószámla alatt is elbízhatta magát.
          Meg ugye az emberek szinte nulla tudással jönnek és azt hiszik, hogy minden olyan könnyen megy. Pedig ez is egy szakma. Remélem nem esek ebbe a hibába.
          Az is lehetséges, hogy nem jó oktatókat választott. Az is egyenlő a bukással.
          Szerintem az ilyen történetek tanulságosak is.

Hozzászólás

atomjani eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Esetleg az ismerőseik járhatnak ide.
            Arra gondoltam, hogy esetleg ismertek ilyen meg olyan embereket, akik ezt meg azt csináltak és úgy meg amúgy jártak.
            Nekem van egy ismerősöm és régen bevallotta, hogy elbukta a hosszú ideje felhalmazott pénzt. Próbáltam összerakni, hogy mi lehetett. Egyszer izgulva várt, hogy nyerjen, majd be is jött neki. Brókerrel is kapcsolatban volt. Aztán egyszer meg elárulta, hogy elveszítette az összes pénzét. Szerintem hirtelen nagy összeggel kockáztatott. Valószínűleg türelmetlen, de szerintem inkább szerencsére bízva kockáztatott. És ugye néha arra gondolok, hogy pont ez miatt kell nagyon megfontoltan cselekednem.
            A másik ismerősömre épp ma beszéltem kicsit. Na ő olyan brókercéget választott, ahol ingyenes tanfolyam volt és ugye a demószámlát ajánlotta elsőnek. Ő is kereskedett néha, de ő talán megfontoltabb lehetett.
            Azért itt vagy te is. Gondolom nyereségesen játszol. Te hova tennéd magad és a tapasztalataid alapján mennyire kellett tanulni? Gondolom nem szerencsejátékos vagy.
            Nagyon sokat kellett tanulni, és még mindig kell.
            willow

Hozzászólás

Én is tapasztalom, hogy rengeteget kell tanulni, illetve rengeteget kell demóval gyakorolni, és csak akkor elkezdeni, ha már biztos stratégiád van, vagy különben bukni fogsz.

Hozzászólás

Manapság a csapból is a tőzsde folyik. Az interneten nagyon sok hirdetés szól erről. Nekem kicsit furcsa, hogy manapság úgy tűnik, hogy mindenkit arra szeretnének rávenni, hogy tőzsdézzen. Különösen, hogy a legtöbb ember köztudottan elveszti tőkéjét. Csak óvatosan! Attól tartok emögött egy jól kitervelt stratégia áll.
                Ettől függetlenül érdemes foglalkozni vele, de higgadtan, meggondoltan, amikor már az ember úgy érzi, biztos a dolgában.

Hozzászólás

Már ne is haragudj, de teleirkáltad az egész fórumot mindenféle bugyuta, semmitmondó hozzászólással, csak azért, hogy a még ennél is butább "Lehetőségedet" hirdesd!

Elárulom, hogy Jupiterrr a ws domain végződésű oldalával valószínűleg a GDI MLM rendszerét hirdeti, ami már vagy 5 éve is egy vicc volt.

Hozzászólás

Elárulom, hogy Kisbefektető rosszindulatú. Se rá ne hallgasson senki, se rám! Úgyis mindenki abba kezd bele amiben lehetőséget lát, aztán meg felnőtt ember módjára el tudja dönteni önállóan is, hogy megéri-e csinálni neki vagy sem.

Kisbefektető eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Már ne is haragudj, de teleirkáltad az egész fórumot mindenféle bugyuta, semmitmondó hozzászólással, csak azért, hogy a még ennél is butább "Lehetőségedet" hirdesd!

Elárulom, hogy Jupiterrr a ws domain végződésű oldalával valószínűleg a GDI MLM rendszerét hirdeti, ami már vagy 5 éve is egy vicc volt.

Hozzászólás

Bulvárcikk

Találtam ezt a cikket egy fiatal devizakereskedőről..... ---> Így is lehet csinálni
                      Van, akinek jól megy

Péter
                      Globe Gain Team
                      Support / Ügyfélszolgálat
                      www.globegain.com/hu
                      Mi fizetünk Neked > Csökkentsd Kereskedési Költségeidet > Globe Gain Cashback

Hozzászólás

GlobeGain eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Találtam ezt a cikket egy fiatal devizakereskedőről..... ---> Így is lehet csinálni
                        Van, akinek jól megy

Péter
                        Globe Gain Team
                        Support / Ügyfélszolgálat
                        www.globegain.com/hu
                        Hát ebből nem tudjuk azt hogy hogyan kell "így" csinálni sajnos..
                        Annyit tudunk,hogy valaki vett egy pezsgőt 70 millióért,és ez a személy éppen forexezik is.
                        De hogy honnan van a pénze,adta az apja,vagy örökölte,vagy bármi,azt nem tudhatjuk.
                        Lehet hogy épp az ötödik 100000 Font-nyi számláját bukja éppen!

Hozzászólás

kismentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Hát ebből nem tudjuk azt hogy hogyan kell "így" csinálni sajnos..
                          Annyit tudunk,hogy valaki vett egy pezsgőt 70 millióért,és ez a személy éppen forexezik is.
                          De hogy honnan van a pénze,adta az apja,vagy örökölte,vagy bármi,azt nem tudhatjuk.
                          Lehet hogy épp az ötödik 100000 Font-nyi számláját bukja éppen!
                          kismentor, igazad is lehet, sőőőt.....
                          De ilyen hozzáállással csak a buktákat lehet előrevetíteni..., pedig épp az ellenkezőjét szeretné minden tréder.
                          Mi fizetünk Neked > Csökkentsd Kereskedési Költségeidet > Globe Gain Cashback

Hozzászólás

Working...
                          X