Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Kereskedo klub

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Kereskedo klub

Sziasztok!

Most kezdtem fejleszteni egy weboldalt kizárólag a kereskedoknek (forex és tozsde)! Ha úgy vesszuk kereskedok magyar Facebookja.
    Teljesen ingyenes kozosségi portál lenne de nem tudom eldonteni hogy meghívásos regisztráció legyen vagy mindenki számára hozzáférheto.

Várom a véleményeiteket priviben illetve ha van 1-2 dolog amit szeretnétek hogy beépítsek az oldalba szóljatok!
    (pl: elemzések, hírek, bróker osszehasonlítás, chat stb.)

Udv
    BB

BéBé eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

Most kezdtem fejleszteni egy weboldalt kizárólag a kereskedoknek (forex és tozsde)! Ha úgy vesszuk kereskedok magyar Facebookja.
    Teljesen ingyenes kozosségi portál lenne de nem tudom eldonteni hogy meghívásos regisztráció legyen vagy mindenki számára hozzáférheto.

Várom a véleményeiteket priviben illetve ha van 1-2 dolog amit szeretnétek hogy beépítsek az oldalba szóljatok!

Udv
    BB
    Senki nem reagált eddig, ami jelzésértékű. Mivel nagy munkára vállalkozol, érdemes lenne átgondolni, hogy valóban akarsz-e időt, energiát szánni rá.

A legtöbb trader nicknéven vesz igénybe hasonló szolgáltatást. Miért vállalná most arcát, nevét, személyét, szakmai hátterét egy új szaknévsorban, magyar face-bookon?

Ha mégis belevágsz, hiteles egyedi arculat kellene a sok blog, fórum, chatszoba mellett. Talán minőség és nem mennyiség. Szakmaiság és nem megtévesztő marketing.

Hozzászólás

Sziasztok!

Udv
      BB
      Először legyen mindenki számára hozzáférhető, hogy egyáltalán lássuk miről is szól a dolog, majd később akár zárttá is lehet tenni egyes dolgokat.
      willow

Hozzászólás

Esetleg az is jó lenne ha a kereskedok egy egységesített formában tudnának tippeket adni egymásnak.
        PL:
        AUDCAD vétel 1.04200 árfolyamnál
        Ajánlott célár: 1.04280
        Indoklás: xy hír vagy xy alakzat, stb.

Hozzászólás

Sracok koszi a hozzászólásokat, és a privi uzeneteket. Sok otletet beépítettunk a rendszerbe.

Augusztus végére már remélhetoleg aktív lesz a weboldal ha másképp nem egy teszt módban.

Készuljetek!

Hozzászólás

Sziasztok

Már készen van az oldalam. www.kereskedoszoba.hu

Várok mindenkit aki szeretne egy magyar kereskedői közösségbe tartozni.
            Sok új információ és segítség található az oldalon.
            Ingyenes a regisztráció.

Hozzászólás

Sziasztok

Már készen van az oldalam. www.kereskedoszoba.hu

Várok mindenkit aki szeretne egy magyar kereskedői közösségbe tartozni.
              Sok új információ és segítség található az oldalon.
              Ingyenes a regisztráció.
              Rajtam ne múljon. Megpróbálom néhány elgondolkodtató írással fellendíteni a látogatottságodat.

Bízom benne, hogy sok tradert is megismerhetek majd azok közül, akik eddig csak nicknéven kommenteltek.

Hozzászólás

Én is ránéztem az oldalra tetszik az elgondolás! Sok sikert.

Hozzászólás

Köszönöm a támogatást.
                  Már többen regisztráltak, és várhatóan egyre csak gyarapszunk majd.

Lesz egy chat rész ahol a egymásnak tudtok beszállókra tippet adni!
                  Ehhez viszont az kell hogy jóval többen legyünk!

Hozzászólás

Megnézem...ha jó akkor elküldöm pár embernek...de látom még nincsenek sokan, de lehet rossz adatot néztem....

Szerintem a jó bevált módszerrel lenne jó befuttatni...2-3 embernek elküldeni még az elején akik aztán egy jól irányzott e-mail segítségével szétküldik...nah majd írok neked, hogy mi a véleményem

Hozzászólás

Nem vagyok kezdő fórumozó, de nem találom az oldaladon azt ,hogy topikhoz hozzászólni..csak válaszokat...

Hozzászólás

Working...
                      X